❤12 Haftalık yarışma serüveni❤

Tesekkurler biraz hirs ettim sanirim bide bazi kendini bilmezler canimi sktı yok şişko sen kilo veremezsin bosuna ugrasma uzuldum ama hirs ettim bu hikayenin kazanani ben olucam herseyden once ben istiyorum artik zayif bir genc kiz olmak
Sabredip başaracağız bu işi. Bende aynı sen gibi daha önce zorla spora gidiyordum bunu da büyüklerimizden bir duymuş bana maşallah spora gidiyorsun iyi kilo vermişsin dedi. Çok üzüldüm. Ama başaracağım başaracağız birlikte. Zayıflayan insanlar nasıl yapmış.bizde yaparız. Sadece 1 ay dan sonra ne kadar fark olduğunu görünce zaten iyice motive oluruz

Aynen insanlar cok dusuncesiz benim boyum var kilom asiri gozukmuyor ama nikah icin elbise ararkende uzgunuz size gore bedenimiz yok olan bedsnler yasli isi falan derken bu yoldan donus yok dedim basladim bir diyet olayina 6 kilo verdim smdilik ama hedefsiz olmazmis hedefim 71 mayisin 15ine kadar 71e dusucem insallah yapicam yapmaliyiz herseyden once kendimizi uzmemek icin bir emek veriyoruz karsiligi olsun diyerek yola cikalim,,

İyi akşamlar kizlar. Hepimiz ayni sorunlari yaşiyoruz.yolumuz uzun birbirimize destek olarak yarişarak basaricaz Allah in izniyle.bugun sporumu yaptim kendimce yaptigim diytimede devam ettim.bugün tartida biraz daha eksi gördum ohh miss

Bende bende katilmak istiyorum ama diyette kafama göre takilmaya karar verdim.Gunluk actim bende ve bugun basladim yas 39 boy 1.50 buraya kadar rakamlar iyide kilo 72.800 nasil bir yol izleyecegimi kisaca anlatayim sabah 8 de kahvalti okul donusu 4 e denk geliyor en gec 5 e kadar aksam yemegi hamur isi yok ilk hafta tahilli ekmek var bol su en az 2 lt hedef kilom aslinda 50 ama biz 55 diyelim ilk ay en az 7 kilo verecem ki bence bu hafta 3 kilo veririm (iddali konusayim ki psikolojik olarak az yiyeeyim)bu uyguladigim diyet tutmazsa baska bir sıkı diyet
Kabul ederseniz bende varim aliyormusunuz beni de

Kez23 @selen21 gevherbanu KARARSIZ Suveybe13 S SicakBoyoZ kakaovanilya kizlar start verildiii hayirli uğurlu olsunnn pazar tartimizda bakalim birincimiz kim olcak birincimiz alkilarla onure edilecek lutfen aktif olmaya calisalim cunku aktif olursak daha cok birbirmize destek vermiş oluruz birlikten güç dogar arkadaslar kilolara savas actik basaricaz ben bize inaniyorum tarti herzaman yüzümüze gülsün ❤

Start olarak listeyi bugun yaptigimiz icin yarin olarak yaziyorum arkadaslar 5nisan baslangic 5 Temmuz yarisma sonudur... ama ben 30 agustosa kadar devam edicem 5 aylik bi surec olcak benimkisi benimle devam etmek isterseniz basimin üzerinde yeriniz var 5 ay sonra bol bol kahkaha atip basarimizi kutlucaz iNŞALLAH ❤

Aramiza katılmak isteyen arkdaslarda olursa pazara kadar(9 nisan) alim yapariz.. pazardan sonra alim biter kimler bizleyse onlarla yolumuza devam ederiz ☛☛☛⛿ zafer bizim❤❤❤❤❤

Pazar 9 Nisan tarti günümüz arkdaslar tarti günü en gec 20.00 bildirim yapalim bende en gec 22.00da listemizi hazirlarim ve birincimizi belirlemis oluruz❤
✔Not: Eger mazeretsiz bi şekilde 2 hafta ust uste bildirim gelmezse listeden cikarilir ve bu beni cok üzer ben biliyorum ki harika bi grup olucaz ve birlikte yarismamizi önemseyip hedefimize ulasicagiz ALLAHIN izniyle❤

Tesekkurler biraz hirs ettim sanirim bide bazi kendini bilmezler canimi sktı yok şişko sen kilo veremezsin bosuna ugrasma uzuldum ama hirs ettim bu hikayenin kazanani ben olucam herseyden once ben istiyorum artik zayif bir genc kiz olmak
Basaricagina eminim sen kulagini bos konusanlara kapat saglimiz icin zayflicaz INŞALLAH ❤

Son düzenleme:
Oo neguzel haberler bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…