Sevgilim evliymis

Geri dönmekten korkuyorum demişsiniz. Hiçbir söylediğine inanmamakta kararlı olun kendinize söz verin.
Hepsinde aynı numara vardır, hepsi mutsuzdur, sizi seviyordur, boşanmayı düşünüyordur ama eşi bırakmıyordur vs vs.
Ben eşimle çok mutluyum ama arada bir değişiklik iyi oluyor, seninle de gittiği yere kadar gitsin diyecek hali yok.
Uzak durun her yerden engelleyin.

Karısı aldatildigini öğrendiği zaman çok sinirlenip karşı tarafa saldıran bir kadinmis. Sevgiliyken aldattığında kızların ailelerine, akrabalarina vs. Mesajlar atmış.
Ben böyle bir riski alamam :)
Bunu bircok kadin yapabilir cok can acitici. Her kadin al tepe tepe kullan demeden once etrafina rezil edebilir her ikisini de ve en buyuk ceza da cevreye rezil olmaktir

Simdi canavar mi oldu kadin?

Nerede tanıştınız?nasıl olur da bilinemez bu durum ki? Hiç mi arkadaş eş dost tanışlığınız olmadı bu süre zarfında? siz eşini eşi de sizi farketmemiş aylardır anlattığınıza bakılırsa.tatilllere vs çıkmışsınız o kadar zamanı size nasıl ayırabildi anlamıyorum.stajyer hakimmişsiniz . aklıma hakimlik eğitim döneminde tanışabilme ihtimaliniz geliyor.başkent dışında yaşıyorsa eşinden uzun süre uzak kalabileceği bi dönem ve bu dönemi sizi kandırmak için kullanmış.eşinden uzak kalmayı fırsata çevirmiş gibi bi senaryo çizildi kafamda.çok üzüldüm adınıza

Belkide mış gibi yapıyordur kadın sosyal medyada herkes mutlu zateb
Benim bir çift vardı tanıdığım adam karısını aldatırdı kadın hep resimler sosyal medyada adam yorumlar yapar bilmesem ne aşıklar birbirine derdim .

Bunu bircok kadin yapabilir cok can acitici. Her kadin al tepe tepe kullan demeden once etrafina rezil edebilir her ikisini de ve en buyuk ceza da cevreye rezil olmaktir
zaten sevgiliyken aldatıp şuanki karısıyla evlenmiş. Hikaye ve sonuç aynı işte. konu sahıbınden sonrakı kurbana da yazık

Burada konu sahibi neden bazı kimselerce linç edilmeye çalışılıyor anlamadım. Kız öğrendiği an bitirmiş, engellemiş, dönmek istemiyorum beni toparlar mısınız, demiş. Sanki ah seviyorum, bana dönsün, zaten mutsuz, demiş gibi saçma sapan tepkiler. Öfkenizi gereken yerlere kussanız ne kadar güzel bir dünya olacak.

Sevgili konu sahibi, konuşmalarınızdan akıllı ve mantıklı bir insan olduğunuz izlenimini edindim. Bence eşine vs. de asla bulaşmayın ve adamla her, her, her türlü iletişimi kesin lütfen. Zaten stajınız bitince atanır güzel bir memlekete gider, inşallah da dürüst ve ahlaklı bir adamla karşılaşırsınız. Allah o adamın da müstehakını versin.

Cokta yorumlamak istemiyorum hersey olacagina varicak illaki.
Acaba önceden birileri için bu konuyu eleştirmiş olabilirmisin? Bir arkadaşımdan yola çıkarak bu olayı anlatayım sana.Suan o evli adam ayrılınca boşandı karisindan.Arkadaşımın hala peşinde burda suçlu arkadaşım olamaz ki kendisi kaçtı karşılık vermedi.Allah kınamakla eleştirmekle sinarmış insanı.Arkadasim da aldi nasibini çok eleştirirdi.Sen de dua et hayirlisi olsun diye.Zor olmalı inşallah atlatırsın.

Esi icin de sizin icinde cok uzuldum. Esine soyleyin bence. Ben olsam kesinlikle bilmek isterdim. Siz de bayansiniz esinin yerine kendinizi koyun ve anlatin ona.

Yara kanirtmaktan farkli bir zevk aliyor cunku burdaki kadinlar.Konu sahibinin berbat ruh haliyle yazdigi ufak bir detayi 22 sayfadir temcit pilavi gibi dondur dolas suratina vuruyorlar.
Burda kendi fikirlerini karsi tarafa tek gercekmis gibi kosulsuz kabullendirme gibi bir durum var.Eskiden bunu saatlerce siyaset bolumunde yapardik biz ama bdv de can havliyle konu acana yapilmasini dogru bulmuyorum.
Konuyu kapattirmak en mantikli secenek.

Aynen
Hepsinin hikayesi aynı karımı sevmiyorum. Eee boşan o zaman kardeşim? Yalan dolan işte.

Adam aldatmaya kadında aldatan bir kocaya alışkınmış. Adam sizden öncede aldatmış sizle de aldatmış sizden sonrada aldatacak. Seven insan doğru bir yol seçer böyle oyunlara girmezdi. Yani evlenseniz sizide aldatacagı çok yüksel ihtimal. Keza ben daha önce de gördüm böyle ölüyorum seviyorum rollerine bürünenleri sonra elde edince aşkından öldükleri kadınlarıda aldattılar. Psikolojik sorunlu insanlar bunlar. Yani evet sevmişsiniz kandırılmışsınız bunlar doğru fakat sakın hatayı hata ile kapatmayın. Bu noktaya kadar siz masumsunuz olanları çabuk atlatırsınız. Ama devam derseniz suçlu tarafa geçer vicdanınıza bulaşan kiri pası ömrünüzce temizleyemezsiniz. O ailenin hayatı zaten çöplük siz burda tek üzülen olursunuz. Seçim sizin.

Evliliğim kötü gidiyor, eşimle aramda duygusal ve cinsel bağ kalmadı, boşanma aşamasındayız, çok mutsuzum... vs uzayıp gider bu yalanlar. Karısını aldatan her erkek bu yalanların arkasına saklanır.

canım geri donecek kadar karaktersiz bir insan olsaydin bitirmezdin zaten burda evli olduğunu öğrendiği halde bitirmeyenler vardı. O adamın dedikleri yalan .evde kesin karısının bi dediğini iki etmiyordur mükemmel bir koca gibi davranıyordur daha öncede aldatilmis ve bosamamis galiba ya gidecek yeri yoktur herneyse sebep neyse ne senin için sıkıntı olacaksa söyleme eşine ama o adami tehtit et ararsa eşine söylerim diye en azından korkar karısına gider .

Aynen
Hepsinin hikayesi aynı karımı sevmiyorum. Eee boşan o zaman kardeşim? Yalan dolan işte.
Düzenli yemek, çamaşır ve seks hizmetini yerine getirerek evde kendisini karşılayacak birisi lazım. O yüzden sevmiyorum ama karım çok iyi birisi onu üzmek istemiyorum.. Tabi yersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…