Sevgilim evliymis

Simdi konu sahibine kizan birkac kisi var 3 den fazla degil geri kalanimiz adama kizdik ve konu sahibine sakin arkana bile bakma ona bunu yapan sana napmaz gibisinden.. sadece 1 kisi de ben ayrilmazdim falan demis

Bence konu basligindan kaynaklı.. meger evliymis yazsaydi tepki almazdi ama ayrildim dedigi halde sevgilim evliymis yazmis boyle olunca da hala beraber gibi izlenim verdi ama bunu yasanan zamani baz alarak yaptiysa bilemicem..

evli bir adam karısını şuan aldatıyor boşansa sıkıntı değil ama ben asla güvenemem .. evli oldugu için değil ben de o adamla evlensem acaba benide aldatır mı ? 2. olarakta senı sevseydı 6 ay boyunca senı bu duruma dusurmezdı hata yapma ve asla bir olma canım bugun o kadına yarın sana yapar..

bende aldatıldım üstelik çok mutlu bir evliliğim varken yaşadığım travmayı anlatmaya kelimeler yetmez yaşadığınız şey de tüm tarafların hislerini çok iyi anlayabiliyorum size sadece şunu diyebilirim sakın dönmeyin çünkü şimdi eşini aldatan yarın sizi de aldatacak çünkü bu psikolojik bir rahatsızlık bence sevseler de aldatıyorlar bunun sevgiyle de ilgisi yok aklınız karıştığında bunu düşünün

vala ben konu sahibine kızanlardanım
insan bu kadar acemi olur mu ya
heleki eğitimli kariyerli görmüş geçirmiş biriyse
Ben de aynısını diyorum.. tatile gitmiş bilmem kaç gün birlikte zaman geçirmişler gece gündüz ..
Bu adamın hiç mi bir şeyinden şüphelenmedi...
Adamın karısı da mı aramadı..
Mesaj vs hiç mi bişeye şahit olmadı...
Bence bu bilinen,ama göz ardı edilen ,şimdi ise iş ciddiye binince sıkıntı olan bir durum oldu..

yani bilemiyorum ama insan birlikte olduğu adamın inciğini cinciğini öğrenir (annemin tabiri ile )
ki bu kişi eli uzun biri lise bir ergen değilki
başa gelmeyincede konuşmak kolay oluyor ama ben ah vah diyemiyorum

Hepimiz bekar olduk kuzum bal gibi de anlamistir hatta ben kandirildigini dusunmuyorum kimse kusura bakmasin. Bence bile bile bu yola cikti adam bosanmayinca kandirdi oldu.
Biri de demis bu yorumlari yapanlar aldatilanlar ve mutsuzlar demis. Evliyim ve gayet de mutluyum ama kadinim hic bir kadinin da bu duruma dusmesini istemem sadece. Evli adam kapisinda yatiyor diye hic bir hemcinsime de ah vah demem. Herkes aklini kullansin kimse kimsenin kapisinda zorla yatamaz.

yani bilemiyorum ama insan birlikte olduğu adamın inciğini cinciğini öğrenir (annemin tabiri ile )

Bu işleri öyle profesyonel yapıyorlar ki konu sahibinin anlamamış olmasını yadırgamıyorum ben. Bir de adamın işi yalan söylemeye müsaitse ne karısı şüphelenir ne sevgilisi.

Yakinen tanıdığım bir aile yaşadı böyle bir şey. Adam sürekli işi gereği il dışına giden biri. Haftanın bazı günleri dışarda olmak zorunda, bazen haftalarca eve uğrayamadığı oluyor. Ama her gelişinde karısına çocuklara hediyeler, ilgili eş ilgili baba pozları falan filan. Uzun yıllardır evliler dördüncü çocukları bir yaşında var yok. Adamın başka bir ilde başka bir kadınla birlikte yaşadığı ortaya çıktı yakın zaman önce. Diğer kızın da haberi yok, karısının da. Ha sonuçta ne oldu, kadın dört çocukla nereye gideyim dedi affetti, diğer kız da postalanmış duyduğum, bildiğim kadarıyla. İnandırıcı mı, bence değil...

Mesela Facebook ta adamın karısının mutlu paylaşımlar yaptığını vs söylüyor. Yani adamın karısının ismine nasıl ulaştı ki önce bilmiyorsa..
Adam böyle böyle diye anlatınca olayı “ben evliyim diye “ sonradan eşinin adı neydi diye mi sordu bu konuşmanın üzerine .. çok saçma bence bu..
Adamın eşinin ismine yeni mi ulaştı yani..
Sevgilisinin facebook profilini incelese de ulaşabilirdi ki bu duruma , tabi sevgilisi Facebook kullanıyorsa..
Kullanıyorsa tabii ki eşini engelleyip, arkadaştan sildiğini sanmıyorum..
Facebook olayı bile ilginç. Sonradan mı ulaştı yani eş bilgisine ..

Ayol adamlar yıllarca karılarını aldatıyor da karılarının ruhu duymuyor. Sevgilisini mı kandıramayacaklar...

Konu sahibi, sana tavsiyem o adam olacak şahsın karısına durumu bir şekilde izah etmen. O kadının bunu öğrenmeye hakkı var. Gerisi ona kalmış.

Sana gelince, sen de bir daha bu adamı aklından bile geçirme. Unutma bu süreçte sadece karısı değil sen de aldatildin

Anlattığına göre adama sormuş oda söylemiş yorumlarında yazıyor ve adam karısnı daha önce de aldattığını aldattığı kızı karısının bulup msjlar atıp kızı rezil ettiğini falan anlatmış yani adam bizim kıza göz dağı veriyo karıma anlatırsan senin başına böyle bişi gelir diye kızımız hakim adayı çünkü böyle bişeyi göze alamaz adam tam bir çakal

Her şeyden bağımsız şu ah alma, karma, eden bulur olaylarına bir şey söylemek istiyorum .
Karma diye bir şey varsa eğer böyle ilişkiler yerine daha ciddi sorunlarla uğraşır bence.
Dünyada yüzlerce silah tüccarı var, başka cografyalari karıştıran siyasiler var, bir çok insanın emeğini sömüren büyük büyük şirketler var ve bunların sahiplerini ne hikmetse karma vurmuyor da insanların ilişkilerinin intikamini mi alıyor bu karma ?
Ben karma olsam bundan önce ugrasacagim çok ciddi sorunlar olurdu.
Hayatın iniş ve çıkışı vardır başımıza kötü bir şey geldigi zaman bu hayatın olağan seyrine dair bir şeydir.
Başkalarının başına kötü bir şey geldiği zaman bunu da ah aldı, karma işledi diye yorumlamak tamamen kendimizi rahatlatmak için uydurdugumuz bir şey.
Ah almak veya dediğim gibi karma benim korktuğum şeyler değil.
Bir insanın aldatilmasina ortak olmayı etik bulmadığım için bitirdim.
Sizlere de böyle şeylere inanmamanizi tavsiye ederim.
Herkesin başına hastalık, kaza,bela gelebilir.
Olayların mağduru iyi biriyse kader kötü biriyse ah tutması deniliyor

Hmm sonra ne olmuş ?

Ben konuyu okudum merak etmeyin...Sizin yazdıklarınızdan düşünceleriniz ve enerjiniz hissediliyor zaten. Suçlamıyorum kınamıyorum.
Okuduysaniz "bildiğin an neden devam ediyorsun "diye neden sordugunuzu öğrenebilir miyim?
Çünkü bitirdiğimi yazmışım ve tam olarak artık o da ne demekse ah dediğiniz şeyi neden almışım ?

Siz inanmamaya devam edebilirsiniz, gerçek bu. Kader,karma bir çok farklı şekilde söylenebilir ama hayatın kuralı bu. Kutsal kitaplarda yazıyor zaten, açıp okursanız görürsünüz.

Geçmiş olsun size de. Umarım atlatmissinizdir

Siz inanmamaya devam edebilirsiniz, gerçek bu. Kader,karma bir çok farklı şekilde söylenebilir ama hayatın kuralı bu. Kutsal kitaplarda yazıyor zaten, açıp okursanız görürsünüz.
Dinler tarihini hiç okumadım ama siyasi tarihe öteden beri meraklıyım. Ettiğini bulan Erk sahibi pek yok kesin bilgi inanin. Teşekkür ederim yine de yorum için

6 ayda nasıl anlamazsın gerçekten tuhaf.

ki daha kıçının dibineki adamın en temel bilgilerini anlamaktan uzaksan nasıl hakimlik yapacaksın ki?
elin herifi şimdiden seni kandırabiliyorsa yarın öbürgün kurt avukatlar hayli hayli kandırır demek ki hırsızları katilleri salacaksın onlara inanıp..

adam pisliğin teki tamam ama sen de 6 aylık sevgili de tanıyamadıysan sende de kusur var.
bundan sonra sevgililerini iyi araştır iyi tanı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…