KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kırmızılar kesin gelene kadar ümidini kesme yinede..

Bende akademisyen eczacı olarak ve doktorlara besin ve ilaç güvenliği eğitimi veren biri olarak size söyleyebilirim ki keşke toz pembe anlatmış olsam.. Keşke doktorların o eğitimde ne kadar bilgisiz olduklarını ve verdiğimiz en basit ödevi ile yapamadıklarını görebilseniz.. Sonra inancınuz kalır mıydı.. Ben cerrahlık dışında doktorluğun doğru olmadığına inanan biriyim ve doktorlar ile sürekli tartışan biriyim. İlacı ben bilirim. Onlar ezbere tedavi uygular yani öğrenmez..
Gıda takviyesi adı altında insanlarda klinik çalışmaları yapanların insanları nasıl hiçe saydıklarını bilseniz ilaca dört kolla sarılırsınız. Özellikle covid döneminde ropartörü olduğum takviyeleri bizim onaylamadıgımız ve insanda denenmesi uygun değildir raporu verdiğimiz bit çok takviye şuan peynir ekmek gibi satılıyor. Ne türkçe anlatım var ne İngilizce çeviri var.. Yaşayan bilir diyerek mevzuyu kapatmak istiyorum. Ve size ilaç araştırmaları yapan biri olarak gene diyorum ilacın araştırma basamakları ile gıda takviyelerinin basamaklarını görseniz gıda takviyesi almazsınız.. Daha yeni bi belgesel yapıldı İngilizce ulaşırsınız covidlilerde vitamin takviyesi olarak ve bütün hepsinin boş olduğununu gösterdiler.. Sizede mantıklı geliyor mu ki vücudunuzun hafızası yok ne yiyorsanız unutuyor sürekli almak gerekiyor..

Canım ben eczaci degilim yukselen ben degilim karistirdin sanirim..doktora yumurta takibi yaptırdığında 21.nci gun muhakkak iliski veriyorlar o yuzden dile getirmemislerdir

12. Günden bildiriyorum test yaptim yine negatif azıcık görünen bir cizgi bile yok aralığa doğru kayiyorum...

Sağol canım Allah razı olsun. Bende öyle yapacağım Aralık ayını takipte kalıp okuyacağım.
Ben üzülüyorum çünki ters birşey denildiği zaman.
Rabbim herkesin müjdeli haberleri versin inşaallah. Benimde yarın adet tarihim.
Başım dönüyor sürekli ama bu belirti olurmu bakalım yarın olmasam gidip test alacağım.
Sende keyfini bozma.
Galiba onlarda stres den oyle davranıyor.
Kimse kimsenin halini bilmiyor.

Allah razı olsun senden inşaallah. Keyifle okudum yazdıklarını

Canım adet olmadan umudunu yitirme.
Ben çok gördüm kanda çıkmadı idrarda çıkmadı da geç hamile olduğunu bile öğrenenleri. İnşaallah sende müjdeli haberi alırsın

Bendede bas dönmesi var arkasım sürekli uykum var sanki belimde yerinden cıkıcak gibi agrıyor benim genelde tam gününde öglen gelirdi adetim ama bu ay enfeksiyon ve mantar olmusum doktor bir hafta önceki kontrolde fitil ve antibiyotik verdi bende kötü durumda olunca kullandım şuan biraz korkuyorumda acıkcası ya varsa bisey olursa diye yada diyorum o ilaclardan mı gecikme olucak
verdi bende kö

Kızlar ya ben dün beta hcg verdim eşimde biliyo hatta birlikte verdik hala sonucunu sormadı. Üstelik benden çok çocuk istiyo 5 6 tane falan. Ben de bozuldum sormadığı için ben mi abartıyorum sizce ya

MaviSasa234 doktoruma danıştım prowomen yerine inofolic combi kullanabilir miyim yada siz ne önerirsiniz diye...
İnofolic combi uygundur dedi, yarın ben de alacağım
Bende şimdi artık okumaktan yoruldum sıkıldımda . Eşimin kullandığı takviyeleri öğrencilere ödev verdim. İyice araştıracaklar bakalım ne çıkacak. Sana da yazarım

Ben 7 yıldır korunmuyorum doktora sürekli gidip muayene oluyorduk bir problem yok diyrodu ama son 1 senedir ısrarla neden hamile kalamiyorum diye sorduğumda doktor sende kist var bitkisel hap kullan dedi kullandım 3 ay bir işe yaramadı folik asit verdi yine işe yaramadı en sonunda Mayıs ayında bana ben artık bişey yapamam sende çikolata kisti var başka doktora git dedi kliniğe gittim acil ameliyat olmam gerektiğini söyledi doktor ve Haziran da ameliyat oldum kistleri aldırdım 3 ay doğum kontrol hapı kullandım bıraktım geçenlerde kadın doktoruma muayene oldum bana artık bu konuyu kapat senin çocuğun olmaz 100 15 şansın var dedi moralimi bozdu bana diyor sürekli doğum kontrol hapı kullan ama beni aşırı stres yaptı baş ağrısı bel ağrısı kendim bıraktık doktora kalsa ömür boyu kullan diyor velhasıl kelam doktora sinir oldum o yüzden başka doktora randevu aldım biraz uzun oldu yaşım 32 Rabbim dilerse olur olmazsa nasip kısmet dediğin gibi buranın kadın doktorları pek anlamiyor

Canim olurmu öyle şey canını sıkma ilk kez anne olacaklar topigi değil 2. Veya 3. Çocuk düşünüp buraya elbette yazacaksın inşallah adet olmaz mutlu haberi alırsın Allah isteyen herkesin kucağını doldursun

Kızlar ya ben dün beta hcg verdim eşimde biliyo hatta birlikte verdik hala sonucunu sormadı. Üstelik benden çok çocuk istiyo 5 6 tane falan. Ben de bozuldum sormadığı için ben mi abartıyorum sizce ya
Ah aynı benim odun geçenlerde kadın doktoruma muayene oldum akşama kadar sormadı ne dedi doktor diye en son ben kendim dedim sormayacak misin doktor ne dedi diye ne dedi anlat diyor bu kadar mı vurdumduymaz olur bir adam ya kendisi 2 gün önce ayak ağrısı için doktora gitti ben ona mesaj attım ne dedi doktor diye eve geldi yine sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…