Sevgilim evliymis

Sevgilinizin evli olduğunu anlamamanız tuhaf gelmedi bana. Bu tip insanlar yalan söylemeyi gerçekten iyi biliyor. Ama eşinin sosyal medyada mutlu gibi göründüğünü düşünmeniz hata. Belki gerçekten mutlu bir evlilik olduğunu sandığı bir evliliğin içinde. Eğer öyleyse ona yapılan haksızlığın boyutunu düşünün. Bu o adamdan iğrenmek ve sizinle iletişime geçmesini engellemek için yeterince büyük bir sebep. O aklınıza geldiğinde, özlediğinizde falan yaptığı bu pisliğe odaklanın. İşiniz kolaylaşır.

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
Bnm yuvam yıkıldı.bu şekilde..kızım ben oglum bittik.toparlyamıyorum yuvamı.neye atsam elinde kalıyor.bni aldattı.onu kandırmış çok svyrm evlncm diye...2 buçuk sene sonra kadın hadi eşibden ayrılıyodun diyince hyr ayrılamam demiş.böyle dvm etsin dmş..ki ben ögrendim kıçına tekmyi vurdum.o kadında istemedi bunu.şimdi başka kadınla...ama olan şimdilik bize oldu.hayat mücadelem..kızım ve oglum zor gnlr geçrdk.o akşmları kurulan soframız yok.birbirini çok sven yuvam yok.bekleyenlerimiz yok.her gün işe giderken veya zor anlar yaşadıgımda dizlrmn üstüne çöküp aglayarak dilerim ikinizinde hç yuvası olnaz,dilerim hiç gülmezsiniz diye beddua edyrm..bizi ağlatıp onları güldürmesin rabbim.bunları yazdım sen bu bedduaların içinde olna cnm.

klasik yalan .. evlilikleri hep kotudur eside biliyordur bunu ama surdururler ayni yatakta yatarlar aralarinda hiiccc bisey gecmez (yersen) empati yapin demiycem cunku boyle birisini ozleyip donerseniz ayni seyi sizede yasatacak

Ben sizin gibileri anlayamıyorum aslında sonuna doğru vay be gerçek kadınmış dedim basmış tekmeyi sonuna gelince de çok afedersiniz yuh ya dedim hala mı sizii bu kadar kandırmış Bi insana...?
Sizin yerinizde olsan güzel Bi mesajla eşine her şeyi anlatırdım. O kadına da yazık aldatılıyor ama farkında değil.
Numaramı değiştirir uzak Bi yere Bi süreliğine tatile giderdim izimi kaybettirirdim sular çekilincede hayatıma devam ederdim. Pürüzsüz şekilde aynı saf ve temizliğimle.
Şayet yuva yıkanın yuvası olmaz sözüne çok inanırım...

Evliligi kötü olsa bosanir. Bos laflara degil, gercekte olanlara bak. O hala evli ve evli kalacak. Seni bulmus kolay lokma zaman geciriyor. Aptal olmayin, bir daha sana ulasmak istediginde, "Herseyi karina anlatirim" de bak, nasil arkasina bakmadan topukluyor.

Şunu yazmadan edemeyeceğim. Konu sahibinin yazdıklarına inanmayıp bence öyle değildir, bence biliyormuş da yoksaymış, nasıl anlamaz hiç inandırıcı değil diyen insanların yorumlarının görümcem şöyle dedi diye açılan bir konuda inanmıyorum öyle dememiştir demekten ya da çok farazi yazıyorum bir ilaç kullandım sivilceçıkardı diye açılmış bir konuya çıkarmamıştır yalan söylüyorsun demekten zerre farkı yok. Aynı düzeyde saçma. Burada herkes anonim zaten, niye buraya yalan hikaye anlatsın, tanımıyoruz etmiyoruz. Hadi yalan yazacak, o zaman niye adamın evli olduğunu yazıp bu kadar saçma yoruma maruz kalsın? Resmen insanları haksız yere suçlamaya yer arıyor bazı insanlar.
Öyle bir hal almışki, kinlerini öfkelerini nefretlerini yaşadıgı kötü olayları konu sahibinin üzerine yüklenerek çıkarıyorlar. Kız uzaklaştım görüşmedim dedikçe '' cüneyt arkın' ın repligi yalaaannn yalannn söylüyorsunnn'' dercesine yalanlıyorlar. Sanki olayı an be an yaşamışlar. Bire bin kattılar. Adam normal bekar bir erkek gbi hareket etmiş herşey normal. Kız napsın nasıl anlasın.

"Kandırılmış" değil de "kandıran" erkek görmek ağır geliyor çünkü. "Mutlaka kadın kandırmıştır, kuyruk sallamıştır, kocama yapışmıştır" diye düşünmek daha rahatlatıcı.
Kayınvalide/görümce konularında bile erkek "dolduruşa" geliyor. Orada bile sorun, erkeğin dümdüz kafasız olması değil, dolduruşa gelmesi. Hep kayınvalide/görümce suçlu, hep 2. kadın suçlu.
Çünkü kocalarına yüzde bimbeşyüz güveniyorlar. El kızı o kesin o yoldan cıkardı. Yoksa kemalim yapmaz..

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
Bende yaklaşık 1,5-2 sene önce biri ile tanıştım 1-2 ay sürekli görüştük işinden dolayı da sürekli şehir dışında olduğundan ve eşi ile de iş dolayısı ile ayrı şehirlerde yaşadığından evli olduğunu anlayamadım hemen. Ama Allah büyük işte 2 ay kadar sonra bi şekilde anladım ve karısını da aradım söyledim. Amacım yuva yıkmak değildi ben zaten evli bir adamla beraber olamazdım ama benden sonrası için eşini bilgilendirmek istedim bana teşekkür etti ama hoş eşinin de pek umrunda olmadı tabi orası beni ilgilendirmez dediğim gibi ben anında görüşmeyi kestim. Ne kadar kötü bi evlilikte olsa sonuçta devam eden bir evlilik söz konusu.

Çünkü kocalarına yüzde bimbeşyüz güveniyorlar. El kızı o kesin o yoldan cıkardı. Yoksa kemalim yapmaz..

Bence yanılıyosunuz ben eşimi beni aldattığı için bırakmış biriyim hemde 2 çocuğumla
ben hem adama hemde konu sahibine kızdım adamın bu kadar prof olması şaşırtıcı konu sahibinin bu kadar anlayamaması şaşırtıcı 6 ay kısa bir zaman dilimi değil

Şu şekilde örnek vermek istiyorum size;
eşim ve benim üniversiteden beri tanıdığımız bir ortak arkadaşımız var. karısını çok seviyor, 10 yıllık evliler 2 tane de çocukları var. lakin adam haylaz.. aldatıyor sürekli, farklı insanlarla uzun dönem beraber olduğu bile oluyor o derece.
sen 10 yıldır nasıl yakalanmıyorsun? sorusunu sorduğumuzda direk verdiği cevap şu;

"Şimdi x, sen eve geldiğinde annen sana yemek hazırlamış diyelim, ama sen dışarda yemişsin. evdekini yemezsen ne olur? annen dışarda yediğini anlar, sıkıntı çıkar. ben eve geldiğimde, evdeki yemeği daha da iştahlı yiyorum.."

yemeğin ne olduğunu anlamışsınızdır herhalde.. :)
bu adamlar aldattığı zaman daha çok ilgileniyor
eviyle, daha yüksek cinsel performans sergiliyorlar.
psikolojik olarak "waoow bir günde iki farklı kadın götürüyorum" hazzı da cabası.
sanmayın ki sizinle birlikte oldu, doyuyor.
hayır daha istekli bir şekilde evdekine koşuyor...
Bence makarnadir :kk77::confused: hicbir yemek daha istahli yenikemez

beraber tatile gidecek kadar ''samimi'' olduğun adamın evli olup olmadığını anlayamayan kişilere böyle yorumlar yapılır. keşke bu atarını sevgilinle tanıştığın zamanlar gösterseydin de sonra üzülmezdin :)
bana da evli olduğu halde asılmaya kalkan sevgili olmak isteyen kişiler çok denk geldi ama hepsini anlayıp 2 günde yolcu ettim. bilmem anlatabildim mi bazı şeyler için farklı bir anlayış gerekir :KK66:
Nasıl evli kişiler çok denk geldi ? Bir insana kaç tane denk gelir ki evli erkek? Sizde bir problem olmasın??

Burdaki ablalar hepiniz mi aldatıldınız , ne bu kininiz yahu? Evdeki kadına da kızın madem, ilk aldatması değilmiş ki herifin, neden aptallık yapıp da affetmiş her seferinde?
Konu sahibi hiç o kadına bulaşmayın, kocamı ayarttı der rezil eder sizi. Bu hikayenin masumu sizsiniz bence. Biraz uzaklaşın o ortamdan, iyi gelecektir

Yani bende esine soyle bilmek ister ben olsam bilmek isterdim dedim ama daha once de boyle bir olay yasanip affettigini bilmiyordum. Kadin esinden ayrilmiyorsa o zaman soylemenin bir anlami kalmiyor tabi. Iki taraf icinde uzuldugumu soylemistim ama esi icin uzulmuyorum artik. Sizde kendinizi en kisa zamanda toparlarsiniz umarim. Umarim karsiniza cok iyi biri cikar size bunlari unutturur.

Adamın evli olduğunu öğrenip bitirmiş ilişkisini konu sahibi. Bunun uzerine buraya gelip şu cümleleri kurduktan sonra suclayici olmayan, icinde bulundugu durumu anlatmaya yonelik yorumlari es gecip okudugunu anlamayan, marjinal takilma sevdalisi uyelerin yorumlarina alkis tutan konu sahibini samimi bulamadim.

Bir de konu kapanmisken tekrar niye acildi?

Son düzenleme:
karısının koynuna girip seni 6 ay boyunca kandırmış. sen O nu dusunurken o nu hayal ederlen, o karısının koynundaydi. ve senin bundan haberin yotu. yani seni kandirdi. hem seni hem de hemcinsini kandirdi. aldatti kullandi. seni kendine bagladiktan sonrada vicdan deyip itiraf etti. biliyor ki sen vazgecemeyeceksn. kabul etceksn. evliligim kötu gidiyor yalanina da asla inanma. kötu giden seresf..z adam gibi bosanir.
karisinin koynundan cikip sana gelen adam(!) yarin birgun senin yatagindan da baskasinin yanina gider.
karina anlatcam de bakaym daha seni rahatsiz etcek mi

Siz hiç karımla aram cok iyi ben nankorluğumden aldatıyorum diyenini duydunuzmu ben duymadım. Özleyipte dönersem diyorsunuz özlemeyeceksiniz bu kadar net.. 6 ay olmuş 6 yıl değil abartmayın. Insanlar kaç yıl evli kalıpta cocuklarinin babasını boşuyor sizin haberiniz varmı. Talihsizlik diye adlandırır konuyu kapatırsınız bide bir arkadaş yazmıştı karısına ulaşıp anlatıcam deyin bi daha kapınızda yatarrmı diye çok hak verdim emin olun eşine soyleseniz adamın ilk yapacağı karısına sizi kötüleyip size iftira atmak olur bu zihniyetteki kişiler için sizin bi öneminiz yok siz olmasanız yarın başka biri olur kendi kalitenizi ve seviyenizi koruyun iğrenç durumlara mahal vermeyin.

Şunu yazmadan edemeyeceğim. Konu sahibinin yazdıklarına inanmayıp bence öyle değildir, bence biliyormuş da yoksaymış, nasıl anlamaz hiç inandırıcı değil diyen insanların yorumlarının görümcem şöyle dedi diye açılan bir konuda inanmıyorum öyle dememiştir demekten ya da çok farazi yazıyorum bir ilaç kullandım sivilceçıkardı diye açılmış bir konuya çıkarmamıştır yalan söylüyorsun demekten zerre farkı yok. Aynı düzeyde saçma. Burada herkes anonim zaten, niye buraya yalan hikaye anlatsın, tanımıyoruz etmiyoruz. Hadi yalan yazacak, o zaman niye adamın evli olduğunu yazıp bu kadar saçma yoruma maruz kalsın? Resmen insanları haksız yere suçlamaya yer arıyor bazı insanlar.
+1
Ben de sayfaları okurken aynen bunları düşündüm. Anonim zaten niye yalan söylesin ki.

X