KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Selam kızlar, 6 gün önce kanda gebelik testi yaptım sonuç 1.6 çıktı. Bu akşam evde gebelik testi yaptım ilk başta t çizgisi çok hafif gölgeli gibiydi fakat 1 saat sonra t çizgisi daha belirginleşmiş. Bunu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı aranızda. Çok sevgiler...
Benimde böyleydi değerim 65 çıkmıştı☺️ Hamilesiniz bence

Eklentiler

• DF9CC054-4DFC-4057-934A-F252DB2E2FA5.png
    DF9CC054-4DFC-4057-934A-F252DB2E2FA5.png
    291,3 KB · Görüntüleme: 61
Hanımlar bu arada ocak sonu gibi normalde ilaçlara zam geliyor.. Sgk ödemesinde olan ilaçlara kuru devlet belirliyor..
Ama gıda takviyeleri tarım bakanlığına bağlı olduğu için serbest piyasa.. Yani ZAM gelecek.. hem de çatır çatır can yaka yaka..
Alacağınız gıda takviyesi varsa stok yapın.. Onlar zamb gelince haliyle bütün kürlere de gelecek
Nasıl bir ülkeye döndük🤦🏼‍♀️

İstanbul'da olan arkadaşlar eslerinizin sperm testlerinizi nerede ve kaç TL verdiniz acaba bizde Ocak ayında tekrar yaptıralım dedikte çok önceden yaptırmıştık

Hanımlar bu arada ocak sonu gibi normalde ilaçlara zam geliyor.. Sgk ödemesinde olan ilaçlara kuru devlet belirliyor..
Ama gıda takviyeleri tarım bakanlığına bağlı olduğu için serbest piyasa.. Yani ZAM gelecek.. hem de çatır çatır can yaka yaka..
Alacağınız gıda takviyesi varsa stok yapın.. Onlar zamb gelince haliyle bütün kürlere de gelecek
Prowomen nasıl sence eğer zamlanacaksa kendime iki adet almak istiyorum promontil women ile arada kaldım pco Pcos falan değilim ayrıca

Canım senin testlerin çektin mi ya benim sanırım kist oldu ya
Çekmedim kuzum normalde çatlamadan sonra bayağ silikleşmişti adetime 9 gun kaldı bugun kasıklarimda ağrı vardı diye elimdekini yaptım senin 16.nci gündeki gibi çıktı bugun...Herhalde adet olucam..Ben letu kullanmistim

Zaten 400 tl ye aliyorduk yine mi zam gelecek tüp bebek yapsak daha hesapli olucak 😂

Canim bende çikolata kisti var tek taraflı 2 buçuk cm hormonlar rahim filmi temiz çıktı eşimin sonuclarida temiz. Her ay yumurtlama görüyorum ama galiba çikolata kisti yüzünden kalitesiz yumurtlamam oluyo öyle soyleniyo yani amh 2.65
Bana onerebilebilecegin kaliteli yumurtlama için bı takviye varmı?

Kızlar, 23 ekimde regl bitti ayın 24 26 28 inde beraberlik oldu. Sonra şehir dısına cıktım. 20 gündür de evımde degılm halıyle ılıskı olmadı daha..

17sinde regl olmam gerekirdi olmadm hala.
Önceden mutlaka bi lekelenme vs olurdu oda olmadı. Hiç ihtimal vermediğm için test felan da yapmadm. Hava degısımnden bir gecikme yasıyor olablme ıhtımalım yuksek ama genede umut 🤣🤣

Gerçi oğluma da hemen adet bitimnde gebe kalmstm ama bilemedm kafamda deli sorular.

Kızlar, 23 ekimde regl bitti ayın 24 26 28 inde beraberlik oldu. Sonra şehir dısına cıktım. 20 gündür de evımde degılm halıyle ılıskı olmadı daha..

17sinde regl olmam gerekirdi olmadm hala.
Önceden mutlaka bi lekelenme vs olurdu oda olmadı. Hiç ihtimal vermediğm için test felan da yapmadm. Hava degısımnden bir gecikme yasıyor olablme ıhtımalım yuksek ama genede umut 🤣🤣

Gerçi oğluma da hemen adet bitimnde gebe kalmstm ama bilemedm kafamda deli sorular.
Evde test varsa hemen yapsana bosuna test harcamak istemezsen 2 gün daha bekle genelde hava degisiminden gecikme 3 gün oluyo galiba düzenli adet görenlerde.

Evde test varsa hemen yapsana bosuna test harcamak istemezsen 2 gün daha bekle genelde hava degisiminden gecikme 3 gün oluyo galiba düzenli adet görenlerde.

Annemdeym canm testim yok stoklar evde kaldı 🤣🤣
2 3 gun daha bekleym bari. Hava degısımı gecikmesi okadar suruyorsa 😬 bılmıyordum bunu

Canım omega fark etmez dedi doktor. Hangisini uygun görürsen kendine al onu. Bide karışım en küçük boyundan alma baya küçük bende önce küçük aldım 1 hafta gitmedi bile. Sonra büyük boy aldım. O baya fazla 1 ay belki fazla süre bile gider. Bende topik yok kuzum. Olsun diye çabalıyorum. Bu ay ilk mfk denemem. Inşaallah güzel sonuç alırım... alırız.🙏🏼
Matmazel - Matmazel -
İnşallah canım yaa
Mfk gebeleri çoğalınca insana bi umut doğuyor
Bende orta boy almaya karar verdim
Omega da eczaneden alcam hangisi varsa
Yeni yıl gelmeden güzel haberler alsak ne güzel olur🌺
Aynen öyle canım olsun dedikçe olmaz . Kistin kaç cmmis
Cmlik yokmuş canım
28mm kist dedi bide milimini hatırlamıyorum 2 tane daha küçük folikül kist dedi

Canim bende çikolata kisti var tek taraflı 2 buçuk cm hormonlar rahim filmi temiz çıktı eşimin sonuclarida temiz. Her ay yumurtlama görüyorum ama galiba çikolata kisti yüzünden kalitesiz yumurtlamam oluyo öyle soyleniyo yani amh 2.65
Bana onerebilebilecegin kaliteli yumurtlama için bı takviye varmı?
Sizin inofolic combi kullanmanız yeterli ama sizin gibi durumlarda düşük dozda gonal f ile yumurta oluşumu sağlanıyor. Aşılamayı neden düşünmüyorsunuz..

İstanbul'da olan arkadaşlar eslerinizin sperm testlerinizi nerede ve kaç TL verdiniz acaba bizde Ocak ayında tekrar yaptıralım dedikte çok önceden yaptırmıştık
Biz çamlıca medicana 350 tl verdik.. Pendik medical park ta 300 tl ymiş. Ay sonuda orda vereceğiz..

Günaydın kızlarr 😘
Bu çatlatma iğnesi bende her seferinde aynı seyi yapıyor ya
Bir hafta oldu vurulalı, 12 kasımda vurulmustum
Karnım o kadar şişki, gaz var gibi bi ağrı oluyor ama yok
Tuvalet düzenimi bozuyo
Acayip bi bel ağrısı yapıyo
Her seferinde hiç vurulmasaydım dedirtiyor resmen bana bu etkiler yüzünden 😑

X