Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Günaydın saat 9 gibi çiyalı limonlu suyumu içtim birazdan kahvemi de içeceğim

Bir tane haşlanmış yumurta patates kızartması az birşey yedim khvaltida

Yok Ümraniye de . Diyetisyen bunu randevu

Eklentiler

• IMG_20240823_143111.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 20
Sabah kahvaltı da dometes salatalık zeytin peynir yedim ama hepsinden birer parça

Ara öğün bı yeşil elma

Akşam yemeği olarak salata ve bir but

Şimdi kına ya gidiyorum moralim çok bozuk hiç bı elbisem olmuyor ve inatla zayiflayacam

İnşallah zayıflayacağız pes etme kesinlikle

Akşam köz biberli yoğurtlu biraz da mısırlı bir salata yaptım onu yedim biraz da kaju yedim onun dışında bir şey yemeyeceğim inat ettim

Dolu dolu bir liste vallahi aç kalmazsın paylaştığın için teşekkür ederim
Aynen ama ben o kadarda yemem
İnşallah zayıflayacağız pes etme kesinlikle
Pes etmek yok
Akşam köz biberli yoğurtlu biraz da mısırlı bir salata yaptım onu yedim biraz da kaju yedim onun dışında bir şey yemeyeceğim inat ettim
Afiyet olsun ben şimdi listedeki kahvaltıyı hazırlamaya gidiyorum

Aynen ama ben o kadarda yemem

Pes etmek yok

Afiyet olsun ben şimdi listedeki kahvaltıyı hazırlamaya gidiyorum

Asla pes etmek yok afiyet olsun ben de çiyalı limonlu suyumu içiyorum bir saat sonra kahvaltı yapacağım yeni bir bilgi öğrendim aç karnına içilen kahve stres hormonunu arttırıyormuş uyandıktan Bir saat sonra içmek lazımmış kahveyi şu an aspir yağı ve çiyalı limonlu su ile devam edeceğim metabolizmamı hızlandırsın diye kahvaltıdan sonra içebilirim belki ara öğün niyetine

Bende kahveyi öğlen icicem

Öğlen kahvemi içtim akşam yemeğinde yumurtalı kıyma yedim 3 dilim ekmekle birde şekersiz limonata içtim çocuğu uyuttuktan sonra 20 dklik growwithjo yapacağım

Çocuk uyumadı ben de onunla beraber yaptım sporumu growwithjo nün 20 dakikalık olanı yaptım Bir de 12 dakikalık dambıllı olan vardı onun dambılsız olarak yaptım

Eklentiler

• IMG20240824213347.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 15
Bende yan grlip yattım valla öğlen bı şey yemedim akşama da yarım hamburger gömdüm oğlumun kalanı diye

Günaydın kahvaltıdan önce aspir yağı içtim. Bir bardak su ile kahvaltıda bir simit omlet birazda cevizli helva yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…