KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar ovu testi yapıyorum ikinci gündeyim yumurtlama yakın mı sizce renk düne göre koyulaştı sanki

Bende bugun adet olurum dedim olmadım 26 sını beklicem..Dün gece rüyamda ikiz bebeğe hamile gördüm hemde ikiside erkekti

Eklemediğim var mı arkadaşlar kendinizi kontrol edin

M mucizeanne20
Akşam ya da yarın koyulaşır iyice bugünden başlayın canım değerlendirmeye..Eşinde sorun varmi bilmiyorum varsa 1 gün arayla yoksa üst üste 4 5 gün deneyin

Bende bugun adet olurum dedim olmadım 26 sını beklicem..Dün gece rüyamda ikiz bebeğe hamile gördüm hemde ikiside erkekti
Ah ah bu rüyalar bende erkek bebek gördüm ama olmadı daha bat a 5 var kaset testte ikinciyi silik görünce Bugün sabah bidaha yapayım dedim yaptım çıkmadı

Merhaba hanımlar ben bat 1 kasım
Normalde adet alacagım zaten sadece belim agırır benim bu ay kasıklarım çok agrıyor gögüs uçlarım acıyor Sırrım agrıyor Bata 8 gün kala evde test yaptım negatif çıktı böle olupta hamile kalan varmı ahh içimde ki umut

Cok erken yapmişsin canım testi adetinin 2 gün gecikmesi lazim

Kızlar merhaba :) benide eklermisiniz 27 yaşındayım 11 aydın deniyoruz

merhaba benimde hormon ilaclari karacigerimi şişirilmiş agrim var tedavi basladi hormon ilaclarini kestim artık ve hormanlarim da duzelmeye basladi amh de az yükseldi gülsem mi aglasammi şaştım

merhaba benimde hormon ilaclari karacigerimi şişirilmiş agrim var tedavi basladi hormon ilaclarini kestim artık ve hormanlarim da duzelmeye basladi amh de az yükseldi gülsem mi aglasammi şaştım
Geçmş olsun canm. Rabbim şifa versin bşran evvel hersey gonlunce hayrlı ve saglıklı zamanda olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…