Sevgilim evliymis

Yahu ben hayret ediyorum ateş püskürenlere ya...
Çünkü ''AŞIK OLMUŞTU'' ve en güzel yerinde hiç beklenmedik bir sebepten hiç beklenmedik bir anda koşa koşa gittiği ilişkiyi, eliyle gömmüştü. Bu ne kadar zor ya nasıl acı verir düşünemiyor mu bazı arkadaşlar.
Tabii ki evliliğin zaten kötü olduğuna inanmak içini rahatlatmak isteyecek. Tabi ki de dolu dizgin yaşadığı 6 aylık ilişkide ki yerini elleriyle yıktığı için bunun yalan olduğuna inanmak istemeyecek. ''Beni seviyordu, şöylede yapmıştı benim için, bunuda yapmıştı, bir gün şöyle olmuştu'' diyecek. Karısını seviyor'u yedirebilir mi bu kadın kendine şimdi o kadar mutlu bi ilişkiyi yıkıpta he kandırıldım işte hihi diyip oturacak mı?Allah aşkına yapmayın.

Hep evde ki ''adamın karısı'' olan kimlikte ki bayan olmak zorunda mıyız?
Neden hep onun tarafındayız, neden hep kendimizi onun yerine koyuyoruz?
Evdeki kadından ne farkı bu var şimdi konu sahibi bayanın? Onun yerine koyalım kendimizi, ne kadar zor ya, diri diri gömmüş kız aşkını.

Bir kere aldatan hep aldatır mantıktaki arkadaşlara söylüyorum. Karısı da ihaneti kabullenmiş zamanında, yine aldatılıyor işte. Müstehak o zaman ona? Böyle mi diyelim? Yok o evdeki ilk eş ama , kendimiz gibi görüyoruz onu. Ama bu kız bu herifle evlense aldatıldım diye konu açsa herkes der ki belliydi zaten aldatma eğilimliydi. Doğru mu?? O kadar mantıksız yorumlar var ki, mutsuzdur he he, tabi tabi öyledir, bence kesin biliyordu evli olduklarını... Bilmem ne. Sizden alacağı tepkiden niye korksun millet , niye kıvırsın.

Daha sevgiliyken aldatılan , Tatillere giden kocanın peşine düşmeyen, gece yarısı telefonda konuşmalarını, yazışmalarını takmayan, herif dışarlardayken nerdesin demeyen BİR kere bile aramayan, eve tok gelen kocanın peşine düşmeyen kadında hiç mi hata yok sizce, siz böyle mi yapardınız?

Ve teselli verin, yardım edin deyip hala değişik değişik suçlamalara, yargılara, eleştirilere maruz kalan konu sahibi...
Ayrılmakla sen en doğru kararı vermişsin zaten, lütfen zamana bırak, sabret. Hepiniz için hayırlısı bu.

Sürekli konuştuk. Her boş vaktinde konuşuyorduk. Beraber tatile filan gidiyorduk

Bak ben de boşanıyorum ve iyi bir evliliğim var sanıyordum, hatta avukata gittiğimde 2. bir kadın ihtimali üzerinde durdu. Aldığın ahın bedelini nasıl ödeyeceksin? Hadi bilmiyordun önceden, bildiğin an niye devam ediyorsun? Evin önüne gelmesi gayet de hoşuna gidiyor bence ve egonu tatmin ediyor.

Sürekli konuştuk. Her boş vaktinde konuşuyorduk. Beraber tatile filan gidiyorduk
Tatile mi gidiyordunuz?
yani nasıl dayanamam açarsam diyorsunuz adam size hiç bir şey demeden sizinle gezmiş tozmuş tatile gitmiş sonra size söylüyor bence size söylemekle bu durumu meşrulaştırmak istemiş
ve siz hala dayanamam açarsam diyorsunuz bunu size yapan biri sizce sizi gerçekten seviyormu eşine yapan biri
aldatan biri sizide çok rahat aldatır.
Çok üzüldüm eşine onun evliliğini yolunda gittiğini sandığı ortada kimse mutsuzken mutlu anlarını sosyal medyaya koymaz bence adam ikili oynuyor size de eşine de
Lütfen geri dönmek gibi bir şey yapmayın yazık o eşe
Sizin bunu anlatmanız bile kusura bakmayın doğru değil uzaklaşın bence isteyen görüşmez heleki böyle büyük bir yalan varken.

Bu konu kapatılmamışmıydı?

Bazı yorumları tiksinerek okuyorum
Kocası çapkın olan, aldatılmış boşanmak üzere veya boşanmış hanımlar
Tüm kinini konu sahibesine kusuyor

Konu sahibesi
Bu platformda böyle bir konu açmak için çelik gibi sinirlere ihtiyacınız olması gerekiyor
Siz doğru olanı yapmışsınız
Zamanla unutursunuz o alçak herifi
Hayatınızda mutluluklar diliyorum

Hanımefendi tekrar bir okusaniz mi ?

kesinlikle katılıyorum , kişi zaten olması gerekeni yaparak ilişkisini sonlandırmış .. dünden beri ara ara okuyorum ne çok seviyoruz başımıza hiç gelmeyecekmiş gibi ahkam kesmeyi..
Çok teşekkür ederim sizlere tek tek :)

Bakın ahlak bekçiliği yapmak benim haddim değildir,yaşantı size aittir.
Keşke ne demek istediğimi anlayabilseydiniz,cesaret dedim sadece.
Evet cesaretliymisim eğer yapmak istediğiniz tespitse.
Yok eğer tespit değil kinaye ise dediğim gibi 2 reşit insanın rızası olduğu sürece ve topluma zarar vermedikleri sürece eylemlerine yorum yapma hakkı kimsenin değil.
Yok eğer Kriminal anlamda söylüyorsanız suç ve suçlu profilleri vardır. Ne o sanık ne ben maktül profiline uymuyoruz.
Bu tamamen konunun dışında bir ayrıntı.

Beraber tatile gidip o derece zaman geçirdiğiniz adamın evli olduğunu bilemediniz mi Yani.. en basiti eşi de mi aramadı... bırakın ya...
Siz başta bilerek bu yola girmişsiniz,sonradan sizi bu durum rahatsız etmiş bence...

Eğer sizin dediğiniz gibiyse de , yuva yıkanın yuvası olmaz, ve yaşattığını yaşanmadan ölmezsin. Yani ilerde eşi de aynı şekilde seni anlatır anladın? Şu aşamadan sonra hala devam edersen de utanmadan (hani yeni öğrenmişsin ya) bu saydıklarımı da gani gani hak ediyorsun....
Ne demek onu özleyip dönersem???
Ne kadar basit düşünceleriniz...
O adam senle gönül eğlendirip,akşam karısının koynuna giriyo anladın? Bunu hazmedecek bir insansan o da sana kalmış...
Banlanacağım muhtemelen önemli de değil..

Ay ne güzel yazmışsın ağzına sağlık

Kimse kin falan kusmuyor. Hemcinsini uyarmaya çalışıyor adamın karakteri hakkında. Zira adamın karakteri bu, kadınlara bakış açısı bu.

Kimsenin aldatılmayacağı, boşanmayacağı konusunda bir garantisi yok. Ki bu yorumları yazanların çoğu da evli ve mutlu insanlar birçoğu.

Kinaye yapmadığımı belirteyim önce.
Size de kötü ve incitici bir lafımda olmadı bunuda bilin.
Sadece bu zamanda birlikte gittiğiniz için cesaret demiştim.

Adamın yalan söylediğini, aldatan her erkeğin aynı yalanları sıraladığını konu sahibinin inanmaması gerektiğini söyledik diye çapkın kocalı,aldatılmış, kin kusan kadınlar mı olduk?

Ne deseydik? Evet sevgili konu sahibi adam aslında size aşıktır kesinlikle, karısıyla ilişkileri bitmiştir, aynı yatakta bile yatmıyorlardır, yakında boşanırlar hatta ilerleyen zamanlarda karısı hamile kalırsa ya zorla olmuştur o çocuk ya sarhoşken, sabredin çocuk bir doğsun biraz büyüyünce kesin ayrılırlar... iyi mi böyle?

Karisi aradigi zaman muhittin abi ariyor diyip baska yere gidiyorsa demek. Ya da gitse de neden yanimda konusmadin diyebilirdi ya da kiz uyurken falan konusmustur bla bla bla... adam seytanin bacagi resmen.. kandirmis işte.

Çok korkunç, çok uzucu ve yıkıcı bir durum.

Zamana birak ve sana soledigi yalanlari aklindan cikarma, evliligi kotuymus vs deme. Emin ol eside belki farkindadir hangi bayan farketmez, hissetmez bu durumu.

Ya yakalamak istiyor, yada yutuyordur. Ama sen bu cirkin olaydan kendini işine ve kariyerine vererek kurtul. Ve asla muhatap olma.

Şole dusun bunu bugun eşine yapan, yarin bana vs de yapar. Bu kişi artik bunu huy edinmis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…