82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Gunaydın kızlar dun hic gelemedım akşama kadar temizlik yaptım pilim bitti iki cesit hazırladım komşuları cagırdım esim gecdeyken diyette bozulmuşken dedım tam işi bitirip duş aldım misafir gelecek benim bulaşık makinasnn bıraktığı su oldugu gibi gerı basmıs gorsenız hali malı bişe kalmadı battı ortalık sımdı musluğu da acmıyorum orasıda aynı yere bagli geri basıyor suyu cok morelim boUldu cokda yedım 700 artıdayım o kadar yanı

K kafsinkaf35 @masalperisi_ nerdesiniz kızlar bem ıkı gunde cok cok abarttım ama nasıl artı yarın benı bekliyor yarın ayran detoksu yapmayı planlıyorum 1 gun biraz olsun etki etse yeter fenayim yoksa ama pişman degılım

Gunaydın kızlar dun hic gelemedım akşama kadar temizlik yaptım pilim bitti iki cesit hazırladım komşuları cagırdım esim gecdeyken diyette bozulmuşken dedım tam işi bitirip duş aldım misafir gelecek benim bulaşık makinasnn bıraktığı su oldugu gibi gerı basmıs gorsenız hali malı bişe kalmadı battı ortalık sımdı musluğu da acmıyorum orasıda aynı yere bagli geri basıyor suyu cok morelim boUldu cokda yedım 700 artıdayım o kadar yanı
Ah kuzu neleer gelmis basina kolay gelsin diyiyim toparlanmamiz lazim kuzum havalar isinmaya basladi :KK66:

Regl dönemindeyim tartı hep fazla gösteriyor

O normal canim 1 bucuk kilo bile oynuyor:KK66:
K kafsinkaf35 @masalperisi_ nerdesiniz kızlar bem ıkı gunde cok cok abarttım ama nasıl artı yarın benı bekliyor yarın ayran detoksu yapmayı planlıyorum 1 gun biraz olsun etki etse yeter fenayim yoksa ama pişman degılım
Guzel fikir detoks kuzum :KK66:

kilo vermek çok sıkıcı spor yapmak ise ona keza. Benim çok fazla kilo problemim yoktu ama yine de herkes gibi 5-6 kilo vermenin peşindeydim. Fitness yapmak çok sıkıcı geliyordu. Farklı şeyler arıyordum internette. Fit in class diye bir şey keşfettim ve o zorlandığım 5 kilo hiç diyetsiz halloldu. Zumba pilates reformer pilates ve hatta yoga yaparak hem sosyalleşiyorum hem de zayıflıyorum. Takmayın kiloları sizi mutlu edecek şeyler keşfedin.

X