nurovic diyet yolculuğu

Âfiyet bal şeker olsun canım
Bende yedim 1 büyük dilim tiramisu regl olcam 2 3 güne tatlı krizi başladı bugün cok iştahlıydım iyi yedim off günü iyi değerlendirelim
Valla ben de bisküvili pasta yedim çok severim kendilerini :) ve öyle bı kahvaltı yaptım ki çok mutlu oldum. Pazar günlerini çok seviyorum çok

95. Gün

Öğlen

1 kase salata
2 dilim karpuz
Yarım simit
Biraz peynir

Akşam
1 kase yoğurt

Ara öğün
2 gün kurusu
1 ceviz
Maşallah sen süper ilerliyorsun bende misafir var dıe dikkat edemiyorum ya her akşam çayın yanına birşey ama tartıldım bu sabah 350 gram eksideyim ona rağmen bide regl oldum spor sayesinde kurtarıyorum yoksa almıştım kesın

Harikasın sen.
Ben bu hafta 1 kg veremicem belki 300-400 Gr anca. Olsun. Acelem yok son kilolar zaten yavaş gider.

Harikasın sen.
Ben bu hafta 1 kg veremicem belki 300-400 Gr anca. Olsun. Acelem yok son kilolar zaten yavaş gider.
Sağol canım ❤birimiz beslenmede birimiz sporda istikrarlı yemek sağlıklı yiyom ama işte çay kahve yanına bısıler koyunca bende yiyom haliyle sonuçta bi süre misafir var yatılı 1 gün 2 gün hayır derim sonra mecbur yiyom bide regl tatlı krizine soktu enerjım kalmıo cok yoğun geçio günüm sporu bile sabaha çektim kaç gündür öğlen sporunu sabahla birleştirip aç karnına yapıyorum ki öğlen işimi gucumu yapım gecede spor vücut biraz şeker istiyor haliyle bakım ben bu pazar ne çıkıcam hiç bir fikrim yok 58.500 dum sabah hedef dolmak üzere ama bendede bağımlılık oldu spor bırakmazsam vermeye devam ederim çünkü yemek yiyom ben baya bu gidişle 55 ı görürüm ama herkez dio noldu sana bu halın ne Hastamısın nıe bukadar zayıfladın kemiklerin çıkmış falan dıorlar ama ben memnunum ya

Napıyosun canım nurovic
Benim misafirim bugün gidiyor yarın baslarım menü paylaşmaya düzenime geri dönücem inşallah tekrardan zor bir hafta oldu bundan sonra yanlız daha rahat olacak sağlıklı beslenme konusu sporda sorun olmadı onun yanında yaptım hıc bırakmadım

Hadi gözün aydın
Benim de artık kilo konusunda yeni bı hedefim var
(Sorma yazamam topa tutarsın beni)
Ben spor hiç yapmadım valla bı başlasam arkası gelecek de işte henüz o güne gelmedim.

Akşam çocuklara yaptığım kurabiyelerden yedim ben de. Dayanamadım valla

Sağol canım
Ay bayılıcam şimdi 40 kilo de şuracığa yıgılıyım 1 ay ses seda olmasın benden
Başlamak bitirmenin yarısıdır boşuna dememişler başla gerisi gelecek zorla biraz bir kaç güne alışırsın
Aman bısı olmaz ıı yapmıssın afiyet olsun pişmanlık duyma sitres kilo aldırıyor yedim iyi yaptım oh de geç
Ben kahveye iyice sardım asırı içiyorum sıcaktan sürekli soğuk kahve Neyse ki şekersiz iciom süt zaten light ordan içim rahat

Ya işin açıkcasi 48 i daha önce 2 defa gördüm. O halimi biliyorum. Hazır tam konsantre ilerliyorum bu sefer 45 i gormek gibi bı hedef koydum önüme. ( Yorumsuz geç, ne yazacağıni tahmin ediyorum ) sağlıklı beslenme ile güzel güzel ilerlicem inşallah

Soğuk kahveyi 1 kere içtim pek sevemedim.
Ben filtre kahveciyim. Günde 2-3 kupa içiyorum.

Yarın kv de yicez yemegi. Menü de belli, pazar günkü off günü yarına çekmek zorunda kalabilirim. İspanaki börek ve kısır var çünkü
Çok severim ıspanaklı böreği. Ucundan az yesem içimde kalır. Tartı öncesi iyi olmayacak ama herzaman da bu fırsat gelmez yaniiiiiii

Aman Allahım ufak çaplı bir kalp krizi atlattım sen ne diyorsun bunu nasıl yorumsuz bırakayım cok sağlıksız cok zayıf sadece kemık kalacaksın yapma bunu
Ay ben hastası oldum 7 24 içerim o derece ya napcam filtre de cok severim türk kahvesi de şekersiz tüm kahveleri cok severim kahve kolik biriyim o olmasa enerji kalmaz bu harekete
Ye canım ye sıkma kendını fazla ben cok üstüne düşmüyorum haftada 1 gün dedik bakmışsın 2 3 gün olmuş sımdı yaz ayındayız gezeriz giden gelen oluyo yenir yani ama tabiki cok abartmamak lazım herşeyin fazlası zarar kararında ye gitsin fazla takma ömür kısa onu yeme bunu yeme demekle geçmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…