🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah beklemek çok yıpratıcı bir süreç hele bir de sürekli konuşan insanlar varsa bu arada bu ay da doğal yolla mı deniyorsun

Aynen çok kötü bir durum. Kaç tanesini uyardım bir fayda etmiyor. . İnşallah tekrardan nasip olur

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah beklemek çok yıpratıcı bir süreç hele bir de sürekli konuşan insanlar varsa bu arada bu ay da doğal yolla mı deniyorsun
Evet herşeyin hayırlısı. Femara kullandım ama kontrole gidemedim eşim rahatsızlandı hastanede yattı birkaç gün bende yanındaydım. O aralarda olması gerekiyordu yumurtlama takvime göre ama galiba yine olmadı adet sivilcem çıktı kocaman bat 19u görünüyor

Benimde takvime göre bu aralar yumurtlama bat da 22 görünüyor ama nedense içinde hiç heves de kalmadı heyecan da sanki bir daha hamile kalamayacakmışım gibi hissediyorum

Valla aşkım benden nacizane tavsiye genciz derken bir bakmışsın yaşlar geçmiş gitmiş inan cocuk doğduktan sonra önemli asıl yaş. Her daim onun kadar enerjik olmak gerekiyo. Önceden erken evlenenkere garip bakardım artık yoo cok da haklılarmış genç anne olmak lazım diyorum bu devrin bebeleri hep folik asit bebesi yorulmak uyumak bilmiyolar. Hızlarına yetişmek mümkün değil. Hem de negatif gördüğün her ay zaten psikolojik olarak yaşlanıyosun. O da vücudunu etkiliyor insanın.

Doğru söylüyorsun kuzum Rabbim nasip ederse inşallah 3 tane istiyorum. Tabi 3 tane doğurmak içinde genç plmak gerekiyor. "Negatifi gördüğün her ay zaten psikolojik olarak yaşlanıyorsun" şu cümlen okadar doğru bir cümle ki bütün hislerimi özetliyor. Doğrusu bundan sonra ne yapacağımıda bilmiyorum

Biraz daha deneyin olmazsa tüp bebeğe yönelin kuzum yaş ilerlemeden. Bende son kez çatlatma iğnesi kullanıcam hakkım üçmüş ama iki yeterli benim için. Olmazsa akışına bırakırım biraz daha sonra tüp bebek bidaha baştan vakit harcamam hiç olmasaydı direkt tüp bebek yapardım.

Hiç cesaret edemiyorum ama bakalım kuzum

Üç gündür ovulasyon testlerim böyle çatlama olmamış hala sanırım bu kadar uzun sürmesi normal mi geçen ay yaptığımda bir gün sonra çatlamıştı

Eklentiler

• IMG20240608074557.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 19
LH Gebelikte pik gösteriyor gerçekten 4 gündür ovulasyon testim de böyle o kadar çok dua ediyorum ki Allah isteyen herkese versin diye, hepiniz en kısa zamanda hayırlı haberleri alırsınız inşallah

Eklentiler

• IMG_2761.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 14
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…