nurovic diyet yolculuğu

Sabah sporu:
21 dakika karısık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
20 dakika 5 kilo dambıl ile tüm vücut+koşu
11 dakika 2+2 kilo ile leslie
16 dakika kardiyo 6 dakikası 2+2 kilo ile
3 dakika esneme soğuma

Akşam yemeği öncesi 6 dakika iç bacak antrenmanı (bunu hergün yapıcam kısa ama cok yakıyor)

Akşam sporu: Gece yapıcam
20 dakika 5 kilo dambıl ile tüm vücut+koşu
26 dakika leslie tarzı video
3 dakika esneme soğuma

Evet bayram dönüşü az yemeli bol sporlu bir gün oldu ödem leri atmam lazım

Eklentiler

• IMG_20240619_225947.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20240619_225936.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 12
Selam kızlar tatilden gece döndüm bayramda alkolün dibine vurdum maalesef ödemim cok fazla o nedenle. yemek de yedim tabii ama ekmek vs cok tüketmedim. Cumartesi gunu tartılacağım hedefim tatile gitmeden önceki kiloyla aynı olmak. Çok kilo aldığımı sanmıyorum bakacagıızz :)

Alkol hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyla cok ödem yapıyor bır kaç gün dikkat edersen atar vücut biraz egzersizle desteklersin bide bol su iç inşallah gider kilo öyle bır kaç günde alınmıyor yağdan yani ödem olarak almışsındır oda gider zaten yemek konusunda ben baya uçtum 4 gün full yedim ekmek baklava herşeyden dışarıda olunca da hep sağlıksız şeyler yedim ama kilo almadım hiç çünkü spora devam ettim gündüz yapamadım gece fazla yaptım öyle dengeledim bakalım şuan reglim pazar günü tartı günü sonucu göreceğim

Ay bayramda bi kaçamak yaptık artık hepimiz yaa olsun o kadar da Siz sıkı spor yapıyorsunuz evet, şükür benim de arkadasım oturduğum siteye taşındı, yaz geldi şimdi havuza inerim hem de salona inmek için de iyi oldu arkadasımın gelmesi

68. Gün

Öğlen (12.30
)
1 dilim kaşar peynir
1 dilim beyaz peynir
Domates, salatalik

Akşam (18.30)
1 porsiyon tavuk sote
1 porsiyon yoğurtlu patlıcan salatası

Ara öğün (22.00)
3 gün kurusu
2 ceviz

Eklentiler

• IMG-20240620-WA0006.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 14
Aynen öyle canımız sağolsun telafisi zor değil hallederiz
Sporsuz bir hayat düşünemiyorum
Oh cok iyi olmuş cok sevindim adına❤ artık bahane kalmadı ozaman haha

diyet listesi ne yapmam gerekiyor sürekli şeker yiyorum. şekeri uzak kalamıyorum.
Şeker yerine meyve hurma muz bal veya şekersiz tatlandırıcılı çikolata satılıyor onlarla degistirebilirsin porsiyona dikkat ederek herşeyin fazlası zarar sonuçta
Ben mesela sufle yapıyorum oldukça sağlıklı şekersiz o tarifi paylaşayım denemek istersen tadı harika oluyor tatlı krizlerinde gönül rahatlığıyla yiyebilirsin
Aşşağı tarifin fotosunu ekledim malzemeler orada ölcüleri ile yazıyor hepsini karıştırıp içine çikolata batırıp fırın yada Airfray da pisirebilirsin 10 dakika kadar

Eklentiler

• IMG_20240607_183635.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 15
Sabah sporu:
31 dakika alt karın egzersizleri(ilk 3 dakikası ısınma son 3 dakikası soğuma)

Öglen sporu:
47 dakika basen kalça bacak iç bacak egzersizi + aralarda orta tempo koşu kardiyo
3 dakika esneme soğuma

Akşam 6 dakika iç bacak antrenmanı

Akşam sporu: Gece yapıcam
41 dakika kardiyo egzersizi 9 dakikası 2+2 kilo dambıl ile
5 dakika Leslie

Menü
Sabah yoğurtla nesfit yulaflı gevrek

Ara olarak light sütlü şekersiz kahve

Akşam 1 tabak tam bugdaylı makarna biraz tavuk ve süzme yoğurt

Ara ogun light sütlü kahve ve şekersiz diyet sufle

Eklentiler

• IMG_20240620_204303.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 13
diyet listesi ne yapmam gerekiyor sürekli şeker yiyorum. şekeri uzak kalamıyorum.
Bu ve bunun gibi diyete uygun tarifleri deneyebilirsin. Öncelikle 2-3 hafta kendine zaman tanı şekerden olabildiğince uzak durman için elinden gelenin fazlasını yap lütfen. Zamanla göreceksin canın istemeyecek. Ben ki tatlı kolik biriydim 70 gün olacak tatlı konusunda hiç kaçamak yapmadım. Sen de başarırsın yeterki kendin için bunu yap canım.

Eklentiler

• IMG-20240621-WA0000.jpg
    137,9 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG-20240621-WA0001.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Kızlar bu sabah tekrar güncel kilomdayım pazara kadar elimden geleni yapıcam ödem suyu falan yapmam lazım aslında ama nedense cok üşeniyorum bide uyanır uyanmaz tartılıyorum gece geç yattım 4 ü geçiyordu 11.30 da kalktım birazdahamı beklemeliyim acaba tartılmak için yüzüm sis çünkü şuan

Eklentiler

• IMG_20240621_115524.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 12
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…