nurovic diyet yolculuğu

Kızlar bu sabah tekrar güncel kilomdayım 🥰 pazara kadar elimden geleni yapıcam ödem suyu falan yapmam lazım aslında ama nedense cok üşeniyorum 😂 bide uyanır uyanmaz tartılıyorum gece geç yattım 4 ü geçiyordu 11.30 da kalktım birazdahamı beklemeliyim acaba tartılmak için yüzüm sis çünkü şuan 😂
Pazari bekle cnm tartı için .

Pazari bekle cnm tartı için .
Şuanki leri baz almıyorum canım da demek istediğim uyanır uyanmazmı tartılmak iyi yoksa birazdahamı beklesek hani uyanınca özellikle geç yattıgımızda şiş uyanıyoruz ya ödemli mesela sabah kalkıp tartıldımda yüzüm cok şişti bilekliğim iz yapmış bileğime şişti 1 saat sonra kendıne geldi indi şişlik ler

Şuanki leri baz almıyorum canım da demek istediğim uyanır uyanmazmı tartılmak iyi yoksa birazdahamı beklesek hani uyanınca özellikle geç yattıgımızda şiş uyanıyoruz ya ödemli mesela sabah kalkıp tartıldımda yüzüm cok şişti bilekliğim iz yapmış bileğime şişti 1 saat sonra kendıne geldi indi şişlik ler
İkisini mukayese ederdim ben olsam

Sabah sporu:
21 dakika karısık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
31 dakika Leslie tarzı video
15 dakika 2+2 ve 3+3 kilolarla agırlık egzersizleri
3 dakika esneme soğuma

Akşam üzeri 42 dakika yürüyüş (oğlanla gidince fazla yürütmedi bizi 😂)
Akşam 6 dakika iç bacak antrenmanı

Akşam sporu: Gece yapıcam
Squat gırl 41 dakika full tempo kardiyo tüm vücut
5 dakika leslie
3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
1 kase light sütle nesfit yulaflı gevrek
Yulaf ve lor peynirli omlet

Ara öğün
1 bardak light sütlü kahve

Akşam
Kıymalı tam bugdaylı makarna
1 kasık süzme yoğurt

Ara öğün
1 bardak light sütlü kahve
2 parça şekersiz çikolata

Eklentiler

• IMG_20240621_211235.jpg
    IMG_20240621_211235.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 16
69. Gün

Kahvaltı
1 kase yoğurtlu patlıcan salatası

Ara öğün
5 fındık
5 badem

Öğlen

Akşam
1 parça karpuz

Ara öğün
3 gün kurusu
2 ceviz

Eklentiler

• IMG-20240621-WA0007.jpg
    IMG-20240621-WA0007.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 12
70. Gün

Öğlen
Çeyrek bazlama
Yarım simit
2 kaşık kırmızı biber közlenmiş
Peynir

Ara öğün
2 ince dilim karpuz

Akşam
1 porsiyon bulgur pilavı
1 porsiyon Ali nazik

Eklentiler

• IMG-20240622-WA0006.jpg
    IMG-20240622-WA0006.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 13
Sabah sporu:
23 dakika karısık karın egzersizleri

Öglen sporu:
14 dakika yaza hazırlık serisi bazı hareketler 2+2 kilo dambıllar ile
34 dakika sıkılasma içerikli tempolu kardiyo videosu
3 dakika esneme soğuma

Akşam 1saat 20 dakika yürüyüş

Akşam sporu: Gece yapıcam
20 dakika 5 kilo ağırlıkla tüm vücut + aralarda koşu
20 dakika Leslie tarzı video
4 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
1 kase yoğurtlu nesfit yulaflı gevrek

Ara öğün
Light sütlü şekersiz kahve

Akşam
2 adet lahmacun

Ara öğün
2 adet Sağlıklı fit kurabiye (1 adeti 50 kalori)
Light sütlü şekersiz kahve

Eklentiler

• IMG_20240622_233906.jpg
    IMG_20240622_233906.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 12
ahaha spor yapan insanlarda bu oluyor canım :) Alışkanlık olduğu için bir de ne güzel işte ben de kendimi kaldırabilsem keşke ama işten sonra pert oluyorum
Evet alısınca sigara alkolden farksız 😂
Sende bir kaç hafta yaparsan bağımlılıga adım atmıs olursun 😂 ama calısınca zor tabiki ona bişi diyemiyorum ben calısmadım ıcın vakit ayıra biliyorum

48 ne kız abo 😂 yürüyen kemik torbası olursun ya napıon sen 😂 okadar istemiom bana hıc gitmez boy pos bişi yok yakısmıo minimum 55 altı beni 15 yasına çekiyor 😂
Yok kız ben iki kez indim o kiloya , hiç öyle kemik torbası olmuyor. Rakamsal takıntı diyebiliriz. Boy kilo arası 10 fark olmalı ya kadınlarda o sebeple 48. Yoksa 52 de kalırdim o kilolar benim iyi olduğum kilo aralığı da.

71. Gün

Öğlen
2 haşlanmış yumurta
3 zeytin
Biraz peynir
Yarım domates
Yarım salatalık

Ara öğün
1 kase yoğurt
5 badem
5 fındık

Akşam
1 çeyrek bazlama
1 tabak kavurma et

Eklentiler

• IMG-20240623-WA0001.jpg
    IMG-20240623-WA0001.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 10
Yok kız ben iki kez indim o kiloya , hiç öyle kemik torbası olmuyor. Rakamsal takıntı diyebiliriz. Boy kilo arası 10 fark olmalı ya kadınlarda o sebeple 48. Yoksa 52 de kalırdim o kilolar benim iyi olduğum kilo aralığı da.
Bana gitmiyor ya bekarken 48 kiloyu görmüştüm hiç olmamıstı o yaşta bile hiç yakışmamıştı asırı zayıftım şimdi düşünemiyorum 😂 bugün eşimle konuşuyorduk bana dedıkı cok zayıflamışsın kemik olmuşsun sen kendı acından memnunsun belki ama benım açımdan cok zayıfsın bırak kilo vermeyi biraz al 65 sana yakışıyordu dedi bende kendimi okadar zayıf görmüyorum verdikçe veresim geliyo yeterli hissetmiyorum dedim oda takıntı yapmıssın oyüzden birdaha okadar kilolu olmayacaksın korkma yeter kendine eziyet edip durma dedi bide eltim ve görümcem geldiya bugün onlarda öyle diyince oda kafaya taktı biraz kızdı ama yolumdan donmem 58 ı göreyim ozaman durucam beğenmezsem kilo alması cok kolay sıkıntı yok 😂 bugün menüde paylasamadım cok kalabalıktı ev çay kahve yemek derken menü karısık oldu neyden ne kadar yedim bilemiyorum yarın tekrardan devam 🥰

X