Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Ama benim şöyle bı şeyim var yesem de yemesem de günde en az iki sefer lavobaya çıkabiliyorum çok şükür

Ayni biz çok güldüm buna.
Bugün sabah 5.30 da kalktım hala iş yapıyorum kapılar camlar dip köşe temizlik mutfak falan o sırada ağzıma 3 5 tane fındık attım o kadar

Aralarında en sevmediği gelini benimdir ama hakkını yiyemem yani yemek konusunda aramızda ayrım yapmaz benim temizlik köyden gelinceye kaldı arkadaşım gelecek onun gelmesine yakın dip köşe temizliği yapacağım

Oh senin çocuk büyük benim sıpa viyakliyor temizlik yaparken
Temizlik yaparken harcadığım kaloriyi 2 ile çarpıyorum onunla yaptığım zaman gel gel beklerim bizimkiler sever misafiri elleri boldur yani

Ama benim şöyle bı şeyim var yesem de yemesem de günde en az iki sefer lavobaya çıkabiliyorum çok şükür

O ne güzel bir nimet biliyor musun ben de iki günde bir çıkarsam şükredecek duruma geliyorum yok yani köy macerasından kilo almadan çıkabilirsem güzel olur

Valla bende temizlik yapmayı seviyorum ya gelim sana yardıma benim oğlum 5.5 yaşında kimseyle yollamam yanimdan ayırmam ama kaynanam benim gibi iyi bakıyor valla

Valla bende temizlik yapmayı seviyorum ya gelim sana yardıma benim oğlum 5.5 yaşında kimseyle yollamam yanimdan ayırmam ama kaynanam benim gibi iyi bakıyor valla
Hiç hayır demem valla camları yebi silmiştim el izi yaptı benim uşak ne güzel şanslısın ben güvenemiyorum malesef

Akşam yemeğinde eltim tavuk göğsü ve kalçayı fırında patatesli bir sekilde yapmış pilav vardı yanında biraz salata ve turşu suyu içtim birde kola buranın lanet bir özelliği var malesef suyu çok şişiyor. Musluktan direk şu tuketilmiyor. Dün gece şu bitti elimizdeki yana yana yattık

Bizde dün eşimle sadece tatlı yedik hemde gece gece bugün de dışarı çıktık yemeğe gittik pilav üstüne de tavuklu mantar yedim yanında salata ile beraber bide üstüne iki tane baklava gömdüm biri beni durdursun

Bugün kahvaltı yapmadım 2 saatlik yürüyüş yaptım (pazarda) şimdi salata ve köfte yicem akşam da yeşil çay icicem ve 3 lt su

Kahvaltıyı sıkı yaptim patates kızartması salatalık domates reçel ve kızarmış köy yemegiyle öğle İskender ve buranın meşhur tatlısı kaymaklı vişneli ekmek kadayıfı gömdüm şimdi eltimler geldi köye 3 gün bile olmamıştı İstanbul'a dönüşleri köy boş diye geldik ayağımızı güzel surtmusuz herkes burda onlar yemek yapacaklar ben yemem yemek daha şu icemedim bakalım

Oo afiyet olsun İskender iyi gider

Kahvaltıda her zamanki menü fix bir 10 dakika önce karpuz yedim akşam yemeğine mevlütle gidecekmişiz orada pide dağıtılacakmış onu yiyeceğiz Allah izin verirse inşallah sabaha yola çıkacağız çok şükür

Bu arada cumartesi beklemem bir daha gitmez bir tartılırım diyeceğim de zaten cuma günü tartılırım bir gün sonra da tartı gününe

Bende sabah önce kahve içtim kahvaltı da peynir zeytin domates salatalık yedim hepsinden azar azar yedim ekmek kullanmıyorum . Şimdi makarna ve turşu yedim kahve içtim daha yemek yemicem mısır hasladim onu yerim yeşil çay icicem

Günaydın sabah saat 6'da bu petrol ofislerinin sandviçini vardı ondan yedim onun dışında da 4-5 tane Eti burçak yedim şimdi de kiloma baktım 78.6 çıktı

Oh afiyet olsun ekmek yerine makarna geçmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…