Sevgilim evliymis

Sizi bu "konuma" düşüren adamı özlemeyeceğinizi, tehdit edebileceğinizi, rezil etme isteği duymuş olduğunuzu umuyorum.

Adam belli ki rezilin biri. Siz ya da bir başkası fark etmez. Sadakatsizin biri. Özlemeyin mümkünse. Kızın, kırın, kendisine küfredin ama kendinize onu özlemek gibi bir saygısızlık yapmayın.

Ee facesinide biliyorsun buraya yazdığın gibi kocasının ne halt yediğini yazda kendini mutlu sanan kadın daha fazla o karaktersiz şe aynı evi yatağı paylaşmasın
Hadi kadın sizin gibi biriyse :)
Yani sevgilisi kadını aldatıyor kızları rezil ediyor ama erkekle nikah kıyıyor. Siz bu duruma Ohh iyi yapmış dediniz ya o anlamda diyorum düşünce yapısı sizin gibiyse? Yani erkeğimin elinin kiri, kızlar kuyruk sallamazsa erkek bakmaz diyen bir tipse...
Sonra onlarla mi ugrasayim :)

Belkide gerçekten mutlular size yalan söylüyor olamazmı
Bide kadını aşağılamışsınız “kendini mutlu sanıyor ” diye
Gerçekten mutlular mı? Adam karısını aldatıyor bilmem farkında mısınız? Yanlış bir şey yazmamış ki konu sahibi kadın yalan bi hayatın içinde yaşıyor.

Ayrılmakla verebileceğiniz tek mantıklı kararı zaten vermişsiniz. Geri dönmekten korkmak diye bir ihtimal aklınıza bile gelmemeli. Şerefsizliğine bizzat tanık oldunuz nesine geri döneceksiniz?

Eşlerini aldatan adamların c.k lerini düşüren bir virüs falan yayılsa keşke boşluğunuza denk gelmiş inanmışsınız. Yapacağınız şey ne kadar iğrenç bir adam olduğunu hatırlamak. Yalnız anlamadığım eşini sevgiliyken aldattığını ve eşinin tepkisini size niye aldattığı? Ayrıca nasıl vicdana gelmiş de evli olduğunu itiraf ediyor? Biri buji tehdit etti herhalde. Siz de eşine ulaşmayın diye bunları anlattı belli ki...

Karısı aldatildigini öğrendiği zaman çok sinirlenip karşı tarafa saldıran bir kadinmis. Sevgiliyken aldattığında kızların ailelerine, akrabalarina vs. Mesajlar atmış.
Ben böyle bir riski alamam :)
Karısına soylemeyın diye bu hikayeyi kurgulamıştır muhtemelen. Sonucta 6 ay profesyonelce sıze oynayan bı adam.
Elbette sizin durumunuzda riske de gıremezsınız.

Benim görüştüğüm adam da restorant sahibiydi.
Biz de baya görünüyorduk. Gece yemeğe gidiyorduk mesela birden planlayip

Çok mantıklı bir fikir uzaklaştırma kararı, fakat bu kararın çıkması için can güvenliğinin tehlikede olması gerekiyor sanırım böyle bir durumda çıkar mı acaba?
Hayır evinizin önüne gelmiş. Sürekli arama mesaj var. Can güvenliğini yok korkuyorum dememiz yeterli. Öncelikle telefon için ve de evinize geldiği içinde bulunduğunuz yere uzaklaştırma çıkarın. Zaten eşide bu şekilde anlar herhalde . Kimseye acımayin bu konuda sevmiş olsanız dahi. Evin önüne hala geliyorsa ki genelde istemiyorlar ama sahit olsun birine gösterin. Ama kesinlikle muhattapligini olmayın . Küfür etmeyin cevap vermeyin. Aramalarını açmayın . Aramalarını mesajlarını silmeyin. Durumu anlatın savcılığa. Kara verirler . Bayan olduğunuz için korkuyorum deyip durumu anlatmanız yeterli olur.

Emin olun aldatıldığından şüphe duymayacak kadar mutlu bir evlilik yaşatıyordur karısına adam. Adamı özleme ihtimaliniz varsa durumu kadına anlatın. Bu bi eli yağda bi eli balda hayatı bozduğunuz için adam zaten nefret eder sizden.

Karısı aldatildigini öğrendiği zaman çok sinirlenip karşı tarafa saldıran bir kadinmis. Sevgiliyken aldattığında kızların ailelerine, akrabalarina vs. Mesajlar atmış.
Mış mış kim söylüyor bunu size, hem karısını hem sizi aynı anda idare eden yalan makinesi bir adamın lafiyla mı varıyorsunuz bu kanıya? Sizi samimi bulmadım zerre kadar, o kadar ki adamın laflariyla kadını küçümser haldesiniz, Facebook da mutlu olduğunu zannediyor vs.kendi işinize bakın bence. Mutsuzsaniz acınızı yaşayın, insanların hayatlarını yalanlar üzerinden yorumlamayın.

Karısına soylemeyın diye bu hikayeyi kurgulamıştır muhtemelen. Sonucta 6 ay profesyonelce sıze oynayan bı adam.
Elbette sizin durumunuzda riske de gıremezsınız.
Dönem arkadaşlarımdan teyit ettirdim kadın yapmış bunları gerçekten. Dedigim gibi facebook duvarında da açık duruyor o zamanki gönderiler

Karısıda ayrı manyak mı diyeyim ne diyeyim bilemedim.Ben olsam karısından falan tırsmazdım ama sizin için en doğrusunu siz bilirsiniz tabi ki. Madem bu kadar saygınlığınızı düşünüyorsunuz özlerde dönersem düşüncelerini aklınıza bile getirmeyin. Karısı adliyeyi basar falan maazallah diyim...iyi insanlarla karşılaşmanız dileğiyle...

Hiçde öyle erkeğin elinin kiri demem yorumu çatpıtmayın karşıdaki insanı rezil etmiş diye yazdım kadın hangisi aldatıyor sa o rezildir

Benim görüştüğüm adam da restorant sahibiydi.
Biz de baya görünüyorduk. Gece yemeğe gidiyorduk mesela birden planlayip
Demekki restaurant sahiplerine iki kere düşünüp güveneceksin artık :)
Neyse bosver olan oldu
Silkelen ve kendine gel bi hataydı gecti bitti hepimizin ama kücük ama büyük ilişkilerde hataları olmustur önüne bakma zamanın artık
Seni bidahada ararsa eşine söylemekle tehdit et beni tanırsın yaparım falan diyede gayet baskılı söyle uzak dursun

Tamam

Teşekkürler konu sahibi değilim ama

Karisini aldatan yarin oburgun sizle arasi kotu giderse sizide aldatir hatta arasinin kotu olmasina bile gerek yok karakter sahibi kisi bosanir sonra hayatima birilerini alir size ve esine yapmis oldugu bu igrenclik ondam nefret etmeniz icin en gecerli sebep zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…