🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Canım nasılsın pek göremiyorum seni
Azcık uzak kalayım dedim aşkım almanca dersi almaya başladım vs kafam boşalır iyi olur cocuk düşünmem dedim bir hafta erken adet oldum stres yapsan bi dert yapmasan bi dert anlayacağın randevu aldım yarım saat sonra doktora giricem. Sen naptın nasılsın kuzucum

Aynen ya kafanı dağıtıncada olmuyor valla. Benimde bu ay otomatik kafam dağıldı ama galiba yine olmadı öyle hissediyorum. Bat 19u şimdiden adet sivilcem pörtledi bana erkenden haber veriyor umutlanma diye

Bugün daha da koyu
Kızlar kan test yaptıramadığım için her hafta kaç haftalık olduğunu gösteren testten yapsam diyorum mantıklı geldi siz ne dersiniz

Eklentiler

• IMG_2753.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 18
Aynen ya kafanı dağıtıncada olmuyor valla. Benimde bu ay otomatik kafam dağıldı ama galiba yine olmadı öyle hissediyorum. Bat 19u şimdiden adet sivilcem pörtledi bana erkenden haber veriyor umutlanma diye
Benim dr femaraya alerjili gene klomen yazdı son kez denicem ondan sonra komple bırakcam

Benim dr femaraya alerjili gene klomen yazdı son kez denicem ondan sonra komple bırakcam
Ben çok sıkıldım artık ya hep aynı şeyleri düşünmekten. Bana kalsa çoktan bırakmıştım ama kaynanam bu aralar çok baskı yapıyor hem bana hem eşime. Tüp bebek yaptırın diyor eşimde daha ikimizde genciz kendiliğinden olur diyor sonra geliyor beni darlıyor

22 yaşında mısın? Çok gençsiniz daha sakin olun zor biliyorum ama

22 yaşında mısın? Çok gençsiniz daha sakin olun zor biliyorum ama
Evet 22. Biliyorum erken olduğunu farkındayım ama 4 senelik evli olunca insanlar yaşa bakmıyor hadi diye darlıyorlar. Bide ikizlerimi kaybedince. Çoğunlukla çevreyi dinlememeye çalışıyorum ama bir yerden sonra stres oluyorum işte. Darlayanların en başında kaynana kişisi

Al benden de o kadar ben 2 yıllık evli olmama rağmen kaynanam nasılsından önce çocuk yok mu diyor seni tahmin bile edemiyorum nasıl darlıyordur

Ay kaç defa uyardım oysaki bir süre düzeliyor sonra aynı tas aynı hamam. Özünde iyi biri ama bu konuda çok baskı yapıyor. Bide ikizlerimi kaybettikten sonra sürekli keşke olsalardı şunu yapardık bunu yapardık diyip bana hatırlatıp duruyor sanki benim suçummuş gibi haliyle ben daha da kötü oluyorum. Bir tane olsunda sussunlar artık Allahım duy sesimi
Al benden de o kadar ben 2 yıllık evli olmama rağmen kaynanam nasılsından önce çocuk yok mu diyor seni tahmin bile edemiyorum nasıl darlıyordur

Benimki söylesende anlamıyor düşükten sonra daha da baskı yapmaya başladı bel altı espirilerle şakalaştığını sanıyor geçen de eşime düşürmeseydi şimdi doğuma hazırlanıyordu dedi çok moralim bozuldu sanki ben bilerek isteyerek düşük olmuş gibi eşimde annesine birşey diyemiyor çok sinirim bozuluyor

Offf offf ne yapıcaz biz bunlarla çok sıkılıyorum. Haşa isyan etmiyorum ama hiç sorunumuz olmamasına rağmen neden olmuyor. Benden iki sene sonra evlenen akrabamız ikiciye hamile kıskançlık değil asla ama insan üzülüyor

Ayy aynı işte benimle aynı dönemde evlenen ne kadar arkadaşım tanıdığım varsa hepsi hamile ya da çocuklarını kucaklarına aldılar doktorlara gidiyorum sürekli kan veriyorum ama yok bir sonuç da yok tiroit dediler ilk hamileliğimde 5.5 tsh ile hamile kalmıştım onu bile 2 ye düşürdüm hala bir gelişme yok çok moralim bozuluyor tamamlayıcı sigorta yaptırmıştım gebelik olurda doğumda kullanırım diye onun bile süresi dolmak üzere benim hala ne bir gebelik oluştu ne de bir gelişme var ve artık tahammülüm kalmadı moralim çok bozuk kilo aldım bu süreçte her gören hamilemisin diyor hayır demek o kadar canımı yakıyor ki…

Off ne kadar anlayışsızlar ama yaptıkları doğru değil o yüzden kulak asmamaya çalış ya da uygun bi dille bir daha seni sıkıştırmamaları için konuş canım umarım en kısa zamanda gelir bebişin

Benim ilk gebeliğimden öncede 2.5 sene olmamıştı yine o kadar uzun süre beklemek zorunda kalırsam diye korkuyorum. Ayyy benim aldığım kiloları söylemek bile istemiyorum çok fena. İnşallah Rabbim çok bekletmeden nasip eder ya yoksa yoksa ben gerçekten bittiğimi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…