Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Dayanamadım kahvaltımı yaptım iki tane yumurta iki tane Wasa birinde de bir tatlı kaşığı fıstık ezmesi vardı
Bende pişi yapmistim 2 tane ondan bide peynir ve maydanoz yedim yarım çay bardağı meyve suyu içtim
İnşallah canım kazasız belasız atlatır ameliyatını 🤲 gerçekten öyle ya eşimin kilomdan memnunum ama ben memnun değilim o çok ileri ki yaşlarda alırsan Vakfıkebir ekmeği gibi gezeceğim
Amin🤲 ya biz kadınların dertleri niye bitmiyor adet görüyoruz doğum yapıyoruz ev işleri yemek çocuk düzen her şey bizim üstümüzde 🤣🤦

Bende pişi yapmistim 2 tane ondan bide peynir ve maydanoz yedim yarım çay bardağı meyve suyu içtim

Amin🤲 ya biz kadınların dertleri niye bitmiyor adet görüyoruz doğum yapıyoruz ev işleri yemek çocuk düzen her şey bizim üstümüzde 🤣🤦

Gerçekten öyle kadın demek sorumluluk demek 😢

Güncelliyorum 79.7 olmuşum yuppi 🤣🤣❤️❤️persembe günü 82 dim 💪💪

Bak umutsuzluğa kapılma veriyorsun işte 💓

Ama görünüşüm bana hep ayni geliyor o yüzden 💪

Kız görümcem tatlı yapmış sarmalar falan da var ama yemicem eminim 🤣🤣

Gelmesin gelmesin büyük bir ihtimalle şişti o da bak iki günde toparladın 😂 oo ne kadar güzel görümcen var 😂 benim görümceler uzakta , uzakta olmasa onlar da benim diyetimi sabote ederlerdi 😂😂😂

Bu arada akşam yemeğine hanımağa çorbası yaptım onu yiyeceğim Bir de kırmızı köz biberli yoğurtlu bir meze yaptım onu yerim onun dışında eşime pilav yapmıştım o onu yer bebişle beraber ben pilav yemeyeceğim bugün 🤭

Gelmesin gelmesin büyük bir ihtimalle şişti o da bak iki günde toparladın 😂 oo ne kadar güzel görümcen var 😂 benim görümceler uzakta , uzakta olmasa onlar da benim diyetimi sabote ederlerdi 😂😂😂
Valla onu yemedim ama pizza yapmıştım oğluma iki üç dilim yedim 😁

2 çocuktan sonra 80 kilodan 67 ye indim.Hiç vazgeçme.
Epeydir ara vermiştim,2 haftadır yine başladım.
69 dan 67 ye indim.
Haftanın 3 günü sporada gidiyorum.
Hedefim 62

Boy 1.66

Afyonlu 😥 ege ama hamur işi çok var 🤤
Ya hamur işi benim kırmızı çizgim ❤️❤️ çok sevdiğim bı hocam vardı ilk okuldan beri hep görüşurduk sınıfça Taki ben evlenene kadar ama okul arkadaşlarım hala görüşüyor oda afyonlu aşırı sıcak kanlı samimi bı hocaydi❤️

Ya hamur işi benim kırmızı çizgim ❤️❤️ çok sevdiğim bı hocam vardı ilk okuldan beri hep görüşurduk sınıfça Taki ben evlenene kadar ama okul arkadaşlarım hala görüşüyor oda afyonlu aşırı sıcak kanlı samimi bı hocaydi❤️

Ay canım burada o kadar güzel börekler katmerler yapıyorlar ki kaynanamla ne kadar sorun yaşarsak yaşayalım kadının eli lezzetli biz gelince döktürüyor vallahi 🤣

Bu arada üçten beridir ayaktayım Üçler sekize kadar 2 avuç kadar kaju yedim su içmedim tuvaletim gelir diye 🤣 sabah kahvaltısında 3 dilim ekmek bir tane haşlanmış yumurta pekmez reçel biraz patates kızartması bir de domates salatalık yedim 😂

Ay canım burada o kadar güzel börekler katmerler yapıyorlar ki kaynanamla ne kadar sorun yaşarsak yaşayalım kadının eli lezzetli biz gelince döktürüyor vallahi 🤣
Ayni biz 😂 çok güldüm buna.
Bugün sabah 5.30 da kalktım hala iş yapıyorum kapılar camlar dip köşe temizlik mutfak falan o sırada ağzıma 3 5 tane fındık attım o kadar

Bu arada üçten beridir ayaktayım Üçler sekize kadar 2 avuç kadar kaju yedim su içmedim tuvaletim gelir diye 🤣 sabah kahvaltısında 3 dilim ekmek bir tane haşlanmış yumurta pekmez reçel biraz patates kızartması bir de domates salatalık yedim 😂
Ooo maşallah maşallah bende gelim mı kahvaltiya hiç halim kalmadı hazirlayacak gücüm yok makinalar bitmiş bosaltmadim daha aglicam ya eşim ise gitti oğlum kaynanamlarla iki günlüğüne tatile gitti ben tekim kendimi işe vurmuşum😂

X