nurovic diyet yolculuğu

Hayır sen cok güçlü iradeli bir kadınsın böyle devam etmez toparlarsın eminim sadece motivasyon gerekli değişiklikler yap farklılaştır biraz aynı monotonlukta sıkılmış olabilirsin vücutta alıştı zorluyor artık üzme kendini saglık olsun herşey olur sitres yapma en zararlı olan şey kilo almaya en büyük sebeplerden biri bu

Sevgili diyet yolculuğum.
Ben geldim
Dün tekrar başladım çok şükür.
Kaldığım yerden aynen devam,
45 i görmeden asla birakmicam seni
Bu hafta diyet yapmadigim halde bir önceki haftaya göre -300 çıkmak beni baya motive etti.
Birde iki farklı takviye kullanıyorum.
Biri wc sorunum için olan, yoğurda katıp gece uyumadan önce yiyorum. Sabah ne var ne yok rahatça güne başlıyorum :)
Öteki de yeni başladığım bı kahve.
İştah kesip yeme ataklarının önüne geçmek adına. Dün başladım işe yaradı, benim zaten yemekle pek işim yoktu ama tatlı krizleri sebebiyle bozmustum diyeti.

Neyse , sonuç olarak yola devam.
Kazanan günün sonunda ben oldum

Kızlar napıyorsunuz nasılsınız nasıl gidiyor kimler burada ❤
Ben ufaktan vermeye devam ediyorum istemsizce ama mutluyum tabiki koruma dönemi iyi gidiyor spor sayesinde ki sporu azalttım akşamları yapmıyorum çoğu zaman ama gün ıcındede cok hareketliyim onunda etkisi var
Yeme konusunda eskiye döndüm herşeyi yiyorum hergün tatlı da yiyorum hiç kısıtlamıyorum kendimi metabolizmam bu yüzden hıc yavaslamadı böyle verdiğim için mutlu ve rahatım birde böyle deneyin sizde farkı cok net göreceksiniz

Eklentiler

• IMG_20240828_125503.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 12
Cnm sadece ben varım.
Burayı hedefe ulaşana kadar aktif tutcam ama onun harici motivasyon açısından başka bı topikte takılıyorum.

Ben bildiğim yoldan gitmeye devam ediyorum.
Okullar acilinca yürüyüşe başlıyorum 1 saat yurucem hafta içi.

Ufaktan dediğin tam 1 kg vermişsin. Tebrikler

Hergun tatlı yiyorum diyorsun da ne yiyorsun mesela ? 1 porsiyon kadarsa evet kilo aldırmaz da benim gibi tikapasa yersen alırsın yani. Aylardır diyetteyim tatlı askimda az bı korelme bilem olmadı. Vay arkadaş

Günlük yaptığın sporlari yazsana azaltılmış halini merak ettim.

Cnm sadece ben varım.
Burayı hedefe ulaşana kadar aktif tutcam ama onun harici motivasyon açısından başka bı topikte takılıyorum.
İyi yapmıssın canım kalabalık iyidir motivasyon için
Ben bildiğim yoldan gitmeye devam ediyorum.
Okullar acilinca yürüyüşe başlıyorum 1 saat yurucem hafta içi.
Harikasın yürüyüş en güzel kardiyolardan biri cok fayda sağlayacak
Ufaktan dediğin tam 1 kg vermişsin. Tebrikler
Sağol canım farkına varmadım ara ara tartılıyorum herzaman değil hani alırsam önüne geçeyim diye ama şükür iyi gidiyor
Hergun tatlı yiyorum diyorsun da ne yiyorsun mesela ? 1 porsiyon kadarsa evet kilo aldırmaz da benim gibi tikapasa yersen alırsın yani. Aylardır diyetteyim tatlı askimda az bı korelme bilem olmadı. Vay arkadaş
hahahah tatlı bir asktır vazgeçmek zor
1 porsiyon deil keşke öyle olsa öğlen ara öğün akşam ara öğün bazen film izliyoruz kardeşimle ozamanda atıyorum ağzıma bişiler vücudum alıstı sanırım harekette olunca aldırmıyor sabah aç karnına pazar günleri hariç mutlaka yapıyorum 1 saat spor akşam herzaman yapmıyorum haftada 3 gün yapıosam 3 4 gün yapamıyorum baya azalttım artık verme amacım olmadı için ama yinede ufaktan gidiyor ama 55 altına inersem düzenleme yapmam lazım çünkü dün komşularımla oturuyorduk 1.68 boy 62 kilo kız benden kilolu duruyor mesela bana sordu kaç kilosun die boyumu söyledim kilo mu tahmin etmesini istedim Max 50 dedi baya mutlu oldum aslında ama 57 diyince şok oldu inanmadı yanında tartıldım öyle inandı gerçekten spora asıgım ailem saglıgım sonra spor geliyor benim için
Günlük yaptığın sporlari yazsana azaltılmış halini merak ettim.
Tabiki canım sabah aç karnına tüm vücutla karısık kardiyo 45 dakika 15 20 dakika arası karın çalışıyorum akşamları azalttım hergün yapmıyorum keyfim olursa işim yoksa yapıorum oda 30 45 dakika arası sadece ağırlık çalışıyorum kas kütlesi için haftanın 3 max 4 günü kalan 3 4 gün hiç yapmıyorum akşamları yarı yarıya azalttım yani bundan sonra böyle gidecek eğer kilo vermem devam eder 55 in altını görürsem tekrar bir düzenleme yapıcam çünkü kemiklerim sayılıyor artık cidden bende rahatsız olmaya başladım üstüme hiç bir kıyafetim artık olmuyor hepsinin terzi işlemi var giyemiyorum dolapta bekliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…