nurovic diyet yolculuğu

selam kızlar hayırlı haftalar diliyorum. ne kadar güzel mesajlar okudum öyle kilolar verilmiş. müthiş bir motivasyon oldu banada haftanın ilk günü.
ben hala aynıyım bu sabah 58.2 geldim umarım bu hafta toparlayabilirim

Toparlarsın inşallah canım sende gerçekten cok basarılı ve azimli bir insansın sadece motivasyonun düştü onuda geri kazanacaksın eminim

79. Gün

Görümcemin oğlunun doğum günü sebebiyle kurabiyeli yaspastali pideli sarmali tek öğün günü oldu. Kalori 2000 e yakın aldım. Yarın açlık günüm olacak dengelicem

Toplamda 12.5 kg verdim .
kalan 7 kiloyu verirken hafta sonları menü paylaşmayarak ilerlicem. haftasonları serbest olarak gecircem.
Cok guzel bir karar canım kalanlar yavaş ama kalıcı gitsin vücudumuz yemeye alıssın ki sonrasında kilo alma problemi yasamayalım tekrar
79. Gün

Görümcemin oğlunun doğum günü sebebiyle kurabiyeli yaspastali pideli sarmali tek öğün günü oldu. Kalori 2000 e yakın aldım. Yarın açlık günüm olacak dengelicem
Aman ayda yılda bir bişi olmaz afiyet olsun cok aç kalma ama dengelersin bişi olmaz bugün bende yedim biraz şekerli şeyler

Sabah sporu: (öglen yapamayacaksam sabah yaparım)
14 dakika karın bel egzersizleri(4 dakikası 2 kilo dambıl ile)
32 dakika leslie tarzı video + 2 dakika koşu

Öglen sporu: (dışarı çıkmadan az karın yapım dedim bağımlılık )
15 dakika karısık karın egzersizi
3900 adım

Akşam: 1saat 30 dakika hızlı tempo yürüyüş

Akşam sporu: (Gece yapıcam)
41 dakika 3 kilo ağırlık ile kardiyo
5 dakika leslie
3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Yoğurtlu nesfit yulaflı gevrek

Ara öğün
İce white chocolate mocha

Akşam
Bir kaç kasık sulu patatesli köfte yemeği
1 kase çorba 2 buçuk dilim kepekli ekmek

Ara öğün
Küçük porsiyon kedi dilli muhallebili tatlı
Sütlü buzlu şekersiz kahve

Eklentiler

• IMG_20240701_230939.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 11
Sabah sporu:
16 dakika karısık karın egzersizleri
8 dakika 2 kilo dambılla ayakta karın egzersizleri

Öglen sporu:
26 dakika Chloe ting tüm vücut 2 ve 3 kilo dambıllar ile
21 dakika leslie tarzı kardiyo videosu + 3 dakika esneme soğuma

Akşam:
1 saat 19 dakika hızlı tempo yürüyüş

30 dakika kardiyo
11 dakika leslie tarzı kardiyo
6 dakika 2+2 kilo dambılla tüm vücut
3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Yoğurtlu nesfit yulaflı gevrek

Ara öğün
Light sütlü buzlu şekersiz kahve

Akşam
4 parça haslanmıs et 3 adet köfte 2 buçuk dilim kepekli ekmek biraz yoğurt

Ara öğün
Şekersiz çikolata

Eklentiler

• IMG_20240702_225252.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 13
Kızlar bugün ölcü aldım tekrar ne kadar yağ kaybedip kas kazandığımı anlamak için şu sekılde çıktı
Göbek eski ölcü:10.06=83cm
Yeni ölcü:03.07=81cm

Basen eski:10.06=93cm
Yeni ölcü:03.07=91cm

Bel eski:10.06=68cm
Yeni ölcü=03.07=66cm

23 günde 2.200gram vermişim 2 ser cm den toplamda 6 cm incelmişim gayet iyi ilerlemiş yani kas kaybetmeden kas kazanmısım yağda yakmısım
Yağ oranım ℅25 ten 22 ye düşmüş sizde ölcü alıp kontrol edebilirsiniz bakalım sonuçlar nasıl

Eklentiler

• IMG_20240703_123052.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 13
Ben de ölçüp yazacam bakalım

Son düzenleme:
5 Mayıs
96-86-101 ( göğüs bel kalça )
Yağ oranı : 37.69

3 temmuz
87-74-95
Yağ oranı : 28.84

GangstaParadise cnm iki aylık incelme sence az mı ? Önceki ayı bulamadım bunu kaydetmisim yahu

Yok canım kötü deil iyi spor yapmamana rağmen olması gerektiği gibi ilerlemiş yağ oranında güzel düşmüş maşallah 25 e çekersen tamamdır sahane olacak sonrası cok onemli deil benim gıbı kafayı yağ kasla bozmadıysan
Göğüs ölcüsü almıyorum ben bişi kalmadı çünkü pek göbek bel basen takıp edersen daha iyi olur diğer yerleride almıyorum aslında totale bakarsak daha fazla incelme vardır belden 10cm kalçadan 6 cm total'de 16 cm incelmissin verdiğin kilo 6 kilogram orantılı gitmiş sporla destekleseydin bunun 2 katı kadar incelme olurdu ama onuda unutma spor yapmaya çalış az da olsa tüm vücut veya agirlik ile kas oranın artsın o artarsa yağ oranında otomatik olarak düşecek bugün cok fazla videoya denk geldim sadece kardiyo kasları eritir agırlık çalışırsan daha fazla yağ yakar kas kazanırsın kas kütleni korursun aynı zamanda bazal metabolizma hızın artar oturduğun yerde daha fazla kalori yakarsın birde agırlık çalışmalarında kasları toparlamak ıcın vücut 48 saat daha calısmaya devam ediyor yani spordan 48 saat sonrasına kadar da yağ yakmaya devam ediyorsun tam ihtiyacımız olan şey yani
Kendi ölcümlerimden örnek vereyim mesela
14 mayıs'ta bel 72cm
14 mayısta göbek 89 cm
14 mayısta kalça 98 cm miş
Şuan ise
Bel 66
Göbek 81
Kalça 91 total'de 50 günde 5.400 gram vererek 6+8+7=21 cm incelmişim böyle karsılastırabilirsin canım birde aramızda kilo farkı var 2.650 gram daha zayıfsın o sekıldede bakarsan sporun önemini daha iyi anlayacaksın belki böylece gaza gelir baslarsın cok istiyorum

Son düzenleme:
Ya sen gerçekten harikasın.
Ve çok haklısın.
İkimizi kıyaslarsak yerlerdeyim zaten

Ya sen gerçekten harikasın.
Ve çok haklısın.
İkimizi kıyaslarsak yerlerdeyim zaten
Sağol canım cok fazla takıntılıyım bırseye takınca iliğine kadar arastırıp didikliyorum sonra severek keyifle sizlerle paylaşıyorum sende harikasın
Hayır öyle düşünme gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum cok iyisin tek eksiğin spor onun dısında asırı iradeli dirayetli cok güçlü bir insansın cok belli burdan yola çıkarak istersen sporda kolay ben sureklı basının etini yicem artık bıryerden sonra sıkılıp başlarsın cenem fenadır

Tamam benim de böyle bir koça ihtiyacım var

55.00 i görünce söz spora ağırlık verecem.

Sabah sporu:
25 dakika karısık ayakta karın bel egzersizleri 4 dakikası 2 kilo diğerleri 3 kilo dambıl ile

Öglen sporu:
26 dakika Chloe ting tüm vücut 2 ve 3 kilo dambıllar ile
16 dakika 5 kilo dambıl ile kalça şekillendirme egzersizi
5 dakika leslie +3 dakika esneme soğuma

Akşam:
1 saat 22 dakika hızlı tempo yürüyüş

30 dakika tüm vücut egzersizleri
11 dakika ağırlıklı leslie
5 dakika leslie +3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Geceden kalma chia ve muzlu yulaf

Ara öğün

Akşam
240gram airfryda soslu tavuk 2 buçuk dilim kepekli ekmek

Ara öğün
Bitterli ve sütlü Şekersiz çikolata

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-03-19-54-08-548_org.pci.diyetkolik.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 10
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…