Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En son doktora gittiğimde doktor gelişti yumurtan bu haftayı iyi değerlendir demişti elimde de test vardı bugün yaptım şu şekilde oldu çok yoğun acaba çatlayacak mı geçen ay test yaptığımda hep yoğun çıkıyordu yumurtam çatlayamadığı için ama bu sefer çok yoğun ne diyorsunuz

Eklentiler

• IMG_6309.jpeg
    IMG_6309.jpeg
    53,1 KB · Görüntüleme: 12
Merhaba, Kızlar Gebelik Planlayıp Polikistik Over'e takılanlar, kimler neler yapıyor nasıl yol izliyor bu yollardan geçmiş gebe kalabilmiş arkadaşlar neler yaptınız bu başlık hepimizi bir yere toplayan kimimizin tecrübelerini kimimizinse yol aradığı yer olsun hepimize uğur getirsin 🍀

Uğur getiren tablo muzu da kendimle başlatıyorum yeni gelenlerde Sat ve Bat tarihlerini yazarsalar tabloya eklerim.
🤍İSİM 🤍🍀SAT🍀🍀BAT🍀
@0619🤰🏼🧿
@Smy99🤰🏼🧿
@Cukurova78🤰🏼🧿
@havvagns9827 Mart1 Mayıs
@ridade2128 Mart1 Mayıs
@Ozlenenhanim12 Nisan10 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@ela_mommy17 Nisan18 Mayıs
@cilek gezegeni6019 Nisan19 Mayıs
@Evrem3419 Nisan17 Mayıs
@Fatoss0623 Nisan21 Mayıs
@zlmtnz29 Nisan28 Mayıs
@duralika1 Mayıs28 Mayıs
B Bidamlaa 28 Nisan30 Mayıs
G gzd9097 30 Nisan30 Mayıs
C cidooss 28 Nisan31 Mayıs
A ayb00 26 Nisan31 Mayıs
@annelik yolunda7 Mayıs1 Haziran
@evolievo3 Mayıs1 Haziran
@2kediannesi27 Nisan2 Haziran
@cebellato2 Mayıs2 Haziran
@ayseaysss5 Mayıs5 Haziran
Veziir Veziir 7 Mayıs6 Haziran
@bodis9 Mayıs10 Haziran
B Betusslu 14 Mayıs15 Haziran
@balbadem202414 Mayıs16 Haziran
sdaak sdaak 24 Mayıs24 Haziran
En son doktora gittiğimde doktor gelişti yumurtan bu haftayı iyi değerlendir demişti elimde de test vardı bugün yaptım şu şekilde oldu çok yoğun acaba çatlayacak mı geçen ay test yaptığımda hep yoğun çıkıyordu yumurtam çatlayamadığı için ama bu sefer çok yoğun ne diyorsunuz

Eklentiler

• IMG_6309.jpeg
    IMG_6309.jpeg
    53,1 KB · Görüntüleme: 7
Doktora ne zaman gittiniz çatlama için ne kadar süre verdi ve bu test kaç dk da bu hale geldi çatlama belirtisi hissettiniz mi 🤭 çok soru sordum sanırım

Doktora ne zaman gittiniz çatlama için ne kadar süre verdi ve bu test kaç dk da bu hale geldi çatlama belirtisi hissettiniz mi 🤭 çok soru sordum sanırım
29unda gittim doktora gün olarak söylemedi ama bu hafta hep yap dedi. Pazartesi tekrar gideceğim progesterona bakacakmış. Hemen bir kaç dk içinde böyle koyu oldu yani belirti olarak bir şey hissetmedim açıkçası :))

29unda gittim doktora gün olarak söylemedi ama bu hafta hep yap dedi. Pazartesi tekrar gideceğim progesterona bakacakmış. Hemen bir kaç dk içinde böyle koyu oldu yani belirti olarak bir şey hissetmedim açıkçası :))
Anladım o zaman henüz catlamamıs ama yeterince ılgublasmıs ben testten bunu anladım yarın sabah yada akşama tekrar yapın test bu haftayı değerlendir demesi normal çünkü çatladıgında içerde sperm olması gerek umarım çok güzel sonuçlar alırsun

Anladım o zaman henüz catlamamıs ama yeterince ılgublasmıs ben testten bunu anladım yarın sabah yada akşama tekrar yapın test bu haftayı değerlendir demesi normal çünkü çatladıgında içerde sperm olması gerek umarım çok güzel sonuçlar alırsun
İnşallah ya geçen ay bütün testlerim çift çizgi çıkıyordu çatlayamamıştı bu ay hem sağlıklı beslendim hem inofolic kullandığım için mi artık bilmiyorum inşallah olumlu sonuçlar alırım :)

Lekelenmem devam etmiyor sadece arada akıntı geliyor test yapmadım pazartesi doktora gideceğim için bu kadar gecikme olmamıştı ama pcos dan dolayı birşeyler olduysa bilmiyorum artık
Canım noldu senin durum regl oldun mu yada tekrar test verdin mi

Silik bir çizgi var. Daha önce de yalancı pozitif çıkardıysa bence bir kan verin daha kesin bir sonuç olur 🌸

Dualarımız seninle inşallah sağlıklı güzel hayırlı haberler alırsın
Kızlar değerim 46.55 çıktı inşallah artar 🤲🤲 rabbim bekleyen herkese nasip etsin 4.5 yıldır ilkkez böyle hiç inanamıyorum

Paketli gıda hiç tuketmiyorum kaymak yereyağ yoğurt evde yapılıyor karbonhidrat sağlıklı olarak bakliyat lardan alınıyor zamanı değil demekki daha insan kendini yiyip bitiriyor ama 🤷🏼‍♀️
Balım sanırım hamileyim 33. Günüm ve iki test yaptım ikisi de çift çizgi oldu bir sıkıntı olmaz ise hayırlısıyla Pazartesi doktora gideceğim rabbim sana ve isteyen bütün kadınlara nasip etsin inşallah 🥰🍀

Balım sanırım hamileyim 33. Günüm ve iki test yaptım ikisi de çift çizgi oldu bir sıkıntı olmaz ise hayırlısıyla Pazartesi doktora gideceğim rabbim sana ve isteyen bütün kadınlara nasip etsin inşallah 🥰🍀
Test sonucunu bizimle de paylasın pazartesi

Kızlar değerim 46.55 çıktı inşallah artar 🤲🤲 rabbim bekleyen herkese nasip etsin 4.5 yıldır ilkkez böyle hiç inanamıyorum
Hayırlı olsun 🌸 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️ belirtilerini bizimle paylar mısın

Hayırlı olsun 🌸 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️ belirtilerini bizimle paylar mısın
Teşekkür ederim amin bekleyen herkese rabbim nasip etsin inşallah 🤲 Henüz çok yeni ama benim en belirgin belirtim sabah sağ göğsüme iğne batar gibi sızlama oldu bayağı korktum kist falan vardır diye yarım saat kendimi kontrol ettim. Onun dışında bariz bi belirtim yoktu yani her ay olan şeyler oldu. Ama şimdi bel ağrım var ara ara da kasıklarım ağrıyor

Test sonucunu bizimle de paylasın pazartesi
Paylaşıcam ve inanır mısın saçım dökülüyor diye vitamin istemiştim doktordan ve aynı ay içinde gebe kaldım ve hiç gebe kalacağımı düşünmüyordum bile d vitamini cidden çok önemli değerlerin normalse mutlaka vitamin kullan maden suyu da mineral değeri yüksek diye içiyordum her akşam ve guliten oldukça fazla kesin ben 3 ayda 1 ekmek yememişimdir ya da bir tabak pilav yemedim patates de aynı şekilde makarna da oldukça kesin sebze ağırlıklı ve vitamin alarak deneyin benim tecrübem bu şimdiden paylaşmak istedim 💕

Paylaşıcam ve inanır mısın saçım dökülüyor diye vitamin istemiştim doktordan ve aynı ay içinde gebe kaldım ve hiç gebe kalacağımı düşünmüyordum bile d vitamini cidden çok önemli değerlerin normalse mutlaka vitamin kullan maden suyu da mineral değeri yüksek diye içiyordum her akşam ve guliten oldukça fazla kesin ben 3 ayda 1 ekmek yememişimdir ya da bir tabak pilav yemedim patates de aynı şekilde makarna da oldukça kesin sebze ağırlıklı ve vitamin alarak deneyin benim tecrübem bu şimdiden paylaşmak istedim 💕
Teşekkür ederim cık değerli yazdıklarınız ven zaten bu söylediklerinizin hepsini yapıyorum fakat iğne ve klomene rağmen bugın kontrolde hiçbir yumurtada hareket yoktu iğnenin dozunu arttırdık pazartesi tekrar kontrol olmazsa tüp bebek yoluna gireceğiz herşeye o kadar dikkat ediyorum ki plastiği hayatımızdan tamamen çıkardım hergün en az 40 dk yürüyorum hafta da 2 kez en az spor yapıyorum beslenme konusunda geçenlerde de yazmıstım kaymagı tereyağı herşey aklınıza gelecek herşeyi evde yapıyoruz çok moralim bozuldu hiçbir hareketlilik olmamasına bakalım pazartesi neler olacak 😕

Teşekkür ederim cık değerli yazdıklarınız ven zaten bu söylediklerinizin hepsini yapıyorum fakat iğne ve klomene rağmen bugın kontrolde hiçbir yumurtada hareket yoktu iğnenin dozunu arttırdık pazartesi tekrar kontrol olmazsa tüp bebek yoluna gireceğiz herşeye o kadar dikkat ediyorum ki plastiği hayatımızdan tamamen çıkardım hergün en az 40 dk yürüyorum hafta da 2 kez en az spor yapıyorum beslenme konusunda geçenlerde de yazmıstım kaymagı tereyağı herşey aklınıza gelecek herşeyi evde yapıyoruz çok moralim bozuldu hiçbir hareketlilik olmamasına bakalım pazartesi neler olacak 😕
Ya sıkma canını lütfen hiç ummadığın anda belki de en ihtiyaç duyduğunda sana gelicek önce tedbirini al ondan sonra tevekkül et ben hep rabbim elhamdulillah dedim Rahman rahim sensin ben senden gelecek her türlü hayra muhtacım dedim şükür rabbim bir ışık gösterdi bana yumurtaların gelişmiyor mu?

Ya sıkma canını lütfen hiç ummadığın anda belki de en ihtiyaç duyduğunda sana gelicek önce tedbirini al ondan sonra tevekkül et ben hep rabbim elhamdulillah dedim Rahman rahim sensin ben senden gelecek her türlü hayra muhtacım dedim şükür rabbim bir ışık gösterdi bana yumurtaların gelişmiyor mu?
Tabi ki öyle bizler elimizden geleni yapıyoruz gerisi kader kısmet hayırlısı ne zamansa o zaman olacak saglıkla hayırla olması tek duamız ama insan sıkılmadan yapamıyor bu konuda duygularımı bastıramıylrum evet yumurtalarım Bor elde polikistik över olmama rağmen geçte olsa gelişir ve Max 40 gün sonra döndüm baslardı ama gebelik düşüncesi ile doktora gittigimizden beri ilaösız başlayan döndüm yok bayramdan önce letu ile denedik gelişmedi bayramda eş geçtik inofolik ile ovulasyon testinde bi pozitif gördüm ama 3-4 saat sonra o cızgıde gitti bu kez de gonalf ve klomene basladık bundan çok umutluydum ama maalesef şimdi iki gün gonalf derecesini arttırdık pazartesi tekrar gideceğim doktorum rahminin durumu o kadar hazır ki bebek için normalde tutunacak mı diye? Olur kafamızda ama sende bi yumurtalar gelişme başka bir sıkıntın yok rahminin durumu olabilecek en güzel halde diyor

X