Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Ben artık Spor falan yapmiyom ya üşeniyorum 😂 benim oğlan parktan düştü bileğini kırmıştı iki yerden 2 ay alçıda kaldı daha da kolay kolay parkta oynatmiyom

Ben de korkuyorum şu s şeklindeki kaydıraklar var ya ondan ayakta kaymaya çalışıyor düşer diye çok korkuyorum şu an salıncakta sadece sallıyorum 🤣

Aynen doktor gayet olumlu konuştu sen ilişkiye gir doğal yollar ile hamile kalırsın dedi içime su serpti
Hep işin uzmanının olduğu yerlere gideceksin gerçekten ya biraz daha hastanelerin içleri boşalmış gibi

Ben de korkuyorum şu s şeklindeki kaydıraklar var ya ondan ayakta kaymaya çalışıyor düşer diye çok korkuyorum şu an salıncakta sadece sallıyorum 🤣
Ay sakın ona izin verme benimki ondan düştü hemde en tepeden

Ay sakın ona izin verme benimki ondan düştü hemde en tepeden
Bir de şey parktaki diğer çocuklardan şeyi görüyor ayakta kaymayı maymayı falan öyle yapmaya çalışıyor ben de onunla beraber çıkıyorum vallahi kaydırağın tepesine 🤣

Bir de şey parktaki diğer çocuklardan şeyi görüyor ayakta kaymayı maymayı falan öyle yapmaya çalışıyor ben de onunla beraber çıkıyorum vallahi kaydırağın tepesine 🤣
En iyisini yapiyon valla şimdi ben ona çik desemde çıkmıyor ☺️

Bugün kahvaltıda iki tane Wasa 2 tane haşlanmış yumurta peynir 5 tane zeytin bir tane domates ve bir kupada kayısılı form çay içtim. Bugün oğluşla bir saat parkta oynadığım için bugün spor yapar mıyım çok emin değilim belki 20 dakika ya da 30 dakikalık bir şey yapabilirim 😅

Limonlu maydanozlu su içiyorum midem bulanıyor bilmiyorum neden ama içiyorum

Öğle ara öğün olarak yarim avuç kuru üzüm 10 tane fındık 4 kare bitter çikolata yedim. Akşamda şu bilinen kofteciden 5 tane köfte salata ekmek ve acı soslu menü aldım. 😢 Ekmeği yemeseydim iyiydiii 😔

Günaydın bugün limonlu Çaylı suyumu içeceğim. Arkasına da kahvaltı mı edeceğim ama bugün tartı günüydü 76.9'a düşmüşüm sonunda 76'ları da gördüm artık darısı 66'ların başına 🤣 maalesef tartının fotoğrafını çekemiyorum çünkü ben ne zaman tartıya çıksam bebişim tartiya çıkmak istiyor küçük bir kriz yaşanıyor kendimi banyoya kilitleyerek tartılıyorum 😂😂

X