Sevgilim evliymis

Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.

Sandığını nereden biliyorsunuz? İnanmak istediğiniz şey ne?

Ya Allah aşkına :)
Konu sahibi, sevgilisinin evli olduğunu öğrenmiş ayrılmış. Destek, moral istiyor! Sanarsınız mutlu karı kocayı ayırdı. Kötü pis kaka kadın ilan ettiniz.
Orada kadınla empati yapmış, güzel şeyler paylaşıyor evlilikleri normalmiş, kocası arkasından iş çevirmiyor sanıyor, KADIN ADINA ÜZÜLÜYOR. Başka neye inanmak isteyebilir?
Kocası aldatıyor. Konu sahibi evli olduğunu bile bile devam etmiyor. Yuva yıkmıyor.
Hem kendisine, hem kadına üzülüyor. Bu kadar net.

Neler aradınız altında yahu. Pes!

Konu sahibi, üzüldüm senin adına 6 ay kısa bir süre değil. O insan müsvettesi de iyi oyuncuymuş. İkinizi iyi idare etmiş. Verilmiş sadakan varmış.
İlerleseymiş mesleğin içinde kötü olurmuş.

İnşallah kısa zamanda toparlanırsın.

Aldatan erkekler zaten eşiyle ya evliliği bitmiştir çocuk için sürdürüyordur ya karısını hiç sevmemiştir vs vs... Tipik kurnaz usta bir yalancı! Evlendiğinizde sizin de eşiniz size o adamın eşine yaptığı gibi yapsa, arkanızdan iş çevirip aldatsa mesela? Bunu düşününce emin olun uzak durursunuz. Eşine de söyleyin derim yaptıklarını; yazık kadıncağız gerçekten mutlu bir evlilik içinde sanıyor kendini ama kocası arkasından her türlü naneyi yiyor!...

Konu sahibi asik olmus donerim diye korkabilir.?ben ayni durumda olsaydim bende ayni sekil korkabilirdim, cunku cok duygusalim. Adamin evli oldugunu birden duyunca noluyo? Duygularin sifirlaniyor mu? Herkes cok gururlu bakiyorumda. Normal hayatta bu yasak asklari devam ettirirenler nerdeyse??, onlar buraya ugramiyor

Aynen.. buarada bi erkek evliligimde mutsuzum diyorsa genelde yalandir. Bi kadin soylese dogrudur.

Hayır yani dönsen ne olacak ki. Metres olarak kalacaksın. Geleceğin yok.

Bir de bu şeref yoksunu insanlar hep aynı yalanı söyler, eşimle geçinemiyorum, sevmiyorum!!!

Yazık ben bir tek o kadına üzüldüm.

içindeki özlem duygusuyla sakin onu tekrar kabul etme. o evdekinin dışında bi tat daha aradığı için senin peşinde. bu işin oluru yok ki.. hem eden bulur derler bile bile devam etme lütfen

Kocası aldatmış aldatma potansiyeli olan bunu çok iyi bilen hatunlar kızı linç etmiş burda.bu piskolojiyi anlıyorum .
Buraya konu açınca iyi kötü yorumlara açık olucaksın da kardeşim bu ne hırs kendinizi niye bu kadar ele veriyorsunuz
Kendine dünya kurmuş demiş eee yalan mı kurmuş valla bilipde susan da çok kadın var .faceden aile fotosu paylaşıp millete ne mutluyum imajı çiziliyor.ne biliyorsunuz hem siz bu kızın ilk olduğunu kimbilir kaç kişi oldu adamın hayatında bu kızdan önce .
Kadında biliyor belki göz yumuyor ben çok gördüm böylr tipler
Kocası elin kızıyla el ele sokaklarda dolaşıyor ama bak facebooka canım kocam bilmem ne yazılıyor.bal gibi de biliyor aldatıldığını .

Aldatan erkeklerin tipik yalani evliligim kotu gidiyor beraber yatmiyoruz bile bosanacagiz inanmayin bunlara onunuze bakin o adamdan size yar olmaz

Geçen yıl bekar öğretmen bayan arkadaşımın başına geldi benzer bir durum. Mecburi her hafta gittiği bir devlet kurumunda bir memur ile aralarında yakınlık oldu. Sonra arkadaşımın numarasına ulaşmış ve bir gece evrak bahanesi ile mesaj atmış. Başladılar sohbet etmeye bi süre ve sevgili oldular ama öyle cümleler kuruyor ki arkadaşımın ayakları yerden kesiliyor. O kadar ilgili, detaycı, düşünen... O da kendisinin sosyal medya kullanmadığını söylemişti!!!! Sonra bi gün sohbet ederken dedim O dedi ama sen yine de bakmadın mı? Hayır bakmadım dedi. Hadi Bakalım dedim ve Instagram da bulamadık derken face ye yazdık.. Şahsi evvela çıkmadı ama bayan erkek ortak bir hesap çıktı. Eşler açar ya eşi ile iki isim ve soyadı. Profil foto da bir bebek sadece.. Gir dedim içine yok değil ki dedi yahuu bi bakalım dedim ve girdik o profil herkese kapalı idi birçok özelliği ile ama ana sayfada bir etiketleme vardı arkadaşımın görüştüğü isim ile ama ismin noktalı harfini noktasız yazılmış ve soyadı başta isim sonda şekilde kayıtlı.. Bi tıkladık o memur. Evli çocuklu sırılsıklam aşık eşine bi de.. Ordan mesela kızın annesi profiline ulaştık bi şekilde o kızı ile damadı foto paylaşmış ve damat daha yeni neler yazmış böyle bir eş yetiştirdiği için kayınvalidesine ne teşekkürler sunmuş... Şokkk oldukkk..
Arkadaşım çok ağladı üzüldü ama suratına çarpa çarpa bitirdi. Eşine de attık ama hiç ses çıkmadı dönüş olmadı.
Hala her hafta o kuruma gidiyor ama O memur yerini değiştirmiş şükür ki görmüyor onu..
Aslında görevi kötüye kullanmadan kuruma da şikayet et dedim. Etmedi arkadaşım Allahından bulsun dedi.
Yanii kısaca erkeklerde ne numaralar varr.. Bi yandan kaynanaya teşekkür edecek kadar bir sevgi diğer yandan arkadaşımın ayaklarını yerden kesecek ilgii...
Lütfen asla dönmeyin her lafı yalan dolan muhtemelen..
Siz işinize başlayınca çevrenizden sizin gibi kısmetleriniz olacaktır onları bekleyinn..

Siz anlamamissiniz ki dedigimi. Kotu kadin ilan eden kim? Ogrenmissiniz linci, gommeyi. Hep bir agizdan kadin linc edildi bik bik...

Sevgiliyken aldattiginda esinin neler yaptigini falan anlatan adam alttan alttan korku politikasi izliyor bak esime citlatirsan olayi basina gelecek olan bunlar diye. Yoksa hangi insan esini zamaninda aldattigini anlatir ki? Bu kadar mi durust ve seffaf yani bu adam? Peh!

Ben de diyorum ki boyle bir adamin evde gayet de mutlu bir evliligi olabilir. Aradigi sadece heyecandir. Madem her iki taraf da evliliginin gidisatindan kotu, bosanirlardi o zaman. Esi mutlu oldugunu saniyor yazik seklinde dusunceler hos degil. Buradan ben olsam da olmasam da zaten evlilikleri kotu seklinde bir anlam cikabilir ki bu da cok tehlikeli.

Amacim, konu sahibini kotu kadin ilan etmek degil kesinlikle. Bunu ustune basa basa vurguluyorum. Donmekten korkuyorum seklindeki kaygisini dile getirince dusuncelerimi soyledim.

Sevdiginiz jargonla ifade edeyim: Aslinda adami "gomdum". Dusuncelerimi carpitmasin kimse.

Son düzenleme:
Bizde ona daha doğrusu bende ona adamın karısının aldatılğını öğrenince ne kadar canını yanacağını anlatmaya çalışarak hemcinsini en azından üzmemek için o adama tekrar gitmemelisin msjını vermeye çalıştım

keske soyle bir konu yazmis olsaydi intikam nasl alinir diye bak ondan sonra nasil seytani fikirler destek mesajlari geliyor. kandirilmak cok kotu ama ben. iyi ailemesajini veren esine anlat cok buyuk iyilik yapmis olursun bence benim fikrim bu kizan kizabilir. herkesin fikrine sonsuz saygim var aynisini kendi yorumumada yapilmasini isterim saygilarduygularima tekrar yenik dusebilirim gibi bir cumle kurdu hanim efendi adamin disarda sabaha kadar. beklemesi oldururum kendimi demesi demekki etkilemis gibi. etkilenec3k bisey yok sadece mide bulandirici bir olayy. . sana destek olrak sunu soyleyeyim kurtulmusken kina yak baktin cok israrci o mutlu yuva.

kesinlikle katılıyorum , kişi zaten olması gerekeni yaparak ilişkisini sonlandırmış .. dünden beri ara ara okuyorum ne çok seviyoruz başımıza hiç gelmeyecekmiş gibi ahkam kesmeyi..

Öncelikle tebrikler, gerekeni yapmissiniz.
Adamı özlerim falan diyorsunuz sanirim hala biraz biseyler kalmis.
Ama şöyle düşünün karısını aldatan adam kadar iğrenci, karaktersizi var mı?
Hem karisi ogrense, ayrilsalar bile karisini aldatan sizi de aldatir.
Olan evli adamla gorusmeye devam eden kadinlara oluyor boyle konularda.
Adamin akli basina geliyor, duzenini vs.bozmak istemiyor bi sekilde hayatina devam ediyor.
Yani şuanda üzülmeseniz zaten gelecekte üzülecektiniz.

özleyip geri dönersin belki diye adam seni yumuşak tutmaya, karısını kendi çapında suçluyor. b.k.nda boğulsun.
ayrıca bu dert değil iğrenç birşey.
kurtulduğuna sevınıp şükretmen lazım.
üzülmek saçma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…