Sevgilim evliymis

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
Aksamlari geceleri hic mi telefonla konusmazdnz nasil anlamadnz ki?diyelim karisiyla gercekten mutsuz bosandi sizi aldi yarin oburgun sizede aynisini yapar bu adam aldatir.aldatan yalan soyleyen bi adamdan kesinliklr uzak durmalisiniz aksi halde agir bedel odersiniz ilerde

Adam eşini aldattığında eşinin verdiği reaksiyonları mı anlattı size?
Evet. Evliyken değil sevgiliyken aldatmis karısını yani ikisi de Üniversite ogrencisiyken. Üniversitelerinde dönem arkadaşları olan arkadaşım da tasdikledi durumu. Facebook duvarında da o dönem diger kizlara yazılan göndermeli şeyler var.

Haklisimiz, kadin aldatildigini bilmedigi icin mutlu bir evliligi oldugunu saniyor. Ayni sizin evli oldugunu bilmeden mutlu bir iliskiniz oldugunu dusundugunuz gibi. Yani ayni sekilde siz de aldatilmissiniz, yalnizca o kadin degil. Bu hikayede tek kotu var, o da bu adam. Duygulariniza yenik dusup geri donerseniz iste o zaman siz de kotu olacaksiniz. Sizi bilmem ama ben kendimi asla bu duruma sokmazdim. Kisinin onuru her seyden once gelmeli.

Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Aynısı benim başımada geldi ama biz sevgili değildik hoşlanmıştım konuşuyoduk iki kez buluşup gezmiştik.yani olamayacağımızı en başından beri ikimizde biliyoduk.bana yaşına kadar yalan söylemişti kendisi.sonra erkek arkadaşımla tanıştım iletişimimiz kesildi.eylül ayında bi gün yazdı “mutlu musun?” diye “evet dedim çok mutluyum” (onu bırakmış gibi hissedip üzülmüştüm çoğu kez) “hep mutlu ol mutlu kal” dedi bana.ertesi gün sakarya’daki feci motosiklet kazasında(02.10.2018) öldüğünü öğrendim.dünyam başıma yıkıldı.en yakın arkadaşı itiraf etti bana.evliydi o dedi 34 yaşındaydı dedi 3 çocuğu var dedikten sonra ailesiyle olan fotolarını gönderdi.kendisinin mini kopyası bi kız bi oğlancık bi de küçücük bebek..karısıda gülümsemiş eşinin yanında...fotonun tarihine baktım,üni okuduğum şehre yanıma geldikten 1 hafta sonra çekilmişti.arkadaşı cenazesine gitmeyim diye söyledi bana.gidemezdim zaten yüzlerine bakamazdım hem o kadıncağızın hemde masum yavrularının...şimdi o gideli 6 ay oldu..geçtiğimiz yerlerden filan geçince geliyor aklıma hep içim acıyor.unutacaksınız başka çareniz yok zaten.boşansa bile ona güvenebilecek misiniz?eşini sizle aldatan sizi de aldatmaz mı?aldatmasa dahi o “acaba”lar hep içinizde olmayacak mı?yüzüne bile bakmayın.

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor ) de
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
O neydi gı. Diyesim geldi :oha:. Size değil ama adama oha diyorum. Ve bunu 6 ay nasıl saklayabilmis oda ayrı mevzuu. Bak şimdi hep şunu düşün bunu sana yaptıysa. Boşansa bile tekrar senide başkası ile aldatacaktik. Mutsuz evlilik yoktur. Ancak mutsuz olmak için uğraşan bir taraf vardır. Belki cabalamayan o. Onu da geçtim . Kim ne derse desin bence eşine durumu bildirin. Ve kesinlikle göremeyin. Hatta kendinizide bu durumdan engellemek için gidin savcılıktan rahatsız ediyor diye uzaklaştırma çıkarın. Kimse aptal yerine konmak istemez. Sonuçları ne olursa olsun göze alın ve eşine bir kanıt ya da bir konuşma yollayın. Araya hiç gitmeyin. Dediğim gibi kendinizide uzak tutmak için uzaklaştırma aldirin. Erkeklerin hep bahanesi var. Boşananlar hep aldatılmış. Evliler ise hep vmcabalayan ama mutsuz olandır. İnanmayın . Hep aynı hikaye.

Evet. Evliyken değil sevgiliyken aldatmis karısını yani ikisi de Üniversite ogrencisiyken. Üniversitelerinde dönem arkadaşları olan arkadaşım da tasdikledi durumu. Facebook duvarında da o dönem diger kizlara yazılan göndermeli şeyler var.
Sevgiliyken aldatma ayrı evliyken aldatılma ayrı nikahli karısını sizle aldatmış

Çok teşekkür ederim. Bitirdim ama insan duygularının bir matematiği yok İşte. İniş çıkış oluyor.
Dönmem onu biliyorum ama ya dönersem ihtimali bile tedirgin ediyor.o derece korkuyorum böyle bir ilişki içinde olmaktan. Korkunç ve dediğiniz gibi zaten daha önce de aldatmıs kadını birkaç kez.
Demek ki aldatma olayı veya cok eslilik hoşuna gidiyor. Yine aldatacak.
Karısından ayrılıp baslasiyla evlense onu da aldatacak. Fıtrat degismiyor sanırım
Nasıl anlamazsın 6aydır diyenlerede asla kafanı takma
İnsanın eli kolu baglanıyor dicem ama o bile değil
Seneler önce görüştügüm lüks bi restaurant sahibi bi beyle dükkanına sabah öyle aksam giriyordum amca cocuklarıyla arkadaslarıyla hepsiyle tanıstırıldım gece cok rahat cıkıp gezip dönüyorduk ve telefonu her daim acıktı
Sonra ne oldu vicdanınamı yenik düştü ne olduysa cocugu oldugunu evli oldugunu eşiyle aynı binada yasadıgını ama mal paylasımı olmamasına adına ve akraba oldukları icin eşiyle bosanamadıklarını anlattı
Anlayabilecegim ne bir ortam vardı ne şüphe duyulacak bir hareket bi olay
Bu şerefsizler öyle bir herşeyi ayarlıyorki eşini ayrı seni ayrı parmagında oynatıyor profesyonel yalancılar kim bilir kaç telefonu vardı kim bilir eşine ay mesai ay su diyip geciştiriyordu vs vs
Belki tek ben yada tek sen bile değildin

Karisi öğrenince de karısına: "bir hevesti, boş ve hoş bir anıma denk geldi, beni affet" demeyi iyi bilirler. Ayaklarına kapanıp ağlarlar. Ha böyle olmasa da, evli ama arası kötü diye kimse aldatılmayı haketmez. Madem arası kötü boşansaymış. Siz bence doğru olanı yapmışsınız. Hiçbir umut vermeden o sayfayı kapatın. Eğer umut verirseniz boşanır gelir bi hevesle o kadının da ahını alırsınız zaten. Karısına bunu yapan, bir gün gelir size de aynısını yapar.

Saf değilim pek kötü insan da gördüm aslında. Ama insan duygularından da haberdarım.
"6 aydır sevgiliyiz hmm evliymis tamam yeni güne başlıyoruz" pek böyle olmuyor. Olmasın da zaten böylesi sağlıklı değil.
Üzülmem, korkmam, sinirlenmem, dediklerini irdelemem bence gayet normal ve insanı tepkiler. Hayatın olağan akışına uyuyor.
Vaktiniz olursa yorumlara da bakarsaniz o saldirganligi göreceksiniz. Bahane buluyorsun diyen, sen hevessin vb. Diyen.
Ben o doğru söylüyor karısıyla arası çok kötü demiyorum. Ama ortada iyi bir evlilik yok bunda hemfikiriz. Aldatma varsa iyi evlilik, sevgi nasıl olabilir ?
O iyi evliliğin yıkılma sebebi ben olmam o da ayrı bir konu

Vaktiniz olursa aldatıldığını anlayan kadınların buraya açtıkları konuları okuyun lütfen. Hepsi aynı, mükemmel kocaları var, her şey yolunda, ilgili sevgili adamlar. Bir anda farkediyor çoğu kadın aldatıldığını. Dedim ya kadın aldatıldığını anlayana kadar o evlilik iyi gidiyordur her şey yolundadır.
Karşınızdaki adamın anlattığına göre daha önce aldatmış yakalanmış buna rağmen evlenilmiş falan filan. Daha önce aldatılmış bir kadın eğer açık evlilik yaşamıyorlarsa bu kadar rahat olur mu sizce? Sizinle birlikteyken ne yalanlar söyledi kim bilir, iş seyahatleri, seminerler, eğitimler...
Kesin demiyorum ama muhtemelen kadın gerçekten mutlu, iyi bir kocası, yolunda giden bir evliliği var. Adamın söylediklerinin gerçek olma olasılığı %5 falan. Şahit olduğum tüm aldatma vakalarında ve burada okuduğum konularda hep böyle.
Sizi de anlıyorum, kötü bir duruma düşürülmüşsünüz. Kendinizi bir şekilde aklamaya çalışıyorsunuz evlilik kötü, eşini sevmiyor aslında diye. Bunu yapmanıza gerek yok. Adam beş para etmez bir adam sadece, sizin aklanacak bir davranışınız yok.

O neydi gı. Diyesim geldi :oha:. Size değil ama adama oha diyorum. Ve bunu 6 ay nasıl saklayabilmis oda ayrı mevzuu. Bak şimdi hep şunu düşün bunu sana yaptıysa. Boşansa bile tekrar senide başkası ile aldatacaktik. Mutsuz evlilik yoktur. Ancak mutsuz olmak için uğraşan bir taraf vardır. Belki cabalamayan o. Onu da geçtim . Kim ne derse desin bence eşine durumu bildirin. Ve kesinlikle göremeyin. Hatta kendinizide bu durumdan engellemek için gidin savcılıktan rahatsız ediyor diye uzaklaştırma çıkarın. Kimse aptal yerine konmak istemez. Sonuçları ne olursa olsun göze alın ve eşine bir kanıt ya da bir konuşma yollayın. Araya hiç gitmeyin. Dediğim gibi kendinizide uzak tutmak için uzaklaştırma aldirin. Erkeklerin hep bahanesi var. Boşananlar hep aldatılmış. Evliler ise hep vmcabalayan ama mutsuz olandır. İnanmayın . Hep aynı hikaye.
Çok mantıklı bir fikir uzaklaştırma kararı, fakat bu kararın çıkması için can güvenliğinin tehlikede olması gerekiyor sanırım böyle bir durumda çıkar mı acaba?

YA TATİLE BİLE GİTMİŞSİNİZ BU KADIN KESİN BİLİYOR KOCASININ Bİ HALTLAR KARIŞTIRDIĞINI AMA TINLAMIYOR PARASINI YER İÇER OTURURUM DİYODUR YA DA ÇOKTAN BIRAKMIŞTIR ADAMI NE HALİ VARSA GÖRSÜN BEN BÖYLE İYİYİM DİYODUR NE BİLİM YA DA BU ADAM PROF OLMUŞ ARTIK YALAN SÖYLEME DE :)

Hangi duyguya yenik düşeceksiniz ? Kendinize de mi saygınız yok ?

Bitmiş gitmiş .Aşkından ölsem de dönmezdim o kişiye.

Unutmayın netice evli bir erkek. Yuva yıkanın yuvası olmazmış .

Gençsin al mesleğini eline dur ayaklarının üzerinde kendi dengini bul ve zamanı gelince evlen.

Buda sana bir ders olarak kalsın.

Kendisine bağlılık yemini eden kocası ama birisi rezil edilecekse ilk önce kocası edilmeli :) sadakat yükümlülüğü kocasında :) sinirinizi benden cikaramayacaksiniz :)
Ee facesinide biliyorsun buraya yazdığın gibi kocasının ne halt yediğini yazda kendini mutlu sanan kadın daha fazla o karaktersiz le aynı evi yatağı paylaşmasın yazık kadına

Vay vay vay. Eee, daha anlatın. Bunu duyduğunuzda tepkiniz ne oldu?

X