❤12 Haftalık yarışma serüveni❤

Beyaz ekmek olmayip yumurta tereyagda olsa daha iyi olurdu canim ama olsun aksama kadar coktan yakmis olursun
Kahvaltiyi işde yapiyorum.hergun evden tam bugday ekmegimi goturuyodum bu gun unuttum ,yumurtada cok yagliydi hala pişmanim hic bulasmasaydim.bugun inş. Sporu artirabilirsem yakarim umarim, bu hafta iki kilo hedefliyorum ama siki tutmam lazim

Kahvaltiyi işde yapiyorum.hergun evden tam bugday ekmegimi goturuyodum bu gun unuttum ,yumurtada cok yagliydi hala pişmanim hic bulasmasaydim.bugun inş. Sporu artirabilirsem yakarim umarim, bu hafta iki kilo hedefliyorum ama siki tutmam lazim
Kesin yakarsin erken yemissin cunku. Ben de bu hafta iki kg hedefliyorum veririz jnsallah

Hayirli akşamlar canlar:KK54:
Öglen .2 kase yogurt çorbasi
Ara.bir hurma bir parça bitter
Akşam.az yağli yagli bir tabak kabak yemegi .yagsiz salata.4 kasik makarna,3 kasik yogurt.
İkindin alişveriş merkezine gittim.
Sporumuda birazdan yaparim.inşallah
Acikirsam bir meyve yerim

Akşam.az yağli yagli bir tabak kabak yemegi .yagsiz salata.4 kasik makarna,3 kasik yogurt.
ben de spor yapamadım, dans videosu açmayı düşünüyorum, yürüyüşe çıkmaya çok üşendim :KK12:

Süper ilerliyosun canimmmm gercekten :KK66:

Selam kizlar ancak gelebildim sabah tam tahilli ekmege beyaz peynir ile tost yaptim sabah dedigimde 11de kucuk oglan atesliydi butun gece ayakta olunca boyle oldu aksam gec kaldim tavuk ve az sehriye pilavi yedim

Kızlar ben geldim. Perşembe gününden cenazemiz vardı o yüzden dönemedim. ancak şimdi yazabiliyorum. eve gitmediğim için tartılmadim malesef.
Sabah . 07.00
Bir pogaca

Kızlar vaktim olmadığı için ne buldumpc yedim. kendime özel yemek hazırlayamadim

Kizlar merhaba siz beni atmadan ben edebimle cikayim gruptan telefonum arızalıydi sonrada yogunluktan dolayi giremedim bu aralar isler hicte yolunda gitmiyor cocuklarin biri duzelip digeri hastalaniyor buyuk oglanin maclari var mac olmadiginda antreman nerdeyse vecen hafta hergun disarda yedik gec yedik dikkat etmeye calistim ama diyet falan yok gerci tarti 71.200 gosteriyor almamisim ama vermemisimde diyeceksiniz ki bu vocuklarin babasi yok mu o zaten ayri bir sorun hayatimda olmasaydi her seyi daha iyi götürürüm sizlerden cok ozur dilerim ben ayriliyorum insallah hepiniz bol bol kilo verirsiniz

Kizlar merhaba siz beni atmadan ben edebimle cikayim gruptan telefonum arızalıydi sonrada yogunluktan dolayi giremedim bu aralar isler hicte yolunda gitmiyor cocuklarin biri duzelip digeri hastalaniyor buyuk oglanin maclari var mac olmadiginda antreman nerdeyse vecen hafta hergun disarda yedik gec yedik dikkat etmeye calistim ama diyet falan yok gerci tarti 71.200 gosteriyor almamisim ama vermemisimde diyeceksiniz ki bu vocuklarin babasi yok mu o zaten ayri bir sorun hayatimda olmasaydi her seyi daha iyi götürürüm sizlerden cok ozur dilerim ben ayriliyorum insallah hepiniz bol bol kilo verirsiniz
Hersey icin hayirlisi olsun canimm INŞALLAH hersey gönlünce olsun❤

X