Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Meyve serbest ama tabi ki porsiyon kontrolü önemli ☺️
Herşeyin porsiyon kontrolü önemli aslanda 😞 ama şahsen ben gözümün açlığından mideme sıra gelmiyor sırf yemek için yiyorum ama yarınla beraber 1 hafta olarak spor ve diyetle güzel ilerledim. 6 günde 1,4 vermişim . 15 gün gecikmem var Bi regl olsam şişkinliğim de gitse yemede yanında yat

Burda takviye gıda önermek yasak mi bilmiyorum yeniden banlanmak istemiyorum 😂 ama bir ilaç var Glp-1 turuncu logolu satış sitesinden araştırın

Benim tavuk sote istemedi onun yerine makarna yaptım salatayı da ton balıklı'ya çevirdim altı kaşık makarna ton balığı salatası yedim bir tane dankek yedim😥 bir avuç da kaju yedim çocuğu şimdi dışarıya çıkarttım herhalde yakacağız kalorileri😬😬😬

Kızlar ben akşam yemeğinde bı lahmacunun yarısını yedim oda oğlumun parçasıydı ve bol su içtim inat ettim yemeyecem🤣🤣

Ben sıvıya yonelcem ama canım fena sekilde meyve istiyor yarın yerim valla🤦🤣

Detoks mu yapsam diye bende düşündüm şuan çok homidi gırtlak olduğum için onunda bozarım diye baslamiyorum ama tatlı isteğini kesmem lazım 😢 ye benim içinde ye 😂

Detoks mu yapsam diye bende düşündüm şuan çok homidi gırtlak olduğum için onunda bozarım diye baslamiyorum ama tatlı isteğini kesmem lazım 😢 ye benim içinde ye 😂
Allah'ım sen bizim istahimizi kes zayıf olanlara hayırlısıyla ver aminnn 🤲 özellikle kız kardeşime inşallah 15 kilom ona gitsin 🤲ama hasta kaza veya bela olmadan zayıflayalim Allah'ım duy sesimizi🤲🤲🤲🤲

Allah'ım sen bizim istahimizi kes zayıf olanlara hayırlısıyla ver aminnn 🤲 özellikle kız kardeşime inşallah 15 kilom ona gitsin 🤲ama hasta kaza veya bela olmadan zayıflayalim Allah'ım duy sesimizi🤲🤲🤲🤲

Ben de 15 kilo mu 2 tane zayıf arkadaşım var onlara yarı yarıya hediye etmek istiyorum Allah'ım sen duy sesimizi ne olur zayıflayalım hayırlısıyla 🤲🤲🤲

Ben de 15 kilo mu 2 tane zayıf arkadaşım var onlara yarı yarıya hediye etmek istiyorum Allah'ım sen duy sesimizi ne olur zayıflayalım hayırlısıyla 🤲🤲🤲
Aminnn😂😂 ben gece saat 4 de kalktım hararet bastı meyve suyunu diktim kafaya 😂hemde şişeyle 😂

Günaydın limonlu suyumu içtim kahvemi içtim bugün ek olarak 20 dakikalık spor yaptım 101 kalori harcamışım aç ayı oynamıyormuş aynı dakikada yaptığım spor 200 kalori yakıyordum 😂😂😂

Ben akşam yemeğini çok kaçırdım kalan makarnam vardı çöpe atılmasın diye onu yedim birazcık döner yedim 4 kaşık falan zaten makarna beni tıkadı 5 tane de sarma yedim 3 4 kaşık da pilav yedim. Bugün kendi kendimi yaktım duruma göre akşam spor yapabilirim 😢😢

X