2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bebeklerin çamaşırlarını hangi deterjan ile yıkadınız hanımlar?

normal deterjan ve dalinin pembe olaN yumuşatıcısını kullandım bebek için var ya.çok güzel.ablamın 3 yıl önceki bebek battaniyeleri hala mis gibi kokuyo ve yumuşacık.hihoyyyt

Medikananını ssk dan farkı yok tek iyi yön özel oda olması

normal deterjan ve dalinin pembe olan yumuşatıcısını kullandım bebek için var ya.çok güzel.ablamın 3 yıl önceki bebek battaniyeleri hala mis gibi kokuyo ve yumuşacık.hihoyyyt

canım sen 0-3 aylık neler aldın yazarmısın karşılaştırıym

ben daha oğlumun eşyalarını dolabına falan yerleştirmedim yaa.annemlerde bütün eşyaları.sadece çantamı hazırladık bende.yarın temizlik olsunda yerleştiririz.zaten yıkandı herşeyi hazır.

gideyimde yemeğimi yapayımm geç bile kaldımm ama eşim gezikecekmiş ondan saldım birazz. takrar bakarım doğuranlardan haber gelir inş. hadi hepinize afiyet olsunnn kuzucuklara vitamin olsun

canım sen 0-3 aylık neler aldın yazarmısın karşılaştırıym

2 tane hastane çıkışı
4 tane 5 li zıbın takımı
bir sürü çıtçıtlı badi
4 alt ve 4 üst beyaz iç zıbınlar ayaklı altları
3 tane tek alt
5 tane alt üst takım
hmmm valla annemlerde hepsi tamda hatırlamıyorum ama baya bişiler vardıben almadığım için tam bilemiyorum :KK1:

anlaşılan bu gün doğum yapacaklardan haber gelmeyecek geçmişede baktım ama birşey yok umarım hepsi iyidir :)

kızlar slm...
çook uzun zamandır gelemiyorum...geçmişide okuyamadım..sadece doruk arkadaşımızın ikizlerine kavuştuğu müjdesini aldım..inanılmaz sevindim ve duygulandım...Allah gülegüle büyütmeyi nasip etsin inşallah..darısı da bize olsun hayırlısıyla..artık sona geldikçe sabırsızlanıyorum bir yandanda korkuyorum..bi yandanda hala çook uzak gibi geliyor...dün sabah hafif derecede başlayan sancılar akşama şiddetlenince hastaneye gittik..kasık ağrısıyla beraber bel ağrıs vardı ama ne kadar sürede geldiğini bir türlü anlamadık..45 dk. nst de kaldım..25 dk da bir düzensiz gelen sancıların olduğu tespit edildi...doktor bi tane ilaç verdi geçmezse yarın sabah yatış vericez dedi..allaha şükür bugün ve gece boyu birşeyim olmadı..çok korktum bebeğim gelmeye niyetlendi diye ama çok şükür şimdilik bir hareket yok..
bu arada sizleri çook ösledim..bundan sonra daha sık girmeye çalışıcam...hepinizi çok öptüm..

kızlar slm...
çook uzun zamandır gelemiyorum...geçmişide okuyamadım..sadece doruk arkadaşımızın ikizlerine kavuştuğu müjdesini aldım..inanılmaz sevindim ve duygulandım...Allah gülegüle büyütmeyi nasip etsin inşallah..darısı da bize olsun hayırlısıyla..artık sona geldikçe sabırsızlanıyorum bir yandanda korkuyorum..bi yandanda hala çook uzak gibi geliyor...dün sabah hafif derecede başlayan sancılar akşama şiddetlenince hastaneye gittik..kasık ağrısıyla beraber bel ağrıs vardı ama ne kadar sürede geldiğini bir türlü anlamadık..45 dk. nst de kaldım..25 dk da bir düzensiz gelen sancıların olduğu tespit edildi...doktor bi tane ilaç verdi geçmezse yarın sabah yatış vericez dedi..allaha şükür bugün ve gece boyu birşeyim olmadı..çok korktum bebeğim gelmeye niyetlendi diye ama çok şükür şimdilik bir hareket yok..
bu arada sizleri çook ösledim..bundan sonra daha sık girmeye çalışıcam...hepinizi çok öptüm..

cnm kaç haftalıksın şuan?

bu arada bugün bir sürü doğum vardı ama haber yok daha.

X