🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Canım pcolu anneadayı konu açmış gördün mü? Bebek oluşmuş ama şimdilik kalp atışı alınamamış. Doktoru kürtaj demiş ama o daha bekliycem diyor
Göremedim ya ben 8. Haftaya kadar beklemesi en sağlıklısı. Görümcemde yaşadı benzerini 3. Bebeğe hamileyken 8. Haftaya girene kadar kalp atışını duyamadı dr önceki sezaryen kesilerinden kalma yapışıklıkları da vardı. Ama dr bekletti kürtajı teklif etmedi yaşayacak ömrü varmış şimdi 3 yaşında

Burda kuzum
KALP ATIŞI YOK BEBEK 3MM

Alacak nefesi olan ölümün kıyısından dönüyor kuzum ya inşallah iyi olurlar

bugün yumurtlamadan sonraki 6. Günüm karnımda minik minik kıpırtılar var tam ağrı gibi değil. Yerleşme belirtisi olabilir mi sizce?
olabilir çünkü bende o aralarda bi kayma gibi bir şey hissettim ama hiç ihtimal vermemiştim sonraki günlerde şiddetli bir sancı oldu gaz sancısı diye düşündüm bir kaç gün sonra 9. Gün pozitif gördüm

inşallah öyledir 6-7 aydır uğraşıyoruz hep negatif artık benim pek umudum kalmadı hiç olmayacakmış gibi hissetmeye başladım inşaallah bu ay bize gelir

Bilmiyorum ki bu kadar stres yapmasıda onun için hiç iyi değil. Bünyesi olumsuz etkileniyor
Kuzum ister sağlıklı ister böyle muallakta bi durum bile olsa 9. Haftaya kadar vaktin oluyor. Farklı doktor görüşü şart, ama o da aynısını derse bence beklemeli 9. Haftaya kadar eğer annede hayati bi tehlike bi kanamaya sebep olmuyorsa, zaten düşeceği varsa kendi de düşer vs. Zaten zor elde diyoruz malum hepimizin derdi ortak direkt kürtaj olur bidaha da gebelik elde edemezse içindeki pişmanlık onu cok daha kötü yapar.

Çok haklısın kuzum bide geç döllenme diyordu. Bakalım çarşamba gidecekmiş başka bir doktora. Kanaması hiçbir şeyi yokmuş. Aynen zaten zor elde ediyoruz bide böyle sorunlar çıkınca insan perişan oluyor

inşallah öyledir 6-7 aydır uğraşıyoruz hep negatif artık benim pek umudum kalmadı hiç olmayacakmış gibi hissetmeye başladım inşaallah bu ay bize gelir
İnşallah bizimde 5. Ayımız ama ne zaman hayırlısı ise o zaman oluyor, bazen bende öyle hissediyordum ama şimdi düşününce normal olduğunu düşünüyorum bu bir süreç en az bir seneye kadar çok normal , çok bekletmeden gelsin inşallah

Zaten ondan kaynaklı oluyo böyle geç döllenme bat haftasına uyumlu olmayınca hemen kalp duyamadık mı alalım diyor doktorlar Allah vicdanlı doktorlarla karşılaştırsın hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…