❤12 Haftalık yarışma serüveni❤

Ekmeği tamamen çıkarmak çözüm değil bence. Günde 4 dilim falan ye ki vücudun ona hasret kalmasın. Sonra bırakınca daha çok yiyoruz malesef böyle durumlarda

Ekmeği tamamen çıkarmak çözüm değil bence. Günde 4 dilim falan ye ki vücudun ona hasret kalmasın. Sonra bırakınca daha çok yiyoruz malesef böyle durumlarda
Cnm ben tam bi ekmek aşığıyım yani bu planım ama tamamen çıkarmam cok zor zaten. Diyet yaparkende kaçırdıgım çok oluyor tatlı falan dayanamıyorum bazen. Oyuzden yedigimi paylaşmak İstemiyorum ama genel olarak uyup uymadıgımı yazarım. Biraz bu aralr skntılarım var. Stres çok kilo aldırır bana. O yüzden sizle olup çok veremesemde en azından 1 iki kilo vermem yada almamam çok iyi bana. Bu kiloyu üç ayda aldım. Sizle olmasam daha alırım biliyorum

Merhaba arkadaşlar eve geldim kafam kazan gibi cocuklardan. Maşallah gurubun enerjisi cok iyi bende hirslaniyorum daha dikkatliyim.kahvaltim klasikti haşlanmiş yumurta peynir yeşillik 1,5 dilim tam .b. Ek.bir tatli k. aci sos.Ara. şekersiz t.kahvesi su anda bir elma.bugun yuruyusumu 1 saate cikarmaya ugrascam 40 dk. Gecemiyom uzun süredir spor yapmayinca kondisyonum düsmus bir zamanlar 2 saat bile yuruyodum ah ahh

Ben çok sıkılıyorum yürüyüşte, 30-35 dakikadan sonrası sarmıyor. Dün zorladım 1 saat yürüdüm ama aşırı sıkıldım, keyif almıyorum hiç yürüyüşten. Köpeğim yaşlandıkça çok agresifleşti o yüzden onunla yürüyemiyorum, eskiden köpeğimlw yürürken çok rahat 1 saat yürüyordum şimdi tek başıma sıkılıyorum

Öğlen birşey yememiştim fakat nöbetçide olunca biraz kötü oldum bir küçük ayran içtim saat 14:00 da

Bugün fazla fazla gidiyorum ben ya biraz önce de 5 çağla yedim 2 Ceviz ile. Bu saatten sonra çok dikkat etmem lazım
Döner biraz işi bozmuş gibi, akşamı hafif geçirirsen bir sorun olmaz bence. Ben şimdi kabak haşlıyorum bol yoğurtla yicem. Sabahtan beri iki yumurta beyaz peynir yedim bir de sütlü nescafe

Bende yarim saate sikiloyorum .sonra dayan diyorum zayif olcagim gunleri hayal ediyorum

Emzirdgn icin kulolar daha cabuk gider canim❤

Ben geldimmmmmm eve geldim kutt gibi acikmisim hemen aksam yemegimi hazirladim roka marul maydanoz bol limon ustunede ton baliginin yagini suzup doktum mis gibi oldu 2 dilim tam tahilli ekmekle yedim bugun suyu az ictim ama bu saate kadar ancak 1 liyre olmustur neyse yatincaya kadar 2 litreye tamamlarim
Dayanamadim tartiya ciktim 71.700 yani
Gerci kilo vermwk degil azcik kacsa yine tartidaki rakam firlar ama olsun demek ki ise yariyor

Kızlar bugün az yedim iş çıkışı toplantı vardı oraya gittim.ya bissürü pasta yedim ama bildiginiz gibi degil. Kremalı pastalar kurabiyeler. Suan çok üzgünüm

Saat 17:00 da akşam yemeğimi yedim
Tavuk,yumurtalı ıspanak, yoğurt ve bol yeşillik yedim
Yatana kadar çok kötü olursam bir bardak süt içicem onun dışında bugünlük bu kadar

Ben 2 haslanmis yumurta ve 2 kk beyaz peynir, 1 buyuk haslanmis kabak 1 kase yogurt yedim simdi yuruyusten geldim 1 saat yurudum ezine peynirine acayip zaafim var 4 kibrit kutusu indirdim simdi mideye kalorisi fazla pisman oldum o yuzden ben de cok acikirsam yogurt yicem baska da bir sey yemicem o kadar yurudum bosa gitti peynir cok gereksizdi bos yere bir suru kalori aldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…