Sevgilim evliymis

Eger yeni kimlikse onda yazmıyor evli_bekar diye.

Karma bile garibana işliyor
Çalıştığım eski kurumda milletin açık açık ekmeğiyle oynayan soruşturma açtıran kaç kişiyi rahatsız eden kadın hala ihya gibi dolaşıyor
Karma vicdanlı kişilere işliyor sanırım vicdansızlar kapsam dışı

Kötü olan kişiler zaten kötü, onları biliyoruz ama iyi olan insanlar teste tabi tutuluyor. Karma borçlarını ödemeleri için fırsat veriliyor. Ama ben kötü olan insanların da eninde sonunda bunun cezasını çektiğini gördüm.

Tarihte en büyük sömürge devlet olarak bilinen ingilterenin kralları ?
Geçenler yıl ölen baba Bush
Bataryalarda kullanmak için madenleride küçücuk çocuklari günlüğü yarım dolara çalıştıran teknoloji devleri ?
İnsanların aylarca kazanmak için uğraştığı yerlere torpille yakınlarını sokan siyasiler?

Hiçbirini birebir tanımıyoruz ne eksiklikleri var ne acıları var bilmiyoruz. Bilmiyorum sizin inancınızı sorgulamak bana düşmez de, konu çok ayrı yere gidiyor bence.

Benim çevremde ne kadar torpilli insan varsa hepsi sıkıntı yaşadı. Ya kazandığı paranın hayrını görmedi, ya son dalgadan işten atıldı, ya ailesinden çocuğundan vs sıkıntı çekti. Baba Bush karmasını ailesine de aktarmış olabilir, bizim bilmediğimiz şeyler de yaşamış olabilir. Ben bununla ilgilenmiyorum. Benim gördüğüm ve inandığım yasa işliyor.

Wayyy konu ne ara buralara geldi yaww:)))
Walla saka gibi dimi :)))

Biz burdan ne yapabilinz ki siz akıllı olmalısınız? Kendinize yakışmayan davranışları yapmamalısınız

6 aylık ilişkimiz vardı diyorsunuz hiç mi hissetmedin ? Nerede yaşıyor ailesi kim hiç mi sormadın..?

Yöneticilere sesleniyorum ben eski ekranımı istiyorum ve degistiremiyorum.Ya lütfen yardım edin bu ekranı kullanamıyorum ve bu sebepten siteyede giresim gelmiyor

Ah ah, o kadar üzücü ki! Lütfen bunu kendinize olan saygınızdan yapın. O adamdan uzak durun. Kadına yazık. Kadın için çok üzüldüm. Lütfen. Bakın, şu zamana kadar sizin bir suçunuz yoktu ama bundan sonra eğer ilişkinize devam ederseniz suçlu siz olursunuz. O yüzden bunu yapın. Yani bu o kadar hassas bir konu ki o kadına gerçekleri açıklasanız bir dert, açıklamasanız bir dert. Çok zor. En iyisi uzak durmak. En azından bir süre uzak durun. İyice içiniz soğuduktan sonra kadının da durumunu takip ederek bir şekilde bunu ona hissettirmeniz, açıklamanız. Yine de çok sakıncalı. Burada kocasından çocuklarının gözü önünde şiddet görüp, aldatılıp yine de terk etmeyenler var. Kadın da eşine bunu konduramayıp size inanmayabilir. İnansa bu defa adam gelip yuvamı bozdun diye size çatabilir. Zor gerçekten.

Bu yazdıklarınız evli bir adam için imkansız şeyler okudukça hayrete düşüyorum. Karısı bilip göz yumsa bile yine de sabahları uyuyan kocasını sevgilisinin uyandırmasını sindirecek biri de değildir herhalde.

Şunu yazmadan edemeyeceğim. Konu sahibinin yazdıklarına inanmayıp bence öyle değildir, bence biliyormuş da yoksaymış, nasıl anlamaz hiç inandırıcı değil diyen insanların yorumlarının görümcem şöyle dedi diye açılan bir konuda inanmıyorum öyle dememiştir demekten ya da çok farazi yazıyorum bir ilaç kullandım sivilceçıkardı diye açılmış bir konuya çıkarmamıştır yalan söylüyorsun demekten zerre farkı yok. Aynı düzeyde saçma. Burada herkes anonim zaten, niye buraya yalan hikaye anlatsın, tanımıyoruz etmiyoruz. Hadi yalan yazacak, o zaman niye adamın evli olduğunu yazıp bu kadar saçma yoruma maruz kalsın? Resmen insanları haksız yere suçlamaya yer arıyor bazı insanlar.

Bu konularda böyle bir şey var.Kadın gelip ''sevgilim evli çıktı bilmiyordum'' dese kadınlar yine onu suçluyorlar ya da suçlamak için bir açık arıyorlar.Neden bilmiyorum.Sanki ''bekarım canım yaa'' diyen erkekler başka yerde yaşıyormuş gibi.

evliliği kötü gidiyorsa boşanıp size öyle geleydi. bugün eşinin düştüğe duruma ilerde sizin düşmeyeceğiniz ne malum. 1 kez yapan her defasında yapar. kendinize saygınız olsun, o adamın eşine duymadığı saygıyı siz duyun ve uzak durun. isterse kapıda beklesin polise haber vermek bu kadar zor değil.

"Kandırılmış" değil de "kandıran" erkek görmek ağır geliyor çünkü. "Mutlaka kadın kandırmıştır, kuyruk sallamıştır, kocama yapışmıştır" diye düşünmek daha rahatlatıcı.
Kayınvalide/görümce konularında bile erkek "dolduruşa" geliyor. Orada bile sorun, erkeğin dümdüz kafasız olması değil, dolduruşa gelmesi. Hep kayınvalide/görümce suçlu, hep 2. kadın suçlu.

Hmmm vay bee isten çıkınca eve gitmiyor sürekli sonra gece yatmadan konusmalar uyamdirmalar ama ne hikmetse karisi habredar değil.. bence evli olmasindan da baska bi numara var. Bu kadar da degil yani...

A Ay karma ne anlamadim benn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…