82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Iyı akşamlar kızlar sız yoksunuz dıye bildirim yapmadım
Gecen hafta 71.9
Guncel 71.8
Dun 71.6idim sımıt affetmedı vallahi
kuzum sen aslında cok guzel diyet yapiosun ciss yok hic nerdeysedaha cok vermem gerek kuzum azmine gore bi diyestyenemi gtsen kuzum acaba nacizane fikrim tabi yinede -desin kuzum tebrik ederim:KK66:

Iyiakşamlar a
Kahvaltı
1 yumurtali omlet
2 dılım cavdar

Oğlen
1 kase Sehriye li tavuk corba

Akşam
Istavrit baya yedım
Salata yesillik

870 kalorı ıyı ama mantıksız oldu bılıyorum

3 lt su ıcıldı
Spor hic durmadım bugun
Kızlar buaralar BİRAz dagtacam ama menu yazmayınca cok dagıtrm kontrollu bı sekilde olacak o yuzden kusurabakmayın sanmayın diyetle dalgageciyorm Bilginize

Kuzum bugunku menu guzel hep 900 kaloriden az ne guzel :KK66: peki kuzum belkide sok olur senin icin

kuzum sen aslında cok guzel diyet yapiosun ciss yok hic nerdeysedaha cok vermem gerek kuzum azmine gore bi diyestyenemi gtsen kuzum acaba nacizane fikrim tabi yinede -desin kuzum tebrik ederim:KK66:
Bende dusunmuyor degılım ama dahiliye doktoru ılackarın kılo vermeye engel olabılevegını soylemistı daha dogrusu dedı demır eksikliği kılo vermeye engel netten de arastırdım aynı seyler ben ona bAğlıyorum bıraz bı sure daha once ara verip sonra baslayip denicem olmaz sadıyetısyen ama devlette gıttım bı kezyuzumë bıle bakmadı adam bı liste cikardi kafama vurur gıbı al git ozele de pek mumkun degıl bakalım duruma gore artık benımde motivem cok dustu ya

Kızlar bende en son 15 şubatta tartilmistim 80 kiloydum güncel kilom 81.

Kahvaltı 1 tam buğday ekmeği ile tost
Ara 3 ısırık poğaça tarzı bir şey
1 dilim kurutulmuş elma
Akşam 4 tane mangal köfte 1 kızarmış ekmek 1 közde biber 1 kaşık bulgur pilavı
1 kase salata

Bende 2 gun dusunuyorum daha sonra ama tam detaylı arastırmadım 7 kılo cok fazla bak gerı almak var ona gore planlamalısın ıyıce arastırmak lazım
canım protein diyeti değil ama protein ağırlıklı beslenmek hem daha etkili oluyor diyette hemde kaslarımızdan kaybetme riskini azaltıyor. ama 1-2 gün denenebilir tabi ki:KK66:

Iyiakşamlar a
Kahvaltı
1 yumurtali omlet
2 dılım cavdar

Oğlen
1 kase Sehriye li tavuk corba

Akşam
Istavrit baya yedım
Salata yesillik

870 kalorı ıyı ama mantıksız oldu bılıyorum

3 lt su ıcıldı
Spor hic durmadım bugun
Kızlar buaralar BİRAz dagtacam ama menu yazmayınca cok dagıtrm kontrollu bı sekilde olacak o yuzden kusurabakmayın sanmayın diyetle dalgageciyorm Bilginize
canım gayet güzel ilerliyorsun :KK49:

Sabah
1 kepekli tost
2 adet küçük domates
1 tutam limonlu maydonoz
2 adet yesil zeytin

Öglen

Tavuk şiş (disardaydim)
1 bardak ayran
Salata

Akşam
1 kase mercimek çorbası
1kase patates yemeği (firinda)
1kase cacik

Araögun
Türk kahvesi (sekersiz)
dışarıdayken en mantıklı seçimi yapmışsın canım :kk77:

Bende dusunmuyor degılım ama dahiliye doktoru ılackarın kılo vermeye engel olabılevegını soylemistı daha dogrusu dedı demır eksikliği kılo vermeye engel netten de arastırdım aynı seyler ben ona bAğlıyorum bıraz bı sure daha once ara verip sonra baslayip denicem olmaz sadıyetısyen ama devlette gıttım bı kezyuzumë bıle bakmadı adam bı liste cikardi kafama vurur gıbı al git ozele de pek mumkun degıl bakalım duruma gore artık benımde motivem cok dustu ya
canım bozma motivasyonunu az azda olsa gidiyor işte ne güzel. ben her hafta artı çıkardım eskiden şimdi 100 gr bile eksilsem mutlu oluyorum. :KK49:mutlaka karşılığını göreceksin biraz daha spora yönelebilirsin metabolizmayı hızlandırmak için :KK55:naçizane tavsiyem

canım bozma motivasyonunu az azda olsa gidiyor işte ne güzel. ben her hafta artı çıkardım eskiden şimdi 100 gr bile eksilsem mutlu oluyorum. :KK49:mutlaka karşılığını göreceksin biraz daha spora yönelebilirsin metabolizmayı hızlandırmak için :KK55:naçizane tavsiyem
Yuruyuse esim evde olur kızı bırakılırsem gidiyorum zumba hergun yapabilirim aslında ama son zamanlar cok başim donuyor tam konstre olup planlayp spor ve menulerı duzenli cem bı hafta ama bı tık serbest yapıcam cok degıl

Yuruyuse esim evde olur kızı bırakılırsem gidiyorum zumba hergun yapabilirim aslında ama son zamanlar cok başim donuyor tam konstre olup planlayp spor ve menulerı duzenli cem bı hafta ama bı tık serbest yapıcam cok degıl
canım zumba hiç yapmadım ama başın dönüyorsa sakın zorlama canım. her gün yarım saat biel yürüsek yeter balım. düzenli olmayınca yürüyüş bile etki göstermiyor.
geçenlerde kardeşim devlet diyetisyenine gitti fotokopi diyet vermiş herkese aynı listeyi veriyor. çekmiş aynı sayfadan bir sürü fotokopi dağıtıyor. baktım listeye dedim ki ben alasını yazarım.
aslında biz neler yapıp neler yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz ama diyetisyen desteği de güzel olur tabi ki:KK66:

canım zumba hiç yapmadım ama başın dönüyorsa sakın zorlama canım. her gün yarım saat biel yürüsek yeter balım. düzenli olmayınca yürüyüş bile etki göstermiyor.
geçenlerde kardeşim devlet diyetisyenine gitti fotokopi diyet vermiş herkese aynı listeyi veriyor. çekmiş aynı sayfadan bir sürü fotokopi dağıtıyor. baktım listeye dedim ki ben alasını yazarım.
aslında biz neler yapıp neler yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz ama diyetisyen desteği de güzel olur tabi ki:KK66:
Aynen oyle bız bu işin kitabını yazarız artık ıs uygulamakta yaz gelse canım esim gınduze giderse 20.30 da geliyor kış ıcın gec olıyor yemek vs gondermiyor site ici Parkur var ama en azından bahar olsa bıraz spora baslar asgası kalabalık olunca esim gonderir ama gun ıcınde hıc durmam surekli temizlik market pazar hepsini ben yuklenıp geliyorum eve her fırsatta yurumeye de gidyorum artık ne yapsak kardır bızım için zumba cok eglenceli ve cokk kalorı yatıryor

X