KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bata 6 gün kala, 4 gün kala, 2 gün kala yptım negatifti. Ama su içip yaptım ben beklemiş idrar değildi. Bu ay rüyamda hep hamile gördüm kendimi. Eşimde göğsün büyümüş kesin gamilesin diye moda soktu beni. Eşim dr o da güvenme erken gebelik testlerine günün geçmeden belli olmaz diyor. Bir de battan 1 gün önce beraberlik olunca hafif kan geliyordu dün gelmedi. Ay nasip kısmet artık hayırlısı oldun hepimiz için kızlar çok zormuş gebelik beklemek
Eşini dinle zaten doktor o bilmicekte kim bilecek 😊 o gün eczacida eşinin söylediğini söyledi erken gebelik dediğine bakma adet döneminde yap dedi

Yavrum 1 hafta çok erken Aile hekimimiz bile kan için adet olacağın tarihten 2 gun geçince gel dedi..Ahh bizim bu aceleci hallerimiz bende yaptim negatifi gördüm ama hala adet olmadim 2 gun gecsin kan vericem belki yarinda veririm 😊
Aa ciddi misin ? Bilmiyordum bunu. Yumurtlamam ayın 12siydi. 19unda kan testi yaptım. Birdaha öyle acele etmiyim o zaman.

Aa ciddi misin ? Bilmiyordum bunu. Yumurtlamam ayın 12siydi. 19unda kan testi yaptım. Birdaha öyle acele etmiyim o zaman.
Benimde yumurtlama seninle aynı gün oldu 21 inde gittim test yaptim ama çok erken..Gerçi ben bu ay istemiyorum çok fazla antibiyotik kullandigim için üzerine eşimden kaynakli olma ihtimalinin imkansız olduğunu biliyorum ama doktorun nedendir bilinmez gebelik beklentisi var diye yapmıştım

Benimde yumurtlama seninle aynı gün oldu 21 inde gittim test yaptim ama çok erken..Gerçi ben bu ay istemiyorum çok fazla antibiyotik kullandigim için üzerine eşimden kaynakli olma ihtimalinin imkansız olduğunu biliyorum ama doktorun nedendir bilinmez gebelik beklentisi var diye yapmıştım
Ay bende ilaç kullanmıştım yaa negatif çıkınca kan testi.
Bekleyelim o zaman. Bide tam regl ağrısı var ondan hiç ihtimal vermiyorum. Birdaha ilaç kullanmiyim de nolur nolmaz. Senin bat ne zamandı bu ay canım ?

Ay bende ilaç kullanmıştım yaa negatif çıkınca kan testi.
Bekleyelim o zaman. Bide tam regl ağrısı var ondan hiç ihtimal vermiyorum. Birdaha ilaç kullanmiyim de nolur nolmaz. Senin bat ne zamandı bu ay canım ?
26 Ekim canim ama ilaçla müdahale oldugu için daha erken olur dedim ama olmadi o yuzden bekliyorum şuan belki yarın kan testi yaptıririm belki salıyı beklerim. Benim adet ağrisi, enfeksiyon hepsi birbirine girdi ne neyin belirtisi bilmiyorum 😁🤣

26 Ekim canim ama ilaçla müdahale oldugu için daha erken olur dedim ama olmadi o yuzden bekliyorum şuan belki yarın kan testi yaptıririm belki salıyı beklerim. Benim adet ağrisi, enfeksiyon hepsi birbirine girdi ne neyin belirtisi bilmiyorum 😁🤣
Bende oldum olucam stresten olamadım galiba. Bekle bence ya ben geçen hafta çok streslendim bir sürü test falan yaptım boşuna😂 Kaç ay oldu sen deneyeli kuzum ?

Selam kızlar. Benim de bu ayın 19 unda yumurtam çatladı ve değerlendirdim. Dün kan sonucun 0.200 dü 🙄 bekliyorum

Kızlar bu benim 3.denediğim aydı malesef yine olmadı:KK43: geçen ay genel kontrol için kadın doğuma gittim her şey yolunda dedi sadece ultrasondan bakıp.Görünürde sıkıntı yok gibi. 3 aydır folik asit dışında hiç bir şey kullanmadım . Bu ay artık bir şeyler denemek istiyorum. Bal polen propolis karışımını övüyorlar ama prolaktin yükseltiyor diyorlar, incir kürünü öneriyorlar o da prolaktini yükseltiyor diyorlar. Sadece arı sütünü önerenler de var. Sizce hangisini kullanıyım, yumurta kalitesini artırmak için başka neler yapıyım😔😔

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@Feyzaakncc1 KASIM
@lazkdn1 KASIM
@Mavera20481 KASIM
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
@mavibeyazzz2 KASIM
@esergry3 KASIM
@Hayalimvarr4 KASIM
@Yusra305 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
H Hemsiree2e 8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@dk-ck10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Lalalala110 KASIM
L Linalya 10 KASIM
@elba0010 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@maviss_3414 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@ejce16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
H HTCNM 17 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@mucizeanne2017 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
H HiS 21 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
Mavigrill Mavigrill 25 KASIM
@defne4586625 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
Canım gecikmeden dolayı bat tarihim değişti.Musait olunca 22 Kasım olarak güncelleyebilir misin? ☺

İyi akşamlar kızlar yumurtlama var ama pik değil sanki en son bugünün testi

Eklentiler

• 4DF257BD-F6D6-45DC-B64E-0860690A1305.jpeg
    4DF257BD-F6D6-45DC-B64E-0860690A1305.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 50
Bata 6 gün kala, 4 gün kala, 2 gün kala yptım negatifti. Ama su içip yaptım ben beklemiş idrar değildi. Bu ay rüyamda hep hamile gördüm kendimi. Eşimde göğsün büyümüş kesin gamilesin diye moda soktu beni. Eşim dr o da güvenme erken gebelik testlerine günün geçmeden belli olmaz diyor. Bir de battan 1 gün önce beraberlik olunca hafif kan geliyordu dün gelmedi. Ay nasip kısmet artık hayırlısı oldun hepimiz için kızlar çok zormuş gebelik beklemek
Erken gebelik testi mi yaptınız. Bende iki defa rüyamda gördüm dün yaptım negatif 1 gün kaldı bata. Ama umudum yok bu ayda

X