❤12 Haftalık yarışma serüveni❤

Hosgeldiniz listedesin canimmm diyet uygulaman guzel bol eksilerimiz olsun iNŞALLAH

Kez23 @selen21 KARARSIZ gevherbanu kakaovanilya Suveybe13 S SicakBoyoZ
Canlar su şekilde bi duzen kuralim dedim eger sizlerede uyarsa hep günlüğümuz renklenir❤

Bu kahvalti postu ben bunu yayinlicam neler yedigimizi bu postun altina yazicaz❤

Öğlen yemegimizi bunun altina❤

Aksam yemegimizi bunun altina bu sekilde duzen kurariz ve menülerimize yorum yapip alisverisi yapariz ❤
Nedersiniz kizlar ? Ben her gun ogun goun postlari yayinlicam sizde altina yazarsiniz hayirlisyla❤

Son düzenleme:

Kez23 @selen21 gevherbanu KARARSIZ Suveybe13 S SicakBoyoZ kakaovanilya kizlar start verildiii hayirli uğurlu olsunnn pazar tartimizda bakalim birincimiz kim olcak birincimiz alkilarla onure edilecek lutfen aktif olmaya calisalim cunku aktif olursak daha cok birbirmize destek vermiş oluruz birlikten güç dogar arkadaslar kilolara savas actik basaricaz ben bize inaniyorum tarti herzaman yüzümüze gülsün ❤

Şimdi listeyi hazirladik yazmayan arkdaslar 5 mayistaki yani 1 aylik hedefini yazabilir mi canlar ? Bakalim hedefe ulasabilcez mi ? Benim hedefim 84 INŞALLAH ❤

1 aylik hedefim 5 kilo vermek az mi oldu yok iyi galiba yani 4 mayista beni 67 kilo olarak göreceksiniz
Sabah kahvaltimi yaotim saat 9da 3 dilim salam 2 dilim tam tahilli ekmek 2 ceri domates bir parca peynir 1 bardak cay ustunede Türk kahvemi ictim

Kızlar ben öğle yemeği yemiyorum
Sporsuz, öğle yemeği yiyerek 22 günde sadece 2 kilo verebildim ve motivasyonum çok düştü
Sonra yiyerek iki günde aldım o 2 kiloyuda
Şimdi yürüyüş ekledim ve öğle yemeğini çıkardım
Oruç gibi oluyor ama diğer türlü hem kilolu hem mutsuz oluyordum
Şimdi açım ama mutluyum

Sabah: 07.30
  • 1 Yumurta
  • Peynir
  • 1 domates
  • 1 salatalık
  • 2 dilim ekmek
Ara öğün: 10.00
  • 1 ayran
  • 1 kurabiye
  • 3 kuru kayısı.
İnsanlara hayır diyemiyorum ya. Her konuda. Kurabiyeyi bu nedenle yedim.

Canım birde böyle kilo verme hızına bak. İnşallah bu şekilde verirsin. Motivasyonu düşürme biz varız artık.

Gunaydin kizlar. 4 gundur kilom sabitti dun 1 saat yurudum belki 200-300 gram fark eder dedim ama fark yok sinir oldum 5. Gundur takildim hic bozmadigim halde bugun yine yuruyuse cikmak istiyorum insallah usenmem

Gunaydin kizlar. 4 gundur kilom sabitti dun 1 saat yurudum belki 200-300 gram fark eder dedim ama fark yok sinir oldum 5. Gundur takildim hic bozmadigim halde bugun yine yuruyuse cikmak istiyorum insallah usenmem
Acaba adetin mi yaklaştı
Ben adetime yakın tartıda 1,5 -2 kilo fazla gösteririm

Mrb kızlar yoldaşlar. Ben diyet yapamıyorum yogun çalışmalı oturmalı bi işim var. Ara ögün yemem falan mümkün olmuyo. Çok ekmek yiyodum ekmegi çıkardım menüden. Sadece sabahları yiyorum. Evde hafif egzersizlere başlıcam. _Masalim_ en şişko bizmiyiz. Boyun kaç cnm. Sizleri görünce diyet listelerinizi pek derece umudum yok yarışmada. İlk ay hedefim 85 ti 84 e düştüm

Canım bende sen gibi yemek ara öğün falan yapamiyodüm . diyetisyen bana uygun bir diyet verdi. Genel olarak yemek yapamıyorum salata da çok uğraştıriyordu yapamıyorum yani. Şimdi ki diyetim genel olarak kahvaltı gibi yani sabah yumurta 2 dilim ekmek Domates Salatalık peynir
Ara 3 kayısı 4 Ceviz(cevizleri kayısınin için koyuyorsun 3 lokma oluyor böylece) ayran( istersen öğlene köy)
Öğlen
2 Dilim ekmek peynir Domates Salatalık
Ara
Bir sütlü kahve meyve 2 diyet bisküvi
Akşam 2 dilim ekmek Domates Salatalık 3 köfte balık yada yumurta. Veya 9 kaşık baklagil Domates Salatalık yerine salata da yiyebilirsin.

Bir akrabam sadece diyet ile 20 kilo verdi 6 ayda spor yapmıyordu. O da oturmalı bir ışte idi. Bence sende yaparsın. Bizim gibi yaz. Ne kadar yediğini yaz. Olmadı bir kağıda yaz gece fotoğraf at

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…