2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlaaaaaaar herkeşlere...

dün dört kişiden haber bekelniyomuş,geçmişi okudum da ama haber yok bi estsryaya ulaşmış heralde başkanımız.....

ya zaman geçmiyor artık günler su gibi aksın gitsin istiyorum....belki bugünleri özliycem ama hatta kesin özliycem ama artık oğlumu koklamak istiyorum...

az kaldıı. herkess ne çabuk geçtii diyoo gelsinlerde bize sorsunlarrrr

günaydınn cnm çok merak ettik senii

İyiyim, iyiyim merak etmeyin. Tahmin etmiştim, herkes doğurduğumu sanmıştır diye... Evle ilgili birkaç sorunumuz vardı. Sonra k.validemlerin komşusu vefat etmiş. Onlara gittik, bir de malum başımda bir dert var. Bugün 8. gün hala geçmedi. Dün sağlık ocağına gittik, yarın rutin kontrolüm var, kan tahlili yaptıracağız hastanede. Oraya gönderdi doktor çünkü. Öyle başka birşey yok, sadece çok sancım oluyor. Dün teyzenin biri yüzüme baktı baktı "sen 2 haftayı beklemezsin" diye kehanette bulundu. Haydi hayırlısı...

Sizler neler yaptınız??

aman iyi oldaaa. malum dert sancılarınmı?
valla burası bayağı hareketlendi. dün çisem sancılandı ama iyiydi 1 parmak açılma varmış. doğuranlardan haber yok hallisna esteryayla konuşmuş diğerlerinden ses yokk.

Annemle kayınvalidem doğurdu bu gün.Eşim ve ben dünyaya geldik.Ben 3200 gr eşim 3300 gr.Ve doğuduğumuz an allahım kaderlerimizi bir birimize yazdıııı opuyorumnanaktan))))))))))))

:)))))))))))))))) Allah iyiliğini versin. ne güzel aynı gün mü doğum gününüz. bebişleriniz de aynı gün geliyooo a.s.

nice yaşlaraa ikinizede bebişlerle beraberrr inş.

Kızlar hoşgeldiniz...

Kızlaaaarrrr 2 kişi daha doğum yaptı bu gün haberler vaaarrrr...

Anammm kimmmmlerrr??

Eh artık yavaş yavaş anne olmaya başlıyoruz. Yok benim malum derdim meşhuuuurrr cırcırım. Doktor "parazitsel" olabilir dedi. Yarın kanda çıkar işte. 4 gün geçmezse tahilil yaptırmak lazımmış. Eh baktıracağız artık.
Sancılarım felaket, dün gece öyle bir tuttu ki, benim İspanyol esmeri kocam kireç gibi oldu.

Annemle kayınvalidem doğurdu bu gün.Eşim ve ben dünyaya geldik.Ben 3200 gr eşim 3300 gr.Ve doğuduğumuz an allahım kaderlerimizi bir birimize yazdıııı opuyorumnanaktan))))))))))))

İyi ki doğduuunuzzz o zaamaaaannnn, iyi ki doğduuunuuzzz o zaamaaan; mutlu yılllarrrr siiizzeeeee.... Allah sizi birbirinizden ayırmasın... :asigim: :asigim:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
doğum gününüz kutlu olsun canım
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:)))))))))))))))) Allah iyiliğini versin. ne güzel aynı gün mü doğum gününüz. bebişleriniz de aynı gün geliyooo a.s.

nice yaşlaraa ikinizede bebişlerle beraberrr inş.

Teşekkür ederim hayatımmmm...evet eşimle aynı gün doğuduk ama bebişler 2 hafta bizden sonra gelicek yetiştiremedik bu günee sempatiksalakcinni

hala geçmedimiii? az kaldıı allahtannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…