Sevgilim evliymis

Son yazılana kadar okudum ama ortak arkadaş mevzusu ile ilgili bir şey dememiş hala, yani mantıklı gelmiyor ortak arkadaş 6 ay boyunca nasıl saklar böyle bir şeyi.

off inanmıyorum korkunc bir durum.. ama en azından hemen bitirp araya mesafeyi koymussunuz cogu kadın bunu yapamıyor devam ediyor seviyorum diye kendini de oyalıyor adamın yalanlarıyla iste. suna bak bir de esimle aram kötü falan demis. klasik yalanlar iste :/ böyle erkeklerin de eşlerinden ödü kopuyor bu arada, hayatta da boşanmaz

Kendimi o adamin eşi yerine koydum ve sana diyeceğim tek şey git esine anlat hatta kanitla belgeli herseyi eline ver ki zina davası açabilsin kadının kadına yapacağı iyilik olsun başkada bisey demiyorum ozleyipte dönersem kısmını okumamış farzediyorum kendinizi bide o kadının yerine koyun. Adam cok iyi saydı boşayıp ne yaparsa yapardı bugün ona yapan yarin sana yapar başta dedigimi dikkate al

Hakime hanım,siz adaleti ve toplum vicdanını temsil edeceksiniz stajınız bittiğinde.
Önce kendi adil düzeninizi kurun ve kendi vicdan mahkemenize bir çıkın bakalım o vakit hâlâ "acaba özler miyim,geri dönme fikri beni korkutuyor" diyebilecek misiniz ?

Mantığınızı kısmen devreye sokup ayrılmışsınız, an itibariyle tamamen devreye sokarak geri dönüş yollarını kapatin.

Bu sitede 3şeyi sormayacaksın.
1- Sevgilim evli
2- çocuğu aldirmak istiyorum
3- evlenmeden önce birlikte oldum. Bu konularda farklı bakış açısına çok kapalı bir yer.Ben burda yazanlar gibi kadını düşündüğüm için falan ayrılmazdım. İnsanlar evlenebilir evliyken başkasına aşık olabilir bunlar imkansız şeyler değil. Bunu eşine açıklar boşanır gelir.

Benimde kocam bana gelse, ben başkasına aşık oldum dese ne kadar üzülürsem üzüleyim ona kızamazdım, bu dürüstçe bir davranış. Maddi anlamda bana güvence verdikten sonra gidebilir, sorun değil.

Fakat benimle birlikte olduktan sonra, özellikle iyice aşık olduğu anlar sonrasında hala eve gidebiliyorsa, bu benim için sıkıntı. Bu yüzden ona dönmezdim. Çünkü bence gerçekten aşık bir adam beni metres yerine koyamazdı.

O yüzden dönme. Daha önce aldatana değil o kıza dadanmiş bir kadın için de hakimliğini riske atma, bende hukuk mezunuyum neler çektim bitirince kadar bir ben bilirim bir Allah. Kimse için bunu bozmaya değmez. Yoluna devam et bence.

Ayrıca kadına söyle diyen bayanlara şaşırıyorum. Herkes sizin gibi gururlu değil ki. Siz ben bunu bilsek boşarız. Ama KK da hergün aldattı ama affettim kadın ayartmıştır diyen bin kadın var. Haber versek suç vermesek suç.

Bana asik olduktan sonra hala eve gidbeiliyorsa benim.icin.sıkıntı yazmissiniz. Yani siz bir hukukcu olarak evli adamla beraber olursunuz oyle mi???

Evli adam baskasina asik olabilir de verien sozler emekler oyle tek cizgide uzeri cizilemez.

Burda koni sahibi linc edilmedi kedisi yazmış beni kendime getirin bisiler diyin de vazgeçmeyeyim bu kararımdan diye. Herkes de yazdi.. ama ayyy asiik mi olmus minnosum ayrılma kizz deseydi siz bayilirdiniz.

O kadin icin ayrilmazdim dediginiz insanlar yıllardır bir yuva icindeydiler. Ama bunu anlamak icin azcik vicdan lazim...

1okuduğunuzu doğru anlayın, benim tavrımdan değil adamın tavrından bahsettim, evli olduğunu anladığım anda biter.

2 adam emek verdi ben emek verdim geçmişte diye artık beni sevmeyen bir adamı neden evde tutay8m? Gurursuz muyum ben? Bana yazık değil mi? Ayrıca ona yazık değil mi sırf söz verdi diye sevmediği bir insanla olması?

3hayatımda kimseyle aşkımı olmuş kız minnoşum tarzında konuşmuyorum. Bu hanım benim arkadaşım da olsaydı ona bunu derdim. Önemli olan ben adamın hayatından çıktıktan sonra yaptıkları. Akşam eve gidiyorsa zaten hiç sevmemiş. Heyecan aramış.

4 yuva? Erkeğin başka kadına dokunduğu göz göre göre aldattığı şey benim için evlilik değil evcilik. Sabah 8 de evden çıkıp akşam 5 de eve gelen cinsel organı başka bir insan ile birlikte yaşamak benim için evlilik ve yuva değil. Evcilik. Ama dediğim gibi, çoğu insana göre akşam birkarşı cinsin sol tarafta yatması ve erkektir başımızdan gitmesin mantığı ile Evlilik yapan insanların bunu anlayabilmesini beklemiyorum.

Son yazılana kadar okudum ama ortak arkadaş mevzusu ile ilgili bir şey dememiş hala, yani mantıklı gelmiyor ortak arkadaş 6 ay boyunca nasıl saklar böyle bir şeyi.
Ortak arkadaş ?
Üniversitelerde bir dönemde ikinci öğretim ve örgün öğretim , dersi üstten alanlar, tekrar alanlar şu bu derken 1000 kişiye bile çıkabiliyor. Ve okulda bir kavga olduğu zaman özellikle 2 kadın kavga ettiği zaman bu biliniyor.
Yani herkes herkesle ilişkilerini şunu bunu bilecek kadar yakın olmuyor. Sorulunca aa evet okulda böyle bir olay yaşandı denilebiliyor. Bunu bile açıklamak zorunda kaldigima inanamiyorum

Sevgilinizin (siz hala kendisinden sevgilim diye bahsettiğiniz için bende bu şekilde hitap etmeyi uygun gördüm) eşinin olayı öğrenip sizi iş ortamınızda rahatsız edeceği riskini göze alamıyorsunuz ama sevgilinizi özleyip ona geri dönüp,hayatınızı metresi olarak geçirmeyi göze alabiliyorsunuz öyle mi? Çünkü özlediğiniz takdirde diğer bir seçenekte sevgilinizin eşinden boşanıp ilişkinizi öğrenmesi olacaktır kaldı ki böyle bir durumda yine işiniz riske girecektir. Kusura bakmayın ama ben bunda hiç bir mantık bulamadım aşk insanın gözüne pembe gözlük takmasına sebep olur ama yaşadığımız bu devirde hele ki sizin gibi eğitim almış hayatın içinde bir kadının gözünü kör edebileceğine inanmak istemiyorum. 6 aylık bir ilişkide insan sevgilisinin hiç mi sosyal çevresine girmez, arkadaşlarıyla tanışmaz birlikte tatile çıkacak kadar yakın bir ilişki yaşamışsınız ( sakın yanlış anlaşılmasın sevgiliyle tatile çıkmak yanlıştır demiyorum) ama sevgilinizin kimle, nerede yaşadığını ailesini oturduğu evi hiç mi merak etmediniz tek yaşıyorum dediyse evini görmek istemediniz mi? Ailemle yaşıyorum dediyse ailesini tanımak istemediniz mi? Hadi hepsine kandınız diyelim sizi aylarca aptal yerine koyup kandırmış bir erkeğe karşı hissedeceğiniz tek duygunun kızgınlık ve pişmanlık olması gerekir yaşadıklarınızdan ders alın. Bu kadıncağazında kendi kendine bir hayal dünyasında yaşadığına inanmıyorum facebookta mutlu aile tablosu çiziyor diyorsunuz mutlu aile tablosu tek kişilik portreden oluşmaz sevgilinize bıçak zoruyla fotoğraf çektirmiyordur kendinizi kandırmayın bu insanlar evli birlikte aynı evin içinde bir hayatı ve yatağı paylaşıyorlar siz başlarında beklemiyordunuz herhalde.Hala seviyorum,özlüyorum,geri dönebilirim diye düşünüyorsunuz ama unutmayın ki başka bir kadının gözyaşları ve hayal kırıklıkları üzerine kurulmuş hiç bir aşk sağlam temelli değildir.

Kocaları ellerinden kayıp gider diye korkan hanımlardan linç yemişsiniz, geçmiş olsun. Benim bile içim şişti burada.

Adamın karısı aldatılıyorsa konu sahibi de aldatılmış 6 ay. Onun acı çekmesi normal de acı çeken bir insanın ısrarla damarına basmak normal değil.

Şurada biri konu açıp "aldatıldım, ama evliliğimiz çok iyiydi çok harika bir eşti" dese hemen yapıştırılır "hanımefendi evliliğiniz güzel değilmiş siz öyle sanmışsınız" cevapları. Konu sahibi "kadın güzel bir evliliği var sanıyor" dedi diye linç yemiş, hayret yani.

Ayrıca 10 senelik evli adamlar aldatıyor, 10 senedir aynı adamla aynı yatağa giren kadın aldatıldığını anlamıyor da 6 aylık ilişkide adamın evli olduğunun anlaşılmaması mı garip?
Karşıdaki kadını suçlamak hep kolay gelmiştir çoğu aldatılan kadına. "Kocam tertemiz, diğer kadın aklını çelmiştir" diye düşünen çok kadın var. O 2. kadınların bir kısmının da çok temiz sanılan kocalar tarafından kandırılması hazmedilememiş sanırım. Ortada suçlayacak bir kadın olmayınca hangi bahaneyle affedilir yoksa bu erkekler?

Neyse konu sahibi, size çok geçmiş olsun. Bir daha iletişime geçmesine bile izin vermeyin. Aldatılıp aldatılıp affeden hanımıyla ne yaparlarsa yapsınlar artık.
Sakın dönmeyi düşünüp kendinize yazık etmeyin. Kurtulmuşsunuz, önünüze bakın.

Tebrik ederim. Bulunmaz hint kumaşımı. Kötüyse bitirsin yeni kişiyle tanışsın. Bu adam hep aldatır. Herkesi aldatır. Bıraksa bile karısını alma. Hep aldatır. Ki boşanacak olsa çoktan yapardı. Haysiyetsiz. Heyecan peşinde olan ergen gibi davranmasın. Tövbe tövbe. Karısını ve seni düşürdüğü duruma bak. Sakın sakın polisi çağır. Kapından alsınlar. Acımayana acıma. Vicdan yapma geri dönerim falan diye kimsenin pofpoflamasına ihtiyacın yok geri dönme diye. Aklın var fikrin var.

Aldattığı için adam vicdan yapıp karısınada iyidir. Hep kötü davranmaz. Hele şimdi sevgilisi bıraktığı için dahada iyidir karısıda bırakmasın diye. Aldatan kırkayaktır ona yetişilmez. Çok beğendim yazdıklarınızı.

cogu arkadadin dedigi kendini onun yerine koy evlilik sevgili gibi bise degil cok farkli ... o adama da adam bile demek ayip olup yziklar olsun evliyken baskasiy kim gorusuyorsa gun yuzu gormesin. sevmiyorsan bosa sonra ne halt yiyorsan ye hem baskasinin gunahina girme. hemde esinin gunahina lutfen sizde moral falsn isteyip te kendinizi avutmayin boyld birunden kurtuldum diye kina yakin esine yapan sizede yapar oyleleri karimi sevmiyorum seni seviyorum der cocuk yapmayida ihmal etmezzz yalannnn

6 ay boşanma kararı vermek icin ve dava acmak icin yeterli bir süre bunlari neden yapmamış sordunuz mu ?

Henüz asaletin tasdiklenmemişken özel hayatını gelip bir foruma yazmanla gidip hsk başkanına anlatman neredeyse aynı şey umarım senin buradaki hesabını kimse keşfetmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…