Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Eğer spor yapamazsam yarın kahvaltıyı atlayacağım ya da smoothti tarzı bir şey yapacağım yarın akşam yemeğinde de sadece çorba içeceğim

Ben bugün spor yapamadım ama onun yerine 6000 adım attım (çocuğun okul işlerini halletmek için) şimdi misafirlerim vardı gittiler bende sabah kahvaltı yok sıvı falan tükettim akşam mantarlı yumurta yedim bu arada eşimle konuştum izin verirse mide balonu takmayı düşünüyorum gerçekten psikolojik olarak çöktüm

Psikolojini hiç bozma inşallah izin verir sende iyi hissedersin

Akşam yediklerimi affetmedim tabikii sporumu yaptım akşamda yarın tartı günü regl dönemi devam ediyor o yüzden fazla kilo vermiş gibi çıkmam herhalde

Eklentiler

• IMG20240816225253.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 9
Bende akşam bı şey yemedim ama ben ilaçsız adet olamıyorum ilaç kullansam şişiyorum ne yapım şimdi

Bende akşam bı şey yemedim ama ben ilaçsız adet olamıyorum ilaç kullansam şişiyorum ne yapım şimdi

Kilo şeklinde mi yoksa ödem şeklinde mi şişkinlik yapıyor ödem şeklinde ise hani detoks yapamaz mısın gitmez mi öyle

Kilo şeklinde yapıyor ve doktor diyonki ilaç kullanma artık ne zaman adet olursan diyor. Ama ben ilaç kullanmazsam 75 gün bile adet olmadan kalıyorum öyle

Bugün tartı günüydü 77.6 olmuşum. Adet dönemim devam ediyor normalde tartımlar adet dönemi bittikten 3 gün sonra yapıldığı için hala bu kadar sis olmam normal diye düşünüyorum. Chialı limonlu suyumu içtim kahvemi içtim ve bebikonun kahvaltısını yaptırdım bakalım Sabah kahvaltısız dayanabilecek miyim

Kilo şeklinde yapıyor ve doktor diyonki ilaç kullanma artık ne zaman adet olursan diyor. Ama ben ilaç kullanmazsam 75 gün bile adet olmadan kalıyorum öyle

Doğal adet söktürücü çaylara yönelten nasıl olur yanlış hatırlamıyorsam civanperçemi o işe yarıyordu

Her haltı denedim ama olmuyor bakalım beklicem bu arada iki tane gebelik testi yaptım biri pozitif öbürü de negatif çıktı gölge bile yoktu oburunde

Ablam da Çarşamba günü mide ameliyatı olacak ama o baya kilolu inşallah güzel bir şekilde kilo verir de eşiyle arası düzelir ya kilo gerçekten sıkıntı oluyor karı koca arasinda . Mesela benim kocam iki gündür diyette yemeksiz dayandı ama dün gece iki tane gözleme yedi

Dayanamadım kahvaltımı yaptım iki tane yumurta iki tane Wasa birinde de bir tatlı kaşığı fıstık ezmesi vardı

İnşallah canım kazasız belasız atlatır ameliyatını gerçekten öyle ya eşimin kilomdan memnunum ama ben memnun değilim o çok ileri ki yaşlarda alırsan Vakfıkebir ekmeği gibi gezeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…