KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar merhaba ben ovitrelleden sonra 9gun kan verrdim 9.4 çıktı bugün 12gun tekrar verdin 29.74cikti sizce az degilmi yukselisi
2 günde 2 katı olması gerekiyor. 3 gün sonrası için 29.74 bence gayet iyi

Ahh bu ay hamile kalıcağıma o kadar emindim ki tabii dün kırmızıları gördük.. bi umut buraya koştum derken almanya'dan görümcemden haber.. hamileymiş eşimle sarılıp ağlaştık ne tuhaf bi duygu sen 3 yıl dene olmasın, senden 2 yıl sonra evlenen kardeşin bir yıl sonra "abi dayı oluyosun" desin. Onun adına çok sevinirken kendi adımıza üzülmedik değil. Bir de benimde tutsaydı aynı anda hamile kalmış olucaktık Rabbim ona da HALA olmayı nasip etsin kasımda da hala olacağını öğrenmeyi nasip etsin ne diyim artık .. velhasıl bu ay'da kafaya takmıcam desemde kafaya takıcak bişey çıktı

19 Kasım olarak Benimkini güncellermisin canım. Sana zahmet. Bugun adet oldum. 19 Kasım oldu benim bat

Bende yarın adet olmayı beklerken bu sabah adet oldum.
Kasıma kaldım.

Bat 6 kasım

Çok saol canm doktorum yumurtan geç catladgi için normal bı değer bu dedi 3kasimda çağırdı hayırlısı artık rahim duvarim kalın çıktı bide bakalm çok tuhaf bı duygu hamilesin merak etme dedi Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 2senenin ugrasinin müjdesini bugün aldım Rabbim herkeze nasip etsin

Kızlar hepinize günaydın
Malum daha kırmızı kart görmedim ama daha çok üzüldüm . Dün sabah kaset test yapmıştım silik çizgi çıkmıştı bat 6 gün kala . Bugün tekrarladım negatif çıktı sanırım ekimden kasıma geçiş yapıcam

Gözünüz aydın babacığıniza da çok geçmiş olsun sağlıkla kucağınaza alın inşallah

Kızlar merhaba ben ovitrelleden sonra 9gun kan verrdim 9.4 çıktı bugün 12gun tekrar verdin 29.74cikti sizce az degilmi yukselisi
Gözünüz aydın olsun sağlıkla kucağınaza alın inşallah bu değeriniz iyi daha yeni olduğu için düşük çıkması normal iki günde bir takip edin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…