nurovic diyet yolculuğu

Tebrikler darısı isteyen herkese inşallah , merak ettiğim bir şey var ağırlık çalışınca yüz toparlanıyor mu? Benim vücudum sıkı 83 kiloyum 45 yaşındayım , zayıfken de sıkıydım şimdi kilo verirsem sarkarm diye endişeleniyorum ı cevaplarsanız sevinirim

137. Gün

Öğlen
1 haşlanmış yumurta
1 dilim tbe
Peynir,zeytin, domates, salatalik

İkindi
1 yeşil elma

Akşam
1 porsiyon tavuk bonfile

Gece
1 kase yoğurt

Amin teşekkürler
Agırlık kas oranını arttırır sıkılasma sağlar yüzde çökme istemiyorsan kilonu yavaş kontrollü aç kalmadan saglıklı sekılde vermen gerekiyor daha önce kilo verdiğimde yuzüm asırı zayıflamıstı yanaklarım tamamen gitmişti şimdi gayet memnu'num cok aşırı zayıf deil hafif yanaklı hıc gıdım yok sarkma yok agırlık mutlaka calıs kardiyodan cok daha önemli ama ikisini dengeli yaparsan cok daha güzel verim alırsın pilates ve vücut ağırlığın ile egzersizler de yapmaya çalış bunlar daha ince sıkı sekılli yani ince uzun kas kütlesi yapar sadece yüksek kilolu ağırlıklar ile çalışmak biraz daha hacimli kas kütlesi sağlar erkekler gibi kaslanmamız imkansız ama daha sis görünürüz normale göre ben 5 kilo ile çalışıyorum genel olarak bır kaç gündür ara ara 7 kilo ile çalışmaya basladım suan herşeyden memnunum hergün benim gibi spor yapmak zorunda değilsin bende takıntı bagımlılık oldu sen haftanın 3 4 günü şeklinde ayarlayabilirsin imkan varsa kardiyo sabah aç karnına yapmaya çalış onun dısında istediğin saatte eğzersiz yapabilirsin birde karnını daha sıkı ve kaslı görmek istiyorsan aç karnına 10 15 dakika da mutlaka karın çalış

Teşekkürler dikkate alacağım , çok mutlu ettiniz 83 kiloyum tartılmadan devam edeceğim , sonucu yazarım

144. Gün

Öğlen
1 dilim ekmek
2 tane domates
6 zeytin
Biraz peynir

İkindi
5 adet fıstık
5 adet leblebi

Akşam
1 kase yayla çorba
1 porsiyon ton balıklı salata

Gece
1 kase yoğurt

147. Gün

Öğlen
1 kase salata
5 zeytin
Biraz peynir

İkindi
5 fıstık
1 avuç leblebi
1 yeşil elma

Akşam
1 tabak ıspanak yemeği
2 kepçe mercimek çorbası

148. Gün

Sabah
1 avuç leblebi
1 salatalık

Öğlen
2 haşlanmış yumurta
Biraz peynir

İkindi
1 yeşil elma
5 fıstık

Akşam
3 ceviz
1 büyük kase mevsim salata

Gece
1 kase yoğurt

149. Gün

Öğlen
2 dilim tbe
1 çay kaşığı tereyağ
Biraz peynir
5 zeytin

İkindi
Kıymalı börek(küçük bı parca)
1 yeşil elma

Akşam
1 kase yoğurt
1 avuç leblebi

151. Gün

Öğlen
1 salatalık
5-10 tane haşlanmış nohut

İkindi
1 yeşil elma
5 fıstık

Akşam
1 tabak yeşil mercimek yemeği

Gece
1 kase yoğurt

Uzak kaldım buralardan iş yoğunluğum felç derecedeydi En son gittiğim diyetisyenin verdiği listeyi bile uygulayamadım
nurovic tebrik ederim sen bırakmamışsın hiç

Uzak kaldım buralardan iş yoğunluğum felç derecedeydi En son gittiğim diyetisyenin verdiği listeyi bile uygulayamadım
nurovic tebrik ederim sen bırakmamışsın hiç
Hoşgeldin canım aynen bırakmadım. Bı ara şaşırdım ama toparladım çok şükür.

İş stresi iş yoğunluğu zor olmuştur eminim.
Sende toparlarsin elbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…