Sevgilim evliymis

6 ay ne ki çok uzun bir süre değil ve inanın kaybetmemek adına öyle oyunlar oynuyor ki bunu yapan erkekler anlaması gerçekten çok güç hele ki güven verdiyse

6 ay ne ki çok uzun bir süre değil ve inanın kaybetmemek adına öyle oyunlar oynuyor ki bunu yapan erkekler anlaması gerçekten çok güç hele ki güven verdiyse

erkekler tonla oyun oynuyor tamam ancak evli olmak gibi çok rahat anlaşılabilecek temel bir bilgiyi 6 ayda edinemediyse bir kadın hayatta işi çok zor.
ben 2 günde evli mi bekar mı anlıyorum mesela. özel hayatımda belli detayları öğrenmeden herhangi bir birlikteliğe adım atmam.
yoksa 10 sene tanısan da başka huylarını görürsün o ayrı.

Ooo saygıdeğer HSK üyelerimiz de buradaymis. Adalet akademisinden Misiniz?
Haddinizi asmayin. Mesleki yeterliliği sizle tartismayacagim.

"Kicinın dibinde " gibi tabirlerle meramini anlatmaya çalışan bir insana açıklama yapmayın lütfen .
Saygılı konuşarak yorum yapma yetisi olmayan bir insanın fikirleri, düşünceleri, yorumlari ne kadar önemli olabilir ki ?

Ooo saygıdeğer HSK üyelerimiz de buradaymis. Adalet akademisinden Misiniz?
Haddinizi asmayin. Mesleki yeterliliği sizle tartismayacagim.

sonra ülkede hukuk niye kötü diyoruz daha kıçının dibindekinin ne olduğunu anlamayan kişiler hakim olmaya kalkıyor.. vay halimize.. keşke o ''mesleki yeterliliğinizi'' sevgilinizi tanımak için de kullansaydınız :)

beraber tatile gidecek kadar ''samimi'' olduğun adamın evli olup olmadığını anlayamayan kişilere böyle yorumlar yapılır. keşke bu atarını sevgilinle tanıştığın zamanlar gösterseydin de sonra üzülmezdin :)
bana da evli olduğu halde asılmaya kalkan sevgili olmak isteyen kişiler çok denk geldi ama hepsini anlayıp 2 günde yolcu ettim. bilmem anlatabildim mi bazı şeyler için farklı bir anlayış gerekir

Hiç mi şüphe duyacağınız birşey yaşamadınız?
İlişkiler saygı sevgi ve güven üzerine kuruludur. Bu 3 sac ayağı çok önemli. Güvenin bittiği yerde saygı da biter sevgi de. Zamanla sevginiz de kalmaz. Eşini sizle aldatan yarın öbür gün sizi de aldatır. Bunları aklınızda bulundurun.

Tavsiyelerinizle ilgilenmiyorum :)
Burada o kadar kişi yorum yaptı iyi veya kötü kimse ne argo şeyler söyledi ne alakasız şekilde çarpttı.
Deek katilleri serbest bırakırım :) Siz tüm hakimleri adli hakim mi sanıyorsunuz ? İdari hakimlik diye bir şey var. İdarenin eylem ve islemleriyle ilgili uzlasmazliklari cozumler.Hatta inanır misiniz davalar dosya üzerinden durusmasiz görülür. Kurt avukatlar filan olmaz pek :)
Bundan sonra Türkiye hukuk sistemiyle ilgili yorumlarınızı yaparken bunu da gözönünde bulundurun olur mu ? Bu size son mesajım çünkü dediğim gibi kendini güzel ifade edemeyenlerle vakit harcanmamali

hadi canım hadi kıvırma.. o kadar bilgili zeki bir tipsen sevgilisini doğru düzgün tanısaydın. seceresini bilmene gerek yok daha evli mi bekar mı bilememişsin kalkmış ahkam kesiyorsun..idari hakim adli hakim farketmiyor. bu hukuk sistemi içinde vereceğin karar bişeyleri etkileyecekse ona yanarım ben diyorum. ki bu kafayla en ufak evrak işinde de kandırırlar seni.

İnanın hiç şüphe duyacağım bir şey yaşamadım. Her an iletişim halindeydik. Telefonu hep ortada olurdu. İşten çıktığı gibi benim yanıma gelirdi.
Gece uyumadan mutlaka konuşurduk sabah onu ben uyandirirdim arayip.
Tatile de gittik hatta tekrar plan yapıyorduk.
Sadece tek bir mecrada hesabı var orada da hiç ama hiçbir şey yoktu.

Eşinden uzaklaştığı, ayrı olduğu dönem olabilir o zaman

Eşinden uzaklaştığı, ayrı olduğu dönem olabilir o zaman
Sordum bunu ayrı miydiniz uzakta mi yaşıyor nasıl bu kadar rahat olabildin diye.
Bizimki koptu çoktan ne o beni merak eder karışır ne ben onu dedi.
Başta inandirici geldi çünkü çok rahattık. İstediğim her an ariyordum ve ulasabiliyordum.
Sonra eşinin adını sordum işte. Facebooka baktım anlattığı gibi değil gibi görünüyordu. Kadın her fotoğraflarınin altına şiirler filan yazmış. Tekrar iletişime geçmediğim için bu çelişkiyi soramadim

Şu şekilde örnek vermek istiyorum size;
eşim ve benim üniversiteden beri tanıdığımız bir ortak arkadaşımız var. karısını çok seviyor, 10 yıllık evliler 2 tane de çocukları var. lakin adam haylaz.. aldatıyor sürekli, farklı insanlarla uzun dönem beraber olduğu bile oluyor o derece.
sen 10 yıldır nasıl yakalanmıyorsun? sorusunu sorduğumuzda direk verdiği cevap şu;

"Şimdi x, sen eve geldiğinde annen sana yemek hazırlamış diyelim, ama sen dışarda yemişsin. evdekini yemezsen ne olur? annen dışarda yediğini anlar, sıkıntı çıkar. ben eve geldiğimde, evdeki yemeği daha da iştahlı yiyorum.."

yemeğin ne olduğunu anlamışsınızdır herhalde.. :)
bu adamlar aldattığı zaman daha çok ilgileniyor
eviyle, daha yüksek cinsel performans sergiliyorlar.
psikolojik olarak "waoow bir günde iki farklı kadın götürüyorum" hazzı da cabası.
sanmayın ki sizinle birlikte oldu, doyuyor.
hayır daha istekli bir şekilde evdekine koşuyor...

6 ayda nasıl anlamazsın hayret, adam gelip sana söylemese herhalde haberinde olmayacaktı, neyse zararın neresinden dönersen kar, güçlü ol ve asla geri dönme.

Belki de ayrı bir telefon hattı kullanıyor. Eşine de yoğun bir şekilde çalıştığını söylüyor olabilir. Neticede ylan söylemiş. Sizi de eşini de aldatmış. Durum ortada. Bence bu konuyu fazla irdelemeyin.

Ay o zaman sakın aman ha hiç bulaşmayın bu adama.ne gerek var.bir yalancı yüzünden keriyeriniz tehlikeye girer.değer mi hiç? üniversitede de aldatmışsa o daha kötü.demekki huyu bu.belki 3. 4. Kadınlar bile vardır konuştuğu.bırakın ne hali varsa görsün

asla geri dönme asla inanma. erkeklerin klasik yalanları bunlar. seninle evlenince seni de aldatır. bu bir döngü gibi olur. o kadına da yazık. belki evliliğini toparlamak istiyor, belki bu pislik adam onu da mutluyum diyerek kandırıyor. lütfen asla geri dönme.

Çok gördük bunları. Arkadaşım habire evli insanlara aşık oldu ve hepsinin söylediği şey "eşimle mutlu değilim".. kız da bakardı face'de eşleri gayet mutlu görünüyordu. Soruyordu, madem mutlu değilsiniz neden mutlu görünüyor eşin diye. Adamların cevabı yine aynı, işte ele akrabaya nispet olsun diye... Sonra bu kadınlarla iletişime geciyordu, anlatıyordu olayı kıyamet kopuyordu. Afedersin de karısıyla mutlu değilse boşansin. Hatta şu an biriyle mahkemelik arkadaşım. Üç ilişkisinin üçü de evli adama denk geldi ve olaylar aynı sizinki gibi gelişti. Hiç bir erkek karısından vazgeçmez. Lütfen buna kendinizi ikna edin.ha madem aşkınizdan ölüyor, bir zahmet boşansin başka kadının hayatına mal olmasın...

İnançsız biri değilim ama bu benim de zamam zaman sorguladığım bir durum.
Biz yolda yanlışlıkla bir karıncaya bassak " oy Allah belâmızı vermese bari" diye endişe duyarken; başkaları ne pislik yaparlarsa yapsın hayatlarını normal şekilde idame ettirmeye devam ediyor.
Anladım ki bu karma denilen olay sadece garibana işliyor.
Ünlü tayfasından hiç hoşlanmam mesela. Çünkü izlediklerimiz görünen kısmı. Görünmeyen tarafı daha da leş zira net bilgilerim var.
Eeee kime ne oluyor? Hiçç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…