nurovic diyet yolculuğu

çok teşekkür ederim ablacım

evet bende öyle düşündüm dakika olarak değilde adet olarak atlayacağım 500 iyi bir başlangıç olabilir. dün kşam başlayacaktım ama eve geç gittik. bu akşam düşünüyorum başlamayı
Evet canım başlangıç için adet daha iyi alıstıkca arrtırır daha sonra dakika olarak devam edersin ip atlamak eğlenceli ama zor bir egzersiz ama sonuçları muhteşem tüm vücudu sıkılastırıyor aynı zamandainşallah canım

allah razı olsun deneceğim

çok teşekkür ederim ablacım
Nedemek canım
Denemek istersen bunu şiddetle tavsiye ederim tarifi sadece şu sekılde yaptım ben biraz değiştirdim daha lezzetli oldu
Muzu içine koymadım yağ hiç katmadım içine bal koydum 2 tatlı kasıgı birde 1 tepeleme yemek kasıgı tam buğday unu piştikten sonrada üzerine şekersiz veya bitter çikolata eritip sürdüm az muz dilimleyip yedim gerçekten normalinden hıc farkı yok asırı lezzetli gönül rahatlıgı ile yiyebilirsin bu ölcülerden 2 tane çıkıyor

Eklentiler

• IMG_20240626_013500.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 20
Kzılar napıyorsunuz buralar cok sessiz hafta sonu diye herhalde
Bugün asırı mutluyum emeğimin döktüğüm terin karşılığını cok guzel aldım yarın sabah için müthiş heyecanlıyım demin sporu bitirdim tartılıyım dedim sabah tartılma imkanı bulamadım ve dün tam ıcımden geçen rakamı gördüm inanamayıp 4 kez daha tartıldım ve sonuç 59.95 ucundan gördüm 50 lı rakamları cok şükür ❤ sabah 100 200 gram daha bile düşse fazlasıyla yeterli bu hafta geçen haftaki ödemleri attım sanırım bayramdan kalma hedefe cok az kaldı hala inanamıyorum

77. Gün

Sabah
1 haşlanmış yumurta
Yarım simit
3 biber kızartma
2 kaşık patates salatası
Biraz peynir

Akşam
1 tane fırında derisiz tavuk but

Eklentiler

• IMG-20240629-WA0009.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20240629_183139.jpg
    101,1 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20240629_104546.jpg
    165,6 KB · Görüntüleme: 19
Senin adına çok mutlu oldum canım hadi gözün aydın.
Yuppiiiiiiiii

Sabah sporu:
21 dakika karın egzersizleri 6 dakikası 3 kilo dambıl ve 6 dakikası 2 kilo dambıl ile

Öglen sporu:
13 dakika yaza hazırlık serisi 2+2 kilo dambılla
32 dakika leslie tarzı video + 4 dakika koşu
4 dakika esneme soğuma

Akşam üzeri 4000 adım

Akşam sporu: (Gece yapıcam)
35 dakika kardiyo tüm vücut 15 dakikası 2+2 kilo dambıl ile
12 dakika leslie tarzı video
3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Sütlü muzlu ballı yulaf lapası

Ara öğün
Şekersiz light sütlü buzlu kahve

Akşam
Fit ekmek pizza (kepekli ekmekten yaptım)

Ara öğün(Eşimle film gecesi yaptıkta )
Züber bar, züber nohut cips ve 2 tane diyet bisküvi

Eklentiler

• IMG_20240629_213154.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 13
Helalllllllll süpersin yaaaa. Maşallah.
Arada şaşırtmak lazım gerçekten de demek ki.
Canlı örnek sensin. Bugün misafirlikteyiz, normalde yemicektim gaza geldim yicemmmmm. Bugün of günüm olsun
Sağol canım
Evet diyorum ya arada sasırtınca vücut bi ödem tutuyor sonra onla beraber kilo kaybı fazla oluyor
Bende onu diyecektim canım pazar günleri off gün yapalım menü paylaşmayalım yine biraz dikkat edelim abartmayalım ama kalori hesabıda yapmayalım ailemizle doya doya vakit geçirelim hedeflerimize az kaldı artık vücudumuz yavaştan yemeye alıssın kalan kilolarda öyle gitsin koruma dönemi kolaylık olur
Afiyet olsun

Tamam canım pazar günleri off gün ilan ediyorum o zaman. 2.5 ay oldu bence hak ettik bunu.

78. Gün (off)

Serbest menü toplam 1200 kalori
Off günde bile formdasın maşallah
Ben bugün 1600 e yakın kalori aldım ama diyeti hiç bozmadım gün icinde airfryda patates haslanmıs yumurta peynir bır kaç çatal reçel sütlü buzlu kahve diyet bisküvi karpuz şekersiz çikolata tavuk kepekli ekmek ballı yoğurtlu muzlu dondurma bunları yedim kalori olarak cok olsada hep saglıklı şeylerdi haftada bir gün böyle kalori alayım şart normaldede az alıyorum zaten yaptıgım spora göre 2100 almam lazım normalde cok altında kalıyorum kaslarım beslensın bıraz

çok sevindim senin adına harikasın canım
Geçen hafta 58.1
Güncel kilom 57.1
-1 kg
süpeeeerrrr böyle bir sonuç alacağını biliyorsum menülerin çok iyiydi gerçekten tebrik ederim harikasın
Geçen hafta 61.45
Güncel kilom 59.75
-1.700
müthiş bi rakam oldu maşşallah diyorum süpresin canım senide tebrik ederim
Helalllllllll süpersin yaaaa. Maşallah.
Arada şaşırtmak lazım gerçekten de demek ki.
Canlı örnek sensin. Bugün misafirlikteyiz, normalde yemicektim gaza geldim yicemmmmm. Bugün of günüm olsun
bence bunu hakettin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…