nurovic diyet yolculuğu

Mantıklı evet. Erken ben de çok yiyemiyorum, nasıl rahat edecekseniz bence cunku zaten bu bir yasam tarzı olmalı. Yalnızca ilk gun aksamı hastanedeyken biraz 8'e kaldı yemem. yedikten sonra biraz da üzüldüğüm bir durum oldu tansiyonum çok düştü. biraz kendime geldiğim hali bile 7/4 çıktı. Konustum diyetisyenle eger 4 saat açlık sonrası yine dusukluk yasarsam aralıklı orucu bırakacağız.
Çok düşmüş tansiyon aman dikkat et kendine

Diyetisyene gidince yapamıyorum ben ya kısıtlanmıs hissediyorum 😂 hayatım boyunca hep kendı başıma verdim daha başarılı oldum böyle kafana göre ayarlayıp canım o gün ne isterse evde ne varsa onu yiyorum kaloriyi ayarlayıp🤭
Maşallah güzel gidecek ozaman 🥰
İnşallah canım cok sürmeden sağlıklı şekilde hedeflerimize ulasırız yakın zamanda 🥰
Aynen ben de öyle

Diyetisyene gidince yapamıyorum ben ya kısıtlanmıs hissediyorum 😂 hayatım boyunca hep kendı başıma verdim daha başarılı oldum böyle kafana göre ayarlayıp canım o gün ne isterse evde ne varsa onu yiyorum kaloriyi ayarlayıp🤭
Maşallah güzel gidecek ozaman 🥰
İnşallah canım cok sürmeden sağlıklı şekilde hedeflerimize ulasırız yakın zamanda 🥰
bende artık disiplinsizlik olduğu için gitmek istedim :KK70:
Birinin beni kontrol etmesi gerekiyordu yoksa normalde ben de kendim ayarlamayı seviyorum :)

insallah canımm

Mantıklı evet. Erken ben de çok yiyemiyorum, nasıl rahat edecekseniz bence cunku zaten bu bir yasam tarzı olmalı. Yalnızca ilk gun aksamı hastanedeyken biraz 8'e kaldı yemem. yedikten sonra biraz da üzüldüğüm bir durum oldu tansiyonum çok düştü. biraz kendime geldiğim hali bile 7/4 çıktı. Konustum diyetisyenle eger 4 saat açlık sonrası yine dusukluk yasarsam aralıklı orucu bırakacağız.
Aynen öyle ben yıllardır böyleyim hep öğlen kahvaltı ederim en erken 12 diyetisyene gittim bir kere geçen sene o bile listeyi o sekılde hazırlamıştı bana sabah ogunum yoktu 😂
Tansiyon cok kötü benimde cok düşüyor cok sık baş donmesi yaşıyorum ama aclıktan deil yemekten sonra da oluyor çözemedim onu belki spor fazla oldu ıcın vücudum yoruluyor dur o yüzden düşüyor dur bilemiyorum ama hedefe kadar dayanıcam sonra yeni düzenlemeler yaparım ☺

Yüzün çökmemesi için ne yapmalıyız arkadaşlar ? 60 dan aşağı inerken ben, genelde yüzümden memnun olmuyorum.
Yüz yogası öneririm kasları kuvvetlendiriyor. youtubeda videolar var. Bazı yüzlerde kemik yapısı da oyle oluyor tabii. Ama cok zayıflarsanız elmacık dolgusu da güzel oluyor.

Çok düşmüş tansiyon aman dikkat et kendine
Ya evet çok üzüldüm çok etkilendim o sıra bir tahlil yapıldı teyzeme çok canı acıdı bağırdı falan kendimi de sıktım. ne oldugunu bile anlamadım yani hayatımda ilk defa boyle bir şey yaşadım. Allahtan hastanede oldu hemen doktorlar ilgilendiler. Çok kötüymüş tansiyon ya

Yüzün çökmemesi için ne yapmalıyız arkadaşlar ? 60 dan aşağı inerken ben, genelde yüzümden memnun olmuyorum.
O biraz genetik sanırım ben 55 e düştüm zamanlarda da yüzüm cok zayıf kemikli deildi gıdım hıc yok kilo alsamda pek cıkmıo ama yanaklarım var etli şuanda da var mesela
Birde cok ac kalarak zayıflayınca yüz eriyor dengeli sağlıklı beslenerek verınce daha ii oluo makro lar önemli

Ya evet çok üzüldüm çok etkilendim o sıra bir tahlil yapıldı teyzeme çok canı acıdı bağırdı falan kendimi de sıktım. ne oldugunu bile anlamadım yani hayatımda ilk defa boyle bir şey yaşadım. Allahtan hastanede oldu hemen doktorlar ilgilendiler. Çok kötüymüş tansiyon ya
Cok geçmiş olsun sanada teyzenede canım 💐Allah şifalar versin 🙏

nuroviç diyet yolculuğu

Boy : 158
Kilo : 69.35

1. Hedef kilo : 60
2. Hedef kilo : 50

15.04.2024-15.08.2024

Başlasın diyet yolculuğum...

**Bu yolculukta bana eşlik etmek isteyenler olursa beklerim 🌸

📌 Aralıklı oruç 18/6
📌Güne limonlu sirkeli su ile başla.
📌ev yoğurdu ye.
📌eliptik bisiklet ile formda kal.

📌 125 gün sonra hedefime ulaşmış olacağım 💪🏻

nurovic nurovic

Boy : 158
Başlangıç kilo : 69.35

1.hafta : 66.7
2.hafta : 65.2
3.hafta : 65.4
4.hafta : 63.0
5.hafta : 61.8
6.hafta : 61.7

GangstaParadise GangstaParadise

Boy: 159
Başlangıç kilo : 68.0

1.hafta : 67.1
2.hafta : 66.0
3.hafta : 65.5
4.hafta : 64.4
5.hafta : 63.4

prensesss016 prensesss016

Boy : 157
Başlangıç kilo : 58.5

1.hafta : 57.6
2.hafta : 56.5
3.hafta : 57

@MonicaGellerrr

Boy :
Başlangıç kilo: 77.0

1.hafta : 75.8
2.hafta : 76.2

B Bierfi

Boy : 154
Başlangıç kilo : 58

1.hafta : 57
2.hafta : 57.7

@dbk97

Boy : 162
Başlangıç kilo : 59.3

1.hafta : 58.4
2.hafta : 57.7
Bende katılabilir miyim?

Kurallar vs var mı nasıl ilerleme kaydediyoruz ben başka bir arkadaşın konusuna da yazmıştım cevap vermiş bugün hem orada hem burada ikerlemem sorun olur mu
Sen bilirsin canım :KK66:

Boy ve başlangıç kilonu yazarsan tabloya eklerim. Haftada 1 tartini guncellerim.
Gün ve gün yediklerimizi paylaşıyoruz ve birbirimize destek oluyoruz burda.

Sen bilirsin canım :KK66:

Boy ve başlangıç kilonu yazarsan tabloya eklerim. Haftada 1 tartini guncellerim.
Gün ve gün yediklerimizi paylaşıyoruz ve birbirimize destek oluyoruz burda.
Boyum 1.60
Kilom 83
Tabi ki yazarım ilk kez diyet yapacağım inşallah başarılı olurum

günaydınnn güncel kilom 57.7 kg
süpersin tebrik ederim. bıraktın sanmıştım göremeyince seni tekrar burda görmek güzel oldu.
evet diyetisyen hazırladı. her sabah ya bu menüyü ya da yulaf verdi. Yulaf cok sevemiyorum, normal kahvaltı daha iyi geliyor. Aksamları da et tavuk balık ya da 6 yk sebze yemeği dedi. İnsallah güzel sonuclar alırız dayanamayıp dün aksam çıktım tartıya :) tok olmama rağmen 57.4 geldi. Bakalım insallah biraz motivasyon etkileyici kilo veririm :)
süpersin bende dayanamayıp bu sabah tartıldım 56.8 geldim gördüm yine 56 yı çok şükür

X