82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

canım zumba hiç yapmadım ama başın dönüyorsa sakın zorlama canım. her gün yarım saat biel yürüsek yeter balım. düzenli olmayınca yürüyüş bile etki göstermiyor.
geçenlerde kardeşim devlet diyetisyenine gitti fotokopi diyet vermiş herkese aynı listeyi veriyor. çekmiş aynı sayfadan bir sürü fotokopi dağıtıyor. baktım listeye dedim ki ben alasını yazarım.
aslında biz neler yapıp neler yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz ama diyetisyen desteği de güzel olur tabi ki:KK66:
Gecenlerde gitmiştim Aç hani once esime bı hava yaptım ben sundan yicem cok kalorili senin yedıkelrın dıye sonra bı baktım yanına patates kola su bu Abovvvv hele avm lerde oturdun mu amaaan diyo Insan o an sonra pişmanlık tabı

@masalperisi_ sadece protein yiyorsun cnm. Dukan atak diye geciyor.

Şok diyettir balim o ben de zamaninda isverc diyeti yapmistim 5 kilo verdim saclarim döküldü ve kuzum 7 kilo birden aldim anlicagin skntili oluyor tabi K kafsinkaf35 dedigi protein agirlik yaparsin 3 gun falan faydasi olur diye dusundum balim:KK66:
Bende dusunmuyor degılım ama dahiliye doktoru ılackarın kılo vermeye engel olabılevegını soylemistı daha dogrusu dedı demır eksikliği kılo vermeye engel netten de arastırdım aynı seyler ben ona bAğlıyorum bıraz bı sure daha once ara verip sonra baslayip denicem olmaz sadıyetısyen ama devlette gıttım bı kezyuzumë bıle bakmadı adam bı liste cikardi kafama vurur gıbı al git ozele de pek mumkun degıl bakalım duruma gore artık benımde motivem cok dustu ya
Kuzum benjm bende duymustum Demir eksligininden kaynalanbilecigini sen kendini bi ölc ona gore diyetisyen takviyesi alirsin balim motiveni kaybetme gercekte menulerin cok guzel elbet gidicek :KK66:

@masalperisi_ disarda olmana ragmen guzel menun ben hazır yedım mi cozutuyorum
Tesekkur ederim canim kesinlikle hafif oluyor :KK66:

Aynen oyle bız bu işin kitabını yazarız artık ıs uygulamakta yaz gelse canım esim gınduze giderse 20.30 da geliyor kış ıcın gec olıyor yemek vs gondermiyor site ici Parkur var ama en azından bahar olsa bıraz spora baslar asgası kalabalık olunca esim gonderir ama gun ıcınde hıc durmam surekli temizlik market pazar hepsini ben yuklenıp geliyorum eve her fırsatta yurumeye de gidyorum artık ne yapsak kardır bızım için zumba cok eglenceli ve cokk kalorı yatıryor
Kuzum ben hic zumbayi bilmiyorum nasi bisi faydasi varsa bende yapym :KK66:

Kızlar bende en son 15 şubatta tartilmistim 80 kiloydum güncel kilom 81.

Kahvaltı 1 tam buğday ekmeği ile tost
Ara 3 ısırık poğaça tarzı bir şey
1 dilim kurutulmuş elma
Akşam 4 tane mangal köfte 1 kızarmış ekmek 1 közde biber 1 kaşık bulgur pilavı
1 kase salata

Böyle sürekli gelirsen elimizden geleni yapariz canım hosgeldin bende 81le baslamistim INŞALLAH hepimizin yolu acik olsunda hedefimize ulasalim :KK66:

Menun cok guzel canim :KK66:

Kuzum ben hic zumbayi bilmiyorum nasi bisi faydasi varsa bende yapym :KK66:
Kız nasıl bilmezsınız yuklemeye calisyım sımdı spor salonlarında falan hep zumba varmis zayıflama ıcın erkekler de yapıyormuş dans ınan yapsan cok hemde cok faydalı cok sacma videolar cikiyor ben bulmaya calisyım benimkini yukleyım dur

Kız nasıl bilmezsınız yuklemeye calisyım sımdı spor salonlarında falan hep zumba varmis zayıflama ıcın erkekler de yapıyormuş dans ınan yapsan cok hemde cok faydalı cok sacma videolar cikiyor ben bulmaya calisyım benimkini yukleyım dur

Yuklersen cok sevinirim kuzum merak ettim :KK66: kac dk kuzum

8000 adım attim (tempolu)canlar:KK49::KK69:
o kilo artisi yok olacak her hafta eksi olacak ha gayret :KK66:

20160215_185717.jpg

Goji berrymi aldim canlar denicem eger iyiyse tavsiye ederimmm:KK66:

X