2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yok canım korkulacak bir şey ben oldum anestezi benim bebek olmuyordu tüplerim açıkmı diye baktılar alltan anestezi verdiler medikana hastanesinde doktor 3 e kadar saydı gitmişim sonra odaddaydım

ben de biraz uzanıcam kızlar bebişlerden hala haber yok yarın da sabahtan alışverişe gidicez annemle mutfak alışverişine öğlen gelmeye çalışırım gelemezsem anneme geçersem merak etmeyin sabah çıkmadan uğramaya çalışırım hadiöptüm

ben kürtaj olduğumda almıştım.çokta zor deil yani.biraz ağladım oda ağlayarak girmiştim zaten.ilk bi saat baş dönmesi oluyo sonra bişi kalmıyo.

medicana mı ben de orada doğu yapıcam işallah çok evham yapıyorum bu 1 hafta nasıl geçicek acaba

kızlar bebk bezi hakkında bi soru sormuştum ama kimse cevap vermediiiii:2:

ben kesinlikle 1 numara prima tavsiye ederim. 2 numara bez ile biraz sıkıntı yaşamıştım ben 1 paketi zor bitirmiştik 1 den sonra 3 e geçtik. 1 numaranın üzerinde petekli bir doku var o sıvı kakayı emiyor. 2 numara bez daha ekonomik ancak kaka ensesine kadar çıkıyor (yada benim oğlumun başarısı bu bilemiyorum) 2 numara bezi çok tavsiye etmiyorum ama belki değiştirmişlerdir. neticede ben 5 yıl önce kullanmıştım. paketi açtıysan bakarmısın petekli bir tabaka varmı.

medicana mı ben de orada doğu yapıcam işallah çok evham yapıyorum bu 1 hafta nasıl geçicek acaba

canım hastane pahalı ama medikanada çokta ilgilenmiyorlar fazla beklentiye girme biri takip etsin başında serumlarını falan bakmıyorlar bitmişmi diye çarşafta değiştirmediler ben gidip değiştirdim

medikanadaki hemşireler bahşişi haketmiyor vermeyin bence kızkardeşimde herşeye ben koştum

hangi medicana canım benimki beylikdüzü?ben zaten çarşafımla filan yedekli gidiyomopuyorumnanaktan

normal bebek bezi gibi.yenidoğanlAarda çok küçük.oyüzden 2 numara aldım.

bahşiş dde vermezsek ya hiç ilgilenmezse üfff aman bebiş sağlıkla gelsin de ne yaparlarsa yapsınlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…