nurovic diyet yolculuğu

Sabah sporu:
13 dakika alt karın egzersizleri
13 dakika 2 kilo dambıl ile karısık karın egzersizleri

Öglen sporu:
33 dakika chloe ting tüm vücut 2 ve 3 kilo dambıllar + plates lastiği ile egzersizler
20 dakika Leslie

Akşam sporu: (Gece yapıcam)
16 dakika tüm vücut chloe ting 2+2 kilo dambıllar ile
12 dakika üst gövde chloe ting 2+2 kilo dambıllar ile
20 dakika Leslie tarzı kardiyo videosu
5 dakika tempolu koşu

Menü
Kahvaltı
1 buçuk dilim kepekli ekmek 1 yumurta ve 1 yumurta beyazı ile rafadan yumurta küçük kase yoğurtlu nesfit yulaflı gevrek

Akşam
Yagsız pismiş köfte yesillikli yagsız salata 2 dilim kepekli ekmek
Yoğurtlu muzlu dondurma

Ara ögün
Yulaflı fit puding

Aralarda light sütlü kahve

Sabah sporu:
13 dakika alt karın egzersizleri
13 dakika 2 kilo dambıl ile karısık karın egzersizleri

Öglen sporu:
33 dakika chloe ting tüm vücut 2 ve 3 kilo dambıllar + plates lastiği ile egzersizler
20 dakika Leslie

16 dakika tüm vücut chloe ting 2+2 kilo dambıllar ile
12 dakika üst gövde chloe ting 2+2 kilo dambıllar ile
20 dakika Leslie tarzı kardiyo videosu
5 dakika tempolu koşu

Menü
Kahvaltı
1 buçuk dilim kepekli ekmek 1 yumurta ve 1 yumurta beyazı ile rafadan yumurta küçük kase yoğurtlu nesfit yulaflı gevrek

Akşam
Yagsız pismiş köfte yesillikli yagsız salata 2 dilim kepekli ekmek
Yoğurtlu muzlu dondurma

Ara ögün
Yulaflı fit puding

Yaptığın spora göre az değil mi yediklerin canimcim ?

Yaptığın spora göre az değil mi yediklerin canimcim ?
Kaç gündür güzel yedim artık canım birşey yemek istemedi bide asırı sıcak sadece kahve içmek istiyorum kahveyide cok içtim için karnım acıkmıo 😂 yoksa cok az agır çalışıyorum özellikle bu hafta baya dambıllarla çalıştım hep

Kaç gündür güzel yedim artık canım birşey yemek istemedi bide asırı sıcak sadece kahve içmek istiyorum kahveyide cok içtim için karnım acıkmıo 😂 yoksa cok az agır çalışıyorum özellikle bu hafta baya dambıllarla çalıştım hep
Anladim canım. Dün yediğim şeyler beni inanılmaz rahatsız etti. Bidaha böyle X2 asla yemicem. 6 saat sonra kendime gelebildim ya çok kötüydü karnım yarilcak sandım:KK70:

Anladim canım. Dün yediğim şeyler beni inanılmaz rahatsız etti. Bidaha böyle X2 asla yemicem. 6 saat sonra kendime gelebildim ya çok kötüydü karnım yarilcak sandım:KK70:
Öyle oluyor uzun süre sağlıklı beslenince biraz kacırsan acısı çıkıyor bende bayramda öyle oldum baklava yüzünden 😂 geçmiş olsun sende de mi reflü var acaba benım gibi genelde o rahatsız ediyor agır yağlı bişiler yiyince

Öyle oluyor uzun süre sağlıklı beslenince biraz kacırsan acısı çıkıyor bende bayramda öyle oldum baklava yüzünden 😂 geçmiş olsun sende de mi reflü var acaba benım gibi genelde o rahatsız ediyor agır yağlı bişiler yiyince
Reflü yok diye biliyorum. Midem küçülmüş büyük ihtimalle. Gül böreğini 1 tane kısırı da bir kase yeseydim böyle perişan olmazdım bence.
Kusmak istedim ama başaramadım o derece rahatsız etti beni. Aman tövbe bidaha mi :)

Reflü yok diye biliyorum. Midem küçülmüş büyük ihtimalle. Gül böreğini 1 tane kısırı da bir kase yeseydim böyle perişan olmazdım bence.
Kusmak istedim ama başaramadım o derece rahatsız etti beni. Aman tövbe bidaha mi :)
Ay onu hesaba katmadım doğru porsiyon fazla gelmiştir yıllar önce bende senin gibi cok sıkı diyet yapmıştım annemle misafirliğe gittik zorla yedirdiler hatır ıcın sarma yıyım dedim 2 3 tane yicektim sözde 2 tabak yedim eve geldim miğdem şişti kusmaya basladım miğdem delindi sandı annem hepsini kusana kadar agladım acıdan 😂 mide kuculunce öyle oluyor ben cok az yemedim halde bıle biraz kacırsam benımde agrı şişlik oluo saglıklı beslenmek böyle aslında güzel bısı😂

Sabah sporu:
31 dakika full tempo kardiyo
11 dakika Leslie +5 dakika leslie
10 dakika 2+2 kilo dambıllar ile ayakta karın egzersizleri

Öglen sporu:
15 dakika karısık karın egzersizleri

21 dakika 2+2 kilo dambıllar ile chloe ting tüm vücut
34 dakika kardiyo videosu

Menü
Kahvaltı
Sütlü nesfit yulaflı gevrek

Akşam
Yagsız yesillikli salata yagsız pismiş köfte 2 buçuk dilim kepekli ekmek biraz ranch sos

Ara ögün
1 dilim ev yapımı pasta 1 küçük şeker pare
Yarın dikkat ederim benım off günde bugün oldu😂

Bu hafta güzel kilo verdiğim için bugünü of gün ilan ettim. Aldığım ödem attiran metabolizma hızlandıran takviye işe yaradı çok şükür. Her gün wc cikmak ne güzelmis :)
Evet hak ettin💐🏆❤ artık yemeye başla ufaktan yoğurt leblebi ömür geçermi aclık hissetmiyor musun hiç 🤔
Evet wc çıkamayınca cok sorun şişkinlik ayrı rahatsız olur insan ama takviyeye cok alıstırma vücudunu bu sefer onsuz çıkamazsın zor durumda kalmadıkca kullanma

Evet hak ettin💐🏆❤ artık yemeye başla ufaktan yoğurt leblebi ömür geçermi aclık hissetmiyor musun hiç 🤔
Evet wc çıkamayınca cok sorun şişkinlik ayrı rahatsız olur insan ama takviyeye cok alıstırma vücudunu bu sefer onsuz çıkamazsın zor durumda kalmadıkca kullanma
Açlık hiç hissetmiyorum çok tok tutuyo beni. Yemek yenmiyor ki bu sıcakta. En güzeli yoğurt geliyor bana.

3 ay kullanıp ara vercem öyle yazıyor.

Yarın diyetteki 100. Günüm.
Şuana kadar tam 16 kilo verdim.
Diyete başlarken kendime iki hedef koymuştum. İlk hedef 60 kilo olmaktı. Sonraki de 50.
Diyet yolculuğumu 4 ay olarak belirlemiştim. Yani ağustosun 15 inde 50 yi görmem gerekiyor hesaplarima göre. Ozamana kadar 3 kilo veririm inşallah 💞

Açlık hiç hissetmiyorum çok tok tutuyo beni. Yemek yenmiyor ki bu sıcakta. En güzeli yoğurt geliyor bana.

3 ay kullanıp ara vercem öyle yazıyor.
Ya ben spordanmı bilmiom acıkıom yiyom öyle yesem yolda yürüyemem 😂
Ama evet sıcaktan genel olarak soğuk şeyler yiyip içesim geliyor 😂
He tamam canım

99. Gün

Öğlen

3 dilim ekmek
Menemen
Peynir
Haşhaş ezmesi

Ara öğün
3 tatlı kurabiye
1 tuzlu kurabiye
Ay benimde gitti bugün kahvaltıda börek yedim 3 tane sigara böreği akşam 1 buçuk dilim şeker pare 1 küçük dilim baklava 😂 oyüzden hıc menü yazmıcam yarın tekrar baslıyorum güzelce bu günde annemler deydim tüm gün misafir vardı yedik içtik 🤭🙈

X