nurovic diyet yolculuğu

Saat 21 civarı diyeti bozdum :KK70:
3.5 aydır ilk defa şeker, bisküvi yedim.
Yarın da off günüm zaten.
Pazartesi kaldığım yerden devam edeceğim.
Küçük bı molayı hak ettim bence :KK66:
Olsun canım hak ettin aylardır pür dikkat devam ediyorsun 🥰
Kendine yüklenme arada ye gitsin 🥰
Kesinlikle hak ettin 🏆
Merhaba,
1 eylüle kadar pazar off günü yapmayacağım.
Bu süreçte tartilmadan diyetime tam konsantre devam edeceğim.
1 Eylül de kilomu güncelleyip yolculuğuma devam edeceğim.

27 gün sonra görüşmek üzere 👍🏻
Tartılma konusunda tamam ama yemeğini güzel ye aç kalma bak cok zararlı metabolizman çökecek ileri dönük kendine büyük zararlar verirsin dikkat et tatlı aburcubur yeme zaten sağlıklı değil ama doğal şeker lerden tüket beynin saglıklı çalışması ıcın şekere ihtiyacın var bunu unutma
Bekliyorum takipteyim ❤
Ben diyet falan hiç yok normal yeme düzeni onu yeme bunu yeme yapmıyorum tatlı abur cubur önüme gelirse yiyorum film geceleri yapıyoruz gece yiyip yatıyorum ama gün ıcınde sporuma devam ettim için hiç kilo almadım daha cok sukur hatta az az gitmeye devam edio hayatına spor eklemeye calıs metabolizman aktif kalsın hızlansın bu sayede daha fazla yersin aç kalmazsın canım kafan rahat olur

Sağol canım 🥰💐
Üzüldüm umarım daha iyisindir iyi olda kilo verilir tatiller iyi gelir yemeye bır tık dikkat etsen yeter sevindim sporu bırakmamana harika 🤩💐
Elbet olacak istedikten sonra olmayacak pek birşey yok 🏆💪
Bende inanmıyordum 50 lı rakamları göreceğime cok uzun zaman olmuştu görmeyeli en son 22 yasında falan görmüştüm ama isteyince oldu 🥰
çok sağol iyiyim artık. herkes bişekilde geliyor ve geçiyor hayatımızdan. kimisi imtihan kimisi tecrübe.
senin adına çok sevindim çok şey öğrendim senden söylediklerin çok doğru hareket olduktan sonra gerçekten yemenin hiçbir zararı yok. yeterki hayatımızda hareket olsun
Merhaba,

merakla bekliyor olucam sonucunu. inşallah istediğin gibi sonuçlanır

çok sağol iyiyim artık. herkes bişekilde geliyor ve geçiyor hayatımızdan. kimisi imtihan kimisi tecrübe.
senin adına çok sevindim çok şey öğrendim senden söylediklerin çok doğru hareket olduktan sonra gerçekten yemenin hiçbir zararı yok. yeterki hayatımızda hareket olsun

merakla bekliyor olucam sonucunu. inşallah istediğin gibi sonuçlanır
Aynen öyle canım hayırlısı böyleymiş diyelim
Hepimiz birbirimizden birşeyler öğrendik güzel destek motivasyon olduk 🥰 evet canım gerçekten öyle ben bu hafta okadar cok yedim ki tatlısı böreği yemeği aburcuburu derken ama hiç kilo almadım sabit gidiyor yada 50 100 gram eksi çıkıyor hareket her şeyin çözümü ne yersen ye spor + hareket zayıflığın formülü 🤩

Olsun canım hak ettin aylardır pür dikkat devam ediyorsun 🥰
Kendine yüklenme arada ye gitsin 🥰
Kesinlikle hak ettin 🏆
Tartılma konusunda tamam ama yemeğini güzel ye aç kalma bak cok zararlı metabolizman çökecek ileri dönük kendine büyük zararlar verirsin dikkat et tatlı aburcubur yeme zaten sağlıklı değil ama doğal şeker lerden tüket beynin saglıklı çalışması ıcın şekere ihtiyacın var bunu unutma
Bekliyorum takipteyim ❤
Ben diyet falan hiç yok normal yeme düzeni onu yeme bunu yeme yapmıyorum tatlı abur cubur önüme gelirse yiyorum film geceleri yapıyoruz gece yiyip yatıyorum ama gün ıcınde sporuma devam ettim için hiç kilo almadım daha cok sukur hatta az az gitmeye devam edio hayatına spor eklemeye calıs metabolizman aktif kalsın hızlansın bu sayede daha fazla yersin aç kalmazsın canım kafan rahat olur
Slm ben geldim. Nasılsın nasıl gidiyor spor?

Merhaba,

Sözümde duramadim.
Dün off gün yaptım, pasta da yedim.
Ve tabi tartıldım sonuç hüsran.
Bu hafta 200 Gr vermişim hahah.

Bunca yol kat edip duraklamaya girmek demotive etse de pes etmeyecegim.

En azından 50 kg ya incem :KK66:

Slm ben geldim. Nasılsın nasıl gidiyor spor?
Selam canım hoşgeldin ❤🥰
İyidir cok şükür gayet iyi gidiyor sabahları aç karnına 55 60 dakika gecede 50 dakika falan yapıyorun öğlen spor yapmıyorum böyle daha rahat oluyor bu ara aşırı istahlıyım neden bilmiyorum biraz abur cuburlara sardım asırı yemiyorum ama yiyorum yani 🙈 ama bir cok alışkanlığım devam ediyor tamamen bozmadım kilo olarak en son 3 gün önce 57.300 çıktım yani kilo koruma dönemi iyi gidiyor spor hareket oldukça almam onun rahatlığı ile yiyorum gece bile yedim bu hafta full misafir vardı film keyfi yaparken cıvıttım 😂🙈 sende ne var ne yok ❤

Sözümde duramadim.
Dün off gün yaptım, pasta da yedim.
Ve tabi tartıldım sonuç hüsran.
Bu hafta 200 Gr vermişim hahah.

Bunca yol kat edip duraklamaya girmek demotive etse de pes etmeyecegim.

En azından 50 kg ya incem :KK66:
Olsun canım nefis var bazen köreltmek lazım bırseye ısrarla hayır deyince patlaması daha kötü oluyor daha cok yiyor insan afiyet olsun ❤
Acele etme bu süreç son kilolara doğru uzun ve biraz daha zor ama imkansız değil sabırla emin adımlarla saglıklı şekilde yola devam ac kalmadan doğdu besinler ile ❤
Evet olacak canım istersek olur 💐

Selam.
Bugün diyetimin 123. Günü
Biraz dağıttım kendimi ama bugün tekrar döndüm yolculuğuma.
Önemli olan bu canım 1 2 gün dağıtırız toplaması önemli bu konuda cok iyisin ❤💪 bu gün tartıldım bende kaç gündür tartılmıyordum asırı istahlıydım 4 gündür korktum çıkarken almışımdır dıe ama şaşırdım 57.0 geldim tam sporu da azalttım buarada bazen gece yapmıom sadece sabah 1 saat yapıom işim yoksa gecede yapıom 💪🥰

Önemli olan bu canım 1 2 gün dağıtırız toplaması önemli bu konuda cok iyisin ❤💪 bu gün tartıldım bende kaç gündür tartılmıyordum asırı istahlıydım 4 gündür korktum çıkarken almışımdır dıe ama şaşırdım 57.0 geldim tam sporu da azalttım buarada bazen gece yapmıom sadece sabah 1 saat yapıom işim yoksa gecede yapıom 💪🥰
Aynı kilodayiz. Ben enteresan bı şekilde 5 kg aldım. Diyet motivasyonumu kaybetmiş durumdayım. Saldım resmen bıraktım diyebilirim. Yiyorum baya :KK43:

Selam.
Sevgili diyet yolculuğum nazara mi geldi nedir motivasyonumu kaybbettim :KK43:

Diyeti birakmadigim halde o 1 günde tartıya yansıyan +2 kg sebebiyle dağıldım. Toparlanamadim. Sabah başladım akşam bıraktim hunharca yedim. Ve o 2 ye 3 de eklendi. Resmen 57 kg oldummm :KK43:

Tekrar toparlar miyim yoksa tırmanmaya devam mı ederim bilmiyorum.

Üzgünüm çok :KK43:

sel
Selam.
Sevgili diyet yolculuğum nazara mi geldi nedir motivasyonumu kaybbettim :KK43:

Diyeti birakmadigim halde o 1 günde tartıya yansıyan +2 kg sebebiyle dağıldım. Toparlanamadim. Sabah başladım akşam bıraktim hunharca yedim. Ve o 2 ye 3 de eklendi. Resmen 57 kg oldummm :KK43:

Tekrar toparlar miyim yoksa tırmanmaya devam mı ederim bilmiyorum.

Üzgünüm çok :KK43:
selam canım üzülme yaz dönemindeyiz ister istemez yiyoruz biraz. bide uzun zamandır diyettesin biraz yorulmuş olabilirsin. daha önce verdin yine verirsin yani. bende 60.5 geldim salı sabahı ve tekrar başladım. 4 günde 59.1 oldum. tamamen bırakmazsak kısa sürede tekrar döneriz eski kiloya. şuan aralıklı oruç ve kalori takibi yapıyorum. aklında kilo vermek varsa elbet tekrar olucak yapıcaksın.

sel

selam canım üzülme yaz dönemindeyiz ister istemez yiyoruz biraz. bide uzun zamandır diyettesin biraz yorulmuş olabilirsin. daha önce verdin yine verirsin yani. bende 60.5 geldim salı sabahı ve tekrar başladım. 4 günde 59.1 oldum. tamamen bırakmazsak kısa sürede tekrar döneriz eski kiloya. şuan aralıklı oruç ve kalori takibi yapıyorum. aklında kilo vermek varsa elbet tekrar olucak yapıcaksın.
İnşallah canım ya, onca emeğim boşa gidecek diye çok üzülüyorum. Ama toparlanamiyorum bı türlü:KK43:

Aynı kilodayiz. Ben enteresan bı şekilde 5 kg aldım. Diyet motivasyonumu kaybetmiş durumdayım. Saldım resmen bıraktım diyebilirim. Yiyorum baya :KK43:
Canım demiştim ya az yiyerek verirsen sonra biraz arttırsan alırsın hareket spor olmazsa alırsın vücut hep aynı şekilde ilerleyince alışıyor ters tepiyor biraz değişiklik yap protein ağırlıklı beslen aç kalma spor yap azda olsa cok faydasını göreceksin motivasyonunda yerine gelecek
Ben hedefe ulaştımdan beri saldım diyeti geç saglıklı beslenme falanda gitti herşeyi yiyorum hergün tatlı yiyorum normal yemek yiyorum özel yemek yapmıyorum artık ama sporu düzenli yapıyorum almıyorum tersine az az gidiyor 22 günde 700 gram civarı vermişim mesela şuan vermek istememe rağmen çünkü herkez yüzün sivrileşmiş yanak kalmamış diyor belim iyice gitti zaten 65 cm di 5 gün önce ölctüm kalcam 88 cm e inmiş baya eridim ama sporu bırakamıyorum bağımlılık oldu keyif alıyorum ama baktım ki iyice zayıfladım ozaman bir düzenleme yaparım

X