nurovic diyet yolculuğu

74. Gün

Öğlen
1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
2 zeytin
2 parça kaşar peyniri
Biraz peynir

Akşam
1 kase yoğurt
1 avuç leblebi

Ara öğün
3 gün kurusu
2 ceviz
canım menülerine bakıyorumda sen bu ara yine sıkmaya başladın sanırsam. emin adımlarla çaktırmadan ilerliyorsun
bu hafta tartıdaki eksini merak ediyorum.

evet yaa sıcaklarda etkili bence de. bende pazartesiden sonra daha dikkatli olacağıma inanıyorum. diyet listeni bizimlede paylaşırmısın gittikten sonra diyetisyene

canım menülerine bakıyorumda sen bu ara yine sıkmaya başladın sanırsam. emin adımlarla çaktırmadan ilerliyorsun
bu hafta tartıdaki eksini merak ediyorum.
Yoğurt yemeği seviyorum içine kuruyemiş atınca da bayağı tok tutuyor. Yemek sıcakta gitmiyor diye böyle ilerliyorum açıkçası. 100 günlük hedefime az kaldı bakalım 25 gün sonra tartı bana ne gösterecek
Ağustosun 15 inde de normalde 50 yi görmem gerekiyor hesabima göre. O zamana kadar 6 kiloyu veririm diye düşünüyorum ama asıl koruma dönemi nasıl olacak çok merak ediyorum o dönemi.

çok iyi yaa şimdi başlangıç kilona ve ilerlediğin sürene baktım. 10 haftada 10 kilodan fazla vermişsin. bence böyle gidersen hedefine ulaşacaksın. bende 25 nisanda başlamıştım. çok iyi gidiyordum ama bozunca başa sarmaya başladım. seni görünce tekrar motive olmaya çalışıyorum

Napıyorsunuz kızlar
Bugün yine şeytan dürttü ya tartıldım 60.4 geldim az kaldı hedefe 58 e çektim ya hedefi 59 u görücem inşallah pazar sabahı cok ugrasıyorum yemek değil ama spor konusunda canımı çıkarıyorum

tebrik ediyorum seni çok emek veriyorsun hakediyorsun bu sonucu..
ayy sizi böyle verirken görünce acayip gaza geliyorum.
bende sabah bi tartılayım bakayım

75. Gün

Kahvaltı
1 dilim ekmek
1 tatlı kaşığı züber şekersiz fındık kreması

İkindi
1 tabak bamya yemeği
2 kepçe şehriyeli yeşil mercimek çorbası

Akşam
1 kase yoğurt
1 avuç beyaz leblebi
10 badem
10 fındık

Ara öğün
3 gün kurusu
2 ceviz

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-27-19-54-52-545_org.pci.diyetkolik.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 17
tebrik ediyorum seni çok emek veriyorsun hakediyorsun bu sonucu..
ayy sizi böyle verirken görünce acayip gaza geliyorum.
bende sabah bi tartılayım bakayım
Cok sağol canım hepimiz öyle emeklerimizin karşılığını alacağız inşallah bu ara biraz salmış tokezlemis olsakta toparlarız artık bu konuların uzmanı olduk cok fazla bilgimiz tecrübemiz var inanıyorum bu haftadan sonra cok guzel dönüş yapacaksın tam gaz yoluna devam edeceksin insanız bazen sıkılıyoruz cok normal önemli olan dur diyip yola devam edebilmek

Tek öğün yapıyorsun bugün arada şaşırtmak iyidir egzersize basladın sanırım harika yavaş yavaş arttırırsan muhteşem olur birşey önermek istiyorum daha önce deneyip fayda gördügüm birşey yoğurt kürü 1 yk yoğurt 1 yk limon suyu 1 çay kasıgı pul biber karıştırıp yatmadan 1 saat önce ye cok faydalı yağ yakımını destekleyip metabolizmayı hızlandırıyor kilo verme konusunda cok yardımcı olur hemde tek öğün yaptıgın günler migdeni bastırmak ıcınde güzel olur

Teşekkürler canım deneyeceğim bugün tartıda fazla çıkınca tek öğün yapayım dedim son 1 aydır 82 den 80 bir iniyorum bir cikiyorum sinir oldum psikolojim bozuldu artık

Sabah sporu:
21 dakika karışık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
32 dakika kardiyo egzersizi
11 dakika 2+2kilo dambıl ile leslie
5 dakika leslie
3 dakika esneme soğuma

Akşam:
1 saat 30 dakika tempolu yürüyüş

Akşam sporu: (Gece yapıcam)
20 dakika 5 kilo dambılla tüm vücut + koşu
6 dakika 2+2 kilo dambılla tüm vücut
20 dakika kardiyo
3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Yoğurt ile nesfit yulaflı gevrek

Ara öğün
Şekersiz light sütlü buzlu kahve

Akşam
Etli nohut yemeği, yoğurt ve 2 dilim kepekli ekmek

Ara öğün
Şekersiz light sütlü buzlu kahve
4 tane diyet bisküvi

Eklentiler

• IMG_20240627_123910.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 15
Teşekkürler canım deneyeceğim bugün tartıda fazla çıkınca tek öğün yapayım dedim son 1 aydır 82 den 80 bir iniyorum bir cikiyorum sinir oldum psikolojim bozuldu artık
Ne demek
Sporu biraz arttırırsan daha hızlı kalıcı ve saglıklı gider gerçekten yemekten kısmaktansa spor yapmak bana daha kolay geliyor çünkü spor yapmayınca sıkıntıdan aklıma bısıler yemek gelıyor spor benı oyalıyor aynı zamanda bugün tekrar kıyafet denemesi yaptım 2 3 hafta önce giydiğim belime tam oturan etek kalcama kadar düşüyor belimde durmuyor kısa zamanda cok fazla ıncelmısım kılo olarak bakarsan 60 zayıf deil ama spor sayesinde daha ince oluyorsun emın ol rakamdan daha fazla mutlu ediyor insanı günlük 15 dakika ile başlayıp zamanla arttırabilirsin emın ol kısa zamanda güçleneceksın ve 1 saat bile yetmemeye başlayacak okadar spor yapiyorum cok ciddiyim hiç yorgun hissetmiyorum garip ama gerçek çünkü cok güçlendim zorlandığım videoları cok rahat yapıyorum artık hergün yenı videolar deniyorum kendimi zorlamak ıcın bence sende yapabilirsin spora adapte olup alısınca biz kadınlar gerçekten cok güçlüyüz herşeyi başarabiliriz

Evet haklısın başaracağım er hafa geç

dün herşey çok iyi giderken akşam malesef yine cozuttum. iş yerimde akşama kadar gayet iyiyim ama malesef akşam çocutuyorum. ben bugün ip atlamaya karar verdim. daha önce atlamıştım ve çok faydasını görmüştüm. ipimde var evde. alt katımda boş sıkıntı yok. dün biraz videolar falan izledim biraz araştırdım gayet güzel yağ yakımı sağlıyormuş vücutta. 1 hafta bi deneyeceğim bakalım nasıl sonuçlanıcak.

Toparlarsın kendine güven ❤
İp harika bir spor ben cok uzun süre atladım atlama ipim var spor salonuna giderken ordada atlıyordum burda topik vardı eskıden ip atlama üzerine orayada yazıyordum hatta cok atlıyordum cok eğlenceli yorucu ve cidden cok iyi yağ yakımı sağlıyor benım yaptım kardiyoların çoğunda ip atlama hareketi var oyüzden ekstra atlamıyorum ama sen günlük dakika olarak deilde adet olarak başlayabilirsin mesela 500 adet gibi

evet bende öyle düşündüm dakika olarak değilde adet olarak atlayacağım 500 iyi bir başlangıç olabilir. dün kşam başlayacaktım ama eve geç gittik. bu akşam düşünüyorum başlamayı

76. Gün

Öğlen
1 kase yoğurt
10 badem
10 fındık

Akşam
1 porsiyon şehriye pilavı
1 porsiyon fırında patatesli tavuk baget
2 kaşık semizotu

Eklentiler

• IMG-20240628-WA0002.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Sabah sporu:
28 dakika karışık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
52 dakika tempolu tüm vücüt + 3 dakika koşu
4 dakika esneme soğuma

Akşam:
1 saat 23 dakika tempolu yürüyüş

Akşam sporu: (Gece yapıcam)
30 dakika 5 kilo ağırlık ile tüm vücut kardiyo
16 dakika tüm vücut kardiyo
3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Yoğurt ile nesfit yulaflı gevrek
Lor peynirli yulaflı omlet

Ara öğün
Şekersiz light sütlü ve protein sütlü buzlu kahve

Akşam
Etli nohut yemeği, yoğurt ve 2bucuk dilim kepekli ekmek

Ara öğün
Şekersiz light sütlü ve proteinli buzlu kahve
3 tane diyet bisküvi

Eklentiler

• IMG_20240628_205023.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 11
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…