nurovic diyet yolculuğu

Kahvaltı 11:00

1 haşlanmış yumurta

3 zeytin

Beyaz peynir

1 tatlı kaşığı helva

1 dilim tam buğday ekmeği

Şekersiz çay

Akşam 18:30

Salata

Konserve ton balığı (75 Gr)

Kuruyemiş

2 lt su

Sabah sporu:
22 dakika karışık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
36 dakika leslie tarzı yüksek tempo video (15 dakikası 2+2 kilo ile)
12 dakika Leslie tarzı video
4 dakika esneme soğuma

Akşam: 1 saat 15 dakika tempolu yürüyüş

Akşam sporu: (Gece yapıcam)
36 dakika kardiyo tüm vücut egzersizi
10 dakika ağırlıklı leslie
3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Yoğurt ile nesfit yulaflı gevrek

Ara öğün
Şekersiz light sütlü buzlu kahve

Akşam
Yogurt salça soslu tavuk göğüs
3 dilim kepekli ekmek

Ara öğün
şekersiz ve ℅85 bitter çikolata

Eklentiler

• IMG_20240624_224450.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 13
Günaydin kızlar
Reglim bitti sayılır tartılıyım dedim ödemim gitmiş sonunda 60 ı gördüm cok mutluyum hedefime son 2.750 kaldı 1 ay içinde bitecek inşallah sonra en keyifli kısım geliyor temmuzun 13 ünde kuzenımın kır düğünü var o zamana 59 u görsem harika olurdu

Eklentiler

• IMG_20240625_110354.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 12
selam kızlar ben geldim. tatil bitti düğünümüzüde yaptık kuzenimin anca uğrayabildim buraya. yazılanları okudum hepiniz gayet iyisiniz bence bayram geçmesine rağmen kimse kilo almamış ben dışında.
ben tatil dönüşü 58.6 geldim. bu sabah 58.2 geldim. ve bu kilo ile tekrar başlıyorum dikkat etmeye önce tekrar 55 i göreyim
ne kadar müsait bi yapım var değilmi kilo almaya giderken 55. 8 idim 2.8 kg hemen 1 haftada yapıştı. bıraksam böyle devam ederim.
ama bırakmıyorum tabiki yarın sabah itibari ile tekrar sporlarımada başlıyorum

Olsun canım eğlendin tatilini yaptın oraya eğlenmeye gittin sonuçta yeme içme ne eğlencesi kalacaktı kilo verilir dert değil sen azimlisin cok sürmez halledersin bayramda bende cok gezdim hep dışarda yedim baklavaları da gömdüm ama gece spor yaptım hep bırakmadım cok sukur almadım ben cok kolay almıyorum aslında hareketli olunca aldım dönem hep yattım ıcın almıştım oyüzden hareketi bırakmak yok

sağol canım teşekkür ederim desteğin için. evet yedim içtim hiç kısmadım her ortama ayak uydurdum. ama artık öğrendim sal bırak yöntemi uygulandığında o kilolar kalıcı olmuyor ve evet sporu bırakmadığında.

Nedemek bunun için buradayız
Oh en güzelini yapmışsın bazen anın tadını cıkarmak lazım
Evet canım olmuyor onlar sadece ödem hemencicik gidicek yolumuza kaldığımız yerden aynen devam

Tebrik ederimmmmm.
Ohooo oooo ozamana kadar rahat görürsün canım sen merak etme

Ben de kendime büyük ödül koydum.
55.00 i görünce İskender ve künefe yicem.

Tebrik ederimmmmm.
Ohooo oooo ozamana kadar rahat görürsün canım sen merak etme

Ben de kendime büyük ödül koydum.
55.00 i görünce İskender ve künefe yicem.
Sağol canımmm
İnşallah bakalım tşk ederim
Ov harika bir ödül olur valla iskender normaldede yenebilir ayda 1 falan diğer öğün lerle dengeleyip
Ama künefe agır bir tatlı oyüzden onu ödül olarak belirlemen iyi olmuş ben hiç yemedim agır dedikleri için cok agır tatlı yiyemiyorum reflum var miğdem fena oluyor sana şimdiden afiyet olsun cok sürmez yakında yersin

Kahvaltı 09:00
Tereyağ yumurta 1 tane
3 şeker domates
5 siyah zeytin
1 dilim ince peynir
1dilim tam buğday ekmeği
Şekersiz çay

Akşam 18:00
Haşlanmış tavuk göğsü 100 Gr
Makarna haşlanmış 4 YK
Çoban salata

2 lt su
4600 adım

Sabah sporu:
21 dakika karışık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
47 dakika iç bacak kardiyo egzersizi
3 dakika soğuma

Akşam:
1saat 16 dakika yürüyüş

20 dakika leslie
26 dakika leslie tarzı video
3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı

Ara öğün

Akşam
5 adet köfte ve haşlama salçalı bulgur pilavı yoğurt

Ara öğün
Fit waffle

Eklentiler

• IMG_20240625_195956.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 10
Kızlar yaptığım wafflenin tarifi ben sadece muzu ıcıne koymadım pişirdik ten sonra üzerine dilimledim içine 2 tatlı kasıgı bal koydum hamur halındeyken birde yulaf az geldiği için 1 yemek kasıgı tam buğday unu ekledim ve içine hiç yağ koymadım tost makinesinde pişirdim üzerine şekersiz ve bitter çikolata eritip sürdüm çeyrek muz dilimleyip yedim asırı iyi oldu mutlaka deneyin tatlı krizine garanti çözüm

Eklentiler

• IMG_20240626_013500.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 14
74. Gün

Öğlen
1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
2 zeytin
2 parça kaşar peyniri
Biraz peynir

Akşam
1 kase yoğurt
1 avuç leblebi

Ara öğün
3 gün kurusu
2 ceviz

Eklentiler

• IMG-20240626-WA0006.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 8
Sabah sporu:
21 dakika karışık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
34 dakika bacak kalça iç bacak antrenmanı 5 kilo dambıl ile aralarda koşu
15 dakika leslie
3 dakika esneme soğuma

Akşam:
1saat 20 dakika tempolu yürüyüş

31 dakika tüm vücut egzersizi
15 dakika 3 kilo dambıl ile tüm vücut egzersizi
3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı

Ara öğün
1 tane kornet

Akşam
5 adet köfte ve haşlama salçalı bulgur pilavı yoğurt

Ara öğün
2 tane diyet bisküvi

Eklentiler

• IMG_20240626_231126.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 14
bende krep yapıyorum yulafla, süt yumurta ve yulafı blendırdan geçiriyorum, krep tavasında pişiriyorum. Kahvaltıda güzel oluyor

Kızlar ben tatil dönüşü saldım. Son diyet listem neredeyse ilk hafta verdiği ile aynı ve çok sıkıldım. Diyetisteyene gitmezsem kontrol edemiyorum kendimi ama bu diyetisyenle de devam etmek istemiyorum. Pazartesi yeni bi diyetisyen ile görüşmem var. Yani orijinal tarifler isticem. yoksa sabah yumurta yemem gerektiğini, ara öğünde kefiri nenem de biliyor yani O yuzden bu hafta dikkat etmedim açıkcası hevesim kırıldı. Ayrıca cok yogun bi hafta oluyor her aksam planlarım vardı arkadaslarımla hepsi de alkollü planlar, yaz kötü oldu bana Kışın herkes evinde daha rahattı. O yuzden bu hafta eksi göremem diye dusunuyorum. insallah yeni diyetisyen ile görüşeyim de ölcü de alıcam bu sefer belimden falan. inceldiğimi hissediyorum cunku

selam kızlar günaydın aynı durum bu hafta bendede var. tatil dönüşü hiç adapte olamadım karnım önden gitmeye başladı yine. hiç dikkat edemiyorum. motivasyon sıfır.
birde aşırı tatlı istiyor canım elim hep lokuma çıkolataya gidiyor. çekirdek falan yiyorum. hemde bunların hepsini akşam yemeğinden sonra yapıyorum.
aşırı bir yorgunluk var üzerimde hep uyku modundayım.
bu hafta bende eksi beklemiyorum. hatta korkudan tartıya çıkamıyorum. en son 58.2 gördüm salı sabahı. ama bu hafta kontrolsüz yiyorum. sporda hiç yapmadım yürüyüşte.
neyse toparlayacağım inşallah ama

Ben şöyle düşünüyorum insanız yani sonucta sıkılabiliriz. Her zaman full motivasyon olamıyoruz maalesef. O yuzden modumu düşürmüyorum. Siz de düşürmeyin. Havalar cok sıcak gercekten insanın bi şey yapası gelmiyor. Hepsi bende de var. Çikolata çekirdek affetmiyorum Önümüzdeki pazartesi güzel bi başlangıç yapıcam dedim kendime, şimdilik keyfini çıkarıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…