KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Sat tarihi 8 Ekim olup ovulasyon testi takip eden var mı? Ne zaman pik oldu ortalama merak ettim..
Bu ovulasyon girdabına girmek istemiyorum. Ama bu ay da olmazsa meraktan başlayacağım gibi geliyor..

Ben de geldim inşallah bu ay bebiş haberi gelir hepimizden bat 6 Kasım

Ben ilişkiden 1 hafta sonra kan testi yaptım ama negatif çıktı. Ondan umudum yok zaten. Sende durumlar nasıl belirti var mı ?
Yavrum 1 hafta çok erken Aile hekimimiz bile kan için adet olacağın tarihten 2 gun geçince gel dedi..Ahh bizim bu aceleci hallerimiz bende yaptim negatifi gördüm ama hala adet olmadim 2 gun gecsin kan vericem belki yarinda veririm

Ben ilişkiden 1 hafta sonra kan testi yaptım ama negatif çıktı. Ondan umudum yok zaten. Sende durumlar nasıl belirti var mı ?
Bata 6 gün kala, 4 gün kala, 2 gün kala yptım negatifti. Ama su içip yaptım ben beklemiş idrar değildi. Bu ay rüyamda hep hamile gördüm kendimi. Eşimde göğsün büyümüş kesin gamilesin diye moda soktu beni. Eşim dr o da güvenme erken gebelik testlerine günün geçmeden belli olmaz diyor. Bir de battan 1 gün önce beraberlik olunca hafif kan geliyordu dün gelmedi. Ay nasip kısmet artık hayırlısı oldun hepimiz için kızlar çok zormuş gebelik beklemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…