nurovic diyet yolculuğu

ah hadi inşallah kim sevmezki baklavaları hemde karında şimdi şu tatil olayını atlatıp geleyim yeni bir program yapıcam kendime o zaman karınıda eklicem

kızlar bugünkü menüm şöyle

öğle 12:00
zeytinyağlı taze fasulye yemeği 1 tabak
1 domates
1 ayran

ara
şekersiz türk kahvesi + limonlu soda
yeşil çay
1 avuç leblebi
3 hurma

az öncede 4 adet form bisküvi yedim. şimdi canım başka birşey yemek istemiyor o yüzden günü kapatıyorum.

Kızlar hamamdan geldim 2 saat 40 dakika yüzdüm full yüzme bilmedim için cırpındım yürüdüm yüzmeye calıstım kızlarla bırbırımızı boğduk biraz birbirimizi kucaklayıp yuzdurduk falan baya eğlendim ihtiyacım varmış
Saate göre 500 kalori civarı yaktım gösteriyor evde spordan daha iyi eğlenceli oldu

61. Gün

Öğlen
2 haşlanmış yumurta
Biraz peynir
5 tane zeytin
1 tane salatalık

Ara öğün
15 tane kiraz

Akşam
5 kaşık pirinç pilavı
1 tabak etli patlican yemeği

Ara öğün ( daha yemedim yicem )
2 gün kurusu
2 ceviz

Eklentiler

• IMG-20240613-WA0000.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 11
Sabah sporu:
80 dakika tempolu yürüyüş (Annemle çıktık )
16 dakika victoria secret karın bel egzersizleri + 5 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
2 saat 40 dakika yüzme
5000 adım

Akşam sporu: Gece yapıcam
30 dakika kardiyo
20 dakika leslie tarzı video 2+2 kilo dambıllar ile 4 dakika esneme soğuma

Bugün 3 saat uykuyla gezdim akşam da mayıstım ilk defa erken uyudum ona rağmen toplamda 4saat 20 dakika uyumuşum kafam cok fena kulaklarımda su var hissediyorum ama çıkmıyor o rahatsız ediyor galiba garip hissediyorum

Eklentiler

• IMG_20240613_214423.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20240613_214405.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 10
Tek ayak üzerinde zipladin mi :)

Günaydın kızlar dünü yazamadım hemen ekliyorum biraz kalorilerin üstüne çıktım diğer günlerden. bugun de tatile çıkıyorum bakalım dönünce ne halde olacagız

Sabah - kahvaltı yapmadım oglen yedim-

4 adet falafel
3 adet yaprak sarması
1 yk humus
1 yk acı ezme
1 kuru patlıcan dolması
yarım tam buğday lavaş

Ara

yapmadım acıkmadım

Aksam

1.5 lahmacun ((

1176 kalori aldım dün bakalım karbonhidratsız geçirmeye calısacagım tatili. Sabah kahvaltısı biraz imkansız ama onun dısında ızgara vs bakıcam. Umarım otelde makarna corner yoktur yoksa kendimi tutamam

iyi hadi bayılmadan döndüysen sorun yok 500 kaloride çok iyi bence

günaydın kızlar bugün kısmetse tatile çıkıyoruz ama ben yinede son ana kadar dikkat etmeye kararlıyım.
bugün taze fasulyemi yanımda getirdim yine yoğurt ile. akşamada tavuk yapıcam fırında bitti gitti

iyi hadi bayılmadan döndüysen sorun yok 500 kaloride çok iyi bence
Haha yok bayılmadımda eve geldim de uykusuzdum biraz uyudum iyi geldi gözlerimi açamıyordum
Bu saat cok doğru deil kalori de ama ortalama olarak bilgi veriyor en azından dün total tüm gün 1350 kalori yakmısım bakım bukadar harekete pazar günü ne çıkacak

ooo masallah o zaman iyi bi eksiyi haketti bence o vücut

ooo masallah o zaman iyi bi eksiyi haketti bence o vücut
İnşallah hep beraber hepimiz hak ediyoruz eksi cok olmazsa bile biliyorumki kas kutlem artıyor oyüzden hıc negatif bakmıyorum en son perşembe sabahı 61.7 çıktım pazara kadar beklicem tartı için
Buarada bayram temızlıgıne başladım buda güzel bir spor daha yarısına gelemedim biraz spor yaptım öncesinde çünkü yapmadan dayanamadım temizlikte olan herkeze kolay gelsin

62. Gün

Öğlen (12.30)
2 ceviz
1 kase yoğurtlu semizotu

Akşam(18.30)
1 tabak kısır
1 tabak semizotu yemeği

Ara öğün (22.00)
2 ceviz
2 gün kurusu

Eklentiler

• IMG-20240614-WA0007.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 11
Sabah sporu:
25 dakika karışık karın egzersizleri

Öglen sporu:
30 dakika 5 kilo dambılla tüm vücut + aralarda tempolu koşu
5 dakika tempolu koşu
Temizlik günü bugün bayram temizliği sporu az yaptım vakıt kalmadı diye
Temizlik yaparken saati açtım ne kadar kalori harcıyor temizlik diye 3 saatte 630 kalori yakmısım süper

Akşam sporu: Gece yapıcam
35 dakika tüm vücut kardiyo
15 dakika kardiyo videosu 6 dakikası 2+2 kilo dambıl ile
+3 dakika esneme soğuma

Temizlikten yemeğe fırsat kalmadı pek bugün biraz az oldu yarın kahvaltıya gidiyoruz ozaman acısını çıkarırım yarın menü paylaşımı yapmayacagım karısık olacagı için ama elimden geldınce dikkat edicem

Eklentiler

• IMG_20240614_202034.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20240614_202020.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 12
Kızlar menüye ekleme yapıyorum 1 tane kornet yedim kardeşim geldide 209 kalori yine 1124 e ulaştı spor yapcam az sonra erir gider inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…