nurovic diyet yolculuğu

Hadi bakalım tebrik ediyorum seniiiiii
Yolculuğunu tamamladin.
Ben belki tartıdan tartıya yazarım hedefe ulaşana kadar belli de olmaz artık
Teşekkürler canım
Ben takip edicem seni günlük gelir bakarım hal hatır sorarım arada uyarı atarım rahat bırakmıcam yani

110. Gün

Sabah
1 salatalık
Kabaklı havuçlu tost

Öğlen
1 şeftali

Akşam
1 tabak nohut yemeği
5 kaşık mercimek yemeği

Ara öğün
1 kase yoğurt

nurovic merhaba canım nasıl gidiyor napıyorsun
Merhabaaaaaaa
Hiç iyi gitmiyor canım.
En son 52.4 gelmiştim ama 2 hafta önceki kiloma çıktım durduk yere ödem de yok regli de değil sebep ama kafayı yiyorum kaç gündür yapıştı gitmiyor. Nasıl 2.5 kilo aldım anlamış değilim çok canım sıkkın.

Sen neler yapıyorsun sportmen hatun

Merhabaaaaaaa
Hiç iyi gitmiyor canım.
En son 52.4 gelmiştim ama 2 hafta önceki kiloma çıktım durduk yere ödem de yok regli de değil sebep ama kafayı yiyorum kaç gündür yapıştı gitmiyor. Nasıl 2.5 kilo aldım anlamış değilim çok canım sıkkın.

Sen neler yapıyorsun sportmen hatun
15 ağustosta diyet yolculuğum sonuna geliyorum. 4 ay olmuş olacak. 15 ağustosta tartilip buraya yazip 1 ay tartıyı kaldırcam orta yerden. 15 eylüle kadar tartilmicam. Bakalım 1 ayda kaç kilo vermiş olacam.

selam kızlar kilolarınızı görünce çok şaşırdım birazda imrendim. tebrik ediyorum ikinizide. çok tatsız olaylar yaşadım en yakın arkadaşımla arkadaşlığımı bitirdim. kafamı dağıtmak için biraz gezdim tozdum kısa tatiller yaptım. yediklerime de çok dikkat etmedim açıkçası o yüzden başladığım yerdeyim.
bu sabah tartıldım 58.9 um. ara ara dikkat ediyorum tamamen salmadım. mesela sporu bırakmadım. haftada en az 3 gün yapıyorum bişeyler.
yazdıklarınızı tek tek okudum ve gerçekten bravo kızlar size.
ben haftaya bi tatil daha yapıcam gidene kadar biraz dikkat ediyorum. 56 yı görürüm belki ucundan ama hedefimi bırakmıyorum yinede bigün 53 rakamını görücem ve korucam onu inanıyorum.

As cnm.
Gangsta hedefine ulaştı ve korumaya geçti. Diğer arkadaşlar da diyeti bıraktı sanırım aktif değiller. Ben başladığım gibi aynen devam ediyorum. Yaşadıkların için üzüldüm inşallah sorun neyse hallolur. Bol bol gezmissin ne güzel :)

sen çok iyi gidiyorsun maşallah azmine hayran kaldım. inşallah en kısa zamanda sende hedefine ulaşırsın. ne kalmışki zaten

sen çok iyi gidiyorsun maşallah azmine hayran kaldım. inşallah en kısa zamanda sende hedefine ulaşırsın. ne kalmışki zaten
Bu hafta olağanüstü birşey yaşıyorum ve sebebini bilmiyorum
52.4 u gormusken birden 55 oluverdim diyetimi bozmadım ama sonuç kötü oldu. Motivasyonumu korumaya çalışıyorum ama çok üzgünüm. 45 e kadar inmeyi düşünüyorum ben bu arada ( sağlığım elverdiği sürece pes etmicem )

malesef kilo azaldıkça vermek zorlaşıyor ve azıcık bi kaçamakta hop eski kilona dönüveriyorsun benim hep öyle oldu. o yüzden hep başa sarıyorum. istersen biraz spor kat hayatına belki en azından kaçamak yaptığında koruyabilirsin.

Evet, sporsuz olmayacak. Dambıl karın Leslie ve eliptik bu 4 unu günde sabah akşam ikiye bölüp yapacağım. İnşallah hemen başlayacak o enerji gelir bana

Vardır bırsey birden öyle kilo alınmaz kafaya takip sitres yapma en büyük düşmanımız sitres gider o artılar cok sürmez sen aç kalma sakın bu yüzden sonrasını düşün yemeğini ye
Ben aynı sporla kafayı bozmuş sekılde devam azaltamıyorum sabah aç karnına 55 60 dkka gecede 50 55 dakka arası yapiyorum sözde azaltacaktım nerde ama keyfim yerinde yiyorum istedim gibi korkmadan gece 4 buçukta hamburger yedim hatta yiyip yattım sabah tartıldım almışımdır dıe bekledım ama aynıydım hiç almamışım demekki sana dedim gibi 1 2 kereden kilo verilmeyecegi gibi alınmıyorda fazla kendimize yükleniyoruz 57.55 çıktım sabah diyet yapmadım halde 100 gram eksi böyle küçük küçük 55 ı görürüm bir kaç aya heralde hep sana spor deme sebebim bu spor varsa kilo olmaz ne istersen ye

Bencede cok mantıklı olur canım sitresin azalır biraz yeme düzenin oturur hareket te eklersin biraz son kilolar yavaş yavaş gider bu konular cok kafaya takıp sitres yapmaya gelmio ters etki yapıyor bu sefer

Sağol canım
Üzüldüm umarım daha iyisindir iyi olda kilo verilir tatiller iyi gelir yemeye bır tık dikkat etsen yeter sevindim sporu bırakmamana harika
Elbet olacak istedikten sonra olmayacak pek birşey yok
Bende inanmıyordum 50 lı rakamları göreceğime cok uzun zaman olmuştu görmeyeli en son 22 yasında falan görmüştüm ama isteyince oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…